Lifestyle.Lelum.pl > Programy Rozrywkowe

Programy Rozrywkowe

Rafał Maserak, Julia Kuczyńska, Michał Danilczuk
05.05.2024 14:18 Sceny na próbach przed finałem TzG. Jak Maffashion to zrobi, Maserak wystrzeli z fotela

Finaliści obecnej edycji “Tańca z Gwiazdami” przygotowują się do swoich występów. Urywki ich tańców pojawiły się na Instagramie. Szczególnie zmysłowo zaprezentowali się Maffashion i Michał Danilczuk. Ich występ spodoba się widzom i jury? Przekonamy się już wieczorem. 

Roksana Węgiel, Michał Kassin
05.05.2024 11:29 Aż nie chce się wierzyć, kto wystąpi w finale “Tańca z Gwiazdami”. Polsat zaszalał

Już dziś wielki finał programu “Taniec z Gwiazdami”. Wyjątkowo zobaczymy w nim nie dwie, a trzy pary. Jedną z nich będzie Roksana Węgiel i Michał Kassin. Wiemy, do czyjej piosenki wykonają taniec. Lepiej usiądźcie. 

Nicole z "Rolnika"
05.05.2024 08:05 Tak teraz wygląda Nicole z ostatniego sezonu "Rolnika"

Nicole brała udział w poprzedniej edycji programu “Rolnik szuka żony”. To niebywałe, jak zmieniła się od tamtej pory. Pokazała w sieci swoją metamorfozę. Internauci są pod wrażeniem. 

Piotr Gulczyński
04.05.2024 12:09 Gulczas swoje obecne życie owiał tajemnicą. Tak odpowiadał na pytanie o pracę

Program “Big Brother” cieszył się niegdyś ogromną popularnością, a jednym z jego najbardziej znanych uczestników był Piotr “Gulczas” Gulczyński. Tuż po programie miał swoje pięć minut, które próbował wykorzystać. Dziś show biznes o nim zapomniał, a co robi on? 

Filip Lato, Piotr Gąsowski
04.05.2024 09:06 Widzowie TTBZ nie zgadzają się z wynikami. “Bardzo słabe zachowanie”

Za nami kolejny odcinek programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym zwyciężył Filip Lato. Nie wszyscy zgadzają się jednak z werdyktem jury. Internauci zabrali głos. Ich zdaniem powinien wygrać ktoś inny. Zgadzasz się z nimi? 

Maciej Musiał, Daria Syta
04.05.2024 08:07 Taneczna partnerka Musiała przerwała milczenie. “Ja swoją miłość już mam”

Mimo że Maciej Musiał i Daria Syta odpadli z “Tańca z Gwiazdami” w półfinale, nadal cieszą się dużym zainteresowaniem fanów. Internauci spekulują o ich romansie. W sieci plotkowano także, że para zbytnio się ze sobą nie dogadywała. Jaka jest prawda? Daria Syta zabrała głos. 

Milionerzy
02.05.2024 13:25 Milionerzy: To pytanie nie ma oczywistej odpowiedzi. Ale mina

We wczorajszym odcinku “Milionerów” o główną wygraną walczył Artur z Warszawy, który z wykształcenia jest filozofem. Mężczyzna bez problemu poradził sobie z kilkoma pierwszymi pytaniami. Przy tym za 125 tys. musiał się jednak dłużej zastanowić. Odpowiedź nie była taka oczywista. 

Rolnik szuka żony
29.04.2024 17:17 Uczestniczka Rolnika w hitowym programie TVP. Zaskoczyła wszystkich

Program “Familiada” od lat jest jednym z najpopularniejszych teleturniejów Telewizji Polskiej. Tym razem show Karola Strasburgera zaskoczyło wszystkich doborem uczestników. Swoich sił spróbowała jedna z największych gwiazd formatu “Rolnik szuka żony”.

Jury "Tańca z Gwiazdami"
28.04.2024 14:12 Zaskakująca zmiana zasad w „Tańcu z Gwiazdami”. Podjęto decyzję

Już dziś półfinał “Tańca z Gwiazdami”. Każdy odcinek dostarczał widzom mnóstwa emocji. Podobnie będzie na finiszu show. Już za tydzień będziemy mogli obejrzeć wielki finał walki o kryształową kulę. Zajdą w nim jednak niespodziewane zmiany. Tego jeszcze nie było. 

Waldemar Gilas
28.04.2024 12:49 Waldemar z „Rolnik szuka żony” ujawnił kulisy relacji z Dorotą

Od jakiegoś czasu w mediach zarówno tradycyjnych, jak i społecznościowych pojawiły się plotki o kłopotach w związku Waldemara i Doroty z “Rolnik szuka żony”. Teraz główny zainteresowany zabrał głos. Jak Waldemar Gilas odniósł się do całej sprawy? Sprawdź. 

Magda Gessler kuchenne rewolucje
26.04.2024 18:03 Gessler spisała ich na straty. Właścicielka mówi wprost: “Wyżywała się na nas”

Takiej sytuacji w programie “Kuchenne rewolucje” jeszcze nie było. Pomimo zaangażowania Magdy Gessler i całej ekipy produkcyjnej nie doszło do finalnej kolacji. Wszystko z powodu decyzji właścicieli restauracji. Teraz uczestniczka show TVN-u ujawniła kulisy swojego zachowania.

Sanatorium miłości
26.04.2024 09:53 Maria z "Sanatorium" o chorobie swojego syna. Rozpaczliwe wyznanie. To nim się opiekuje

Trwający obecnie sezon “Sanatorium miłości” dostarcza fanom mnóstwa emocji i wrażeń. W najnowszym odcinku nie zabraknie również wzruszeń, a to wszystko z powodu nieoczekiwanego wyznania jednej z uczestniczek. Okazało się, że Maria skrywała rodzinną tajemnicę.

Andrzej z Milanówka
25.04.2024 20:16 Sanatorium miłości: Andrzej przeskrobał sobie u widzów

Andrzej z Milanówka wyrósł na najbardziej kontrowersyjną postać “Sanatorium miłości 6”. Fani programu zgodnie uznali go na narcyza. Co na to uczestnik? Widać, że nie przejmuje się krytyką. 

Dagmara Kaźmierska
25.04.2024 18:48 Media: znikają programy z Dagmarą Kaźmierską

Dziś wyszły na jaw szczegóły kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Z tego powodu Polsat wprowadził zmiany w ramówce. Programów z jej udziałem nie zobaczymy ani na antenie, ani w Polsat Go. 

Taniec z Gwiazdami
24.04.2024 16:32 Widzowie "Tańca z Gwiazdami" dają popalić produkcji pod najnowszym zdjęciem

Ostatni odcinek “Tańca z Gwiazdami" odbił się szerokim echem w sieci. Wszystko dlatego, że uczestnicy mieli okazję zaprosić do występów swoich bliskich, a ich taneczne popisy wywołały ogrom emocji w studiu. Internauci nie ukrywają, że bardzo mocno zdenerwował ich jeden szczegół.

Sanatorium miłości
24.04.2024 13:51 Andrzej z Sanatorium wspomniał o welonie. Wyjawił sekret show

Szósty sezon “Sanatorium miłości” od samego początku dostarcza widzom mnóstwa wrażeń i emocji. Wszystko z powodu licznych konfliktów i niedopowiedzeń między uczestnikami. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników jest Andrzej, który teraz wyjawił jeden z sekretów show.

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek, Olek Sikora
23.04.2024 18:27 Olek Sikora wbija szpilkę “Kurzopkom”?! Wymowne słowa o romansie w PnŚ

Olek Sikora przez długi czas był jednym z prowadzących “Pytania na śniadanie”. W tym samym okresie inną z par prezenterów byli Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek. Teraz ich kolega z dawnej pracy nie omieszkał skomentować zakulisowego romansu.

Iwona Mazurkiewicz
23.04.2024 17:18 Pochowała dwie najbliższe osoby. Wyznanie kuracjuszki wyciska łzy

Iwona Mazurkiewicz wzięła udział w drugiej osłonie “Sanatorium miłości”. W programie poznała Gerarda, z którym najpierw się zaprzyjaźniła, a potem wzięła ślub. Jak się jednak okazuje, życie kuracjuszki nie zawsze było usłane różami. Wcześniej pochowała dwie najbliższe osoby. Jedna rzecz pomogła jej przetrwać trudny czas. 

Kuba Wojewódzki
23.04.2024 15:14 "Tu jest dno". Kuba Wojewódzki tak podsumował zachowanie gościni

Kuba Wojewódzki gości na swojej kanapie wielu różnorodnych gości. Tym razem popularny polski dziennikarz zaprosił do swojego studia trenera kadry narodowej Michała Probierza oraz osobowość telewizyjną Wiolkę Walaszczyk. Niesamowite, jak zachowała się jedna z tych osób.

Milionerzy
23.04.2024 09:17 Takie pytanie padło w "Milionerach" w pierwszym odcinku w historii. Jak wyglądał Urbański?

Program “Milionerzy” od wielu lat gości na antenie stacji TVN. Mało kto pamięta, jak wyglądały pierwsze odcinki kultowego teleturnieju. Przedstawiamy, jak w 1999 roku prezentowało się to show i jak wyglądał wtedy prowadzący je Hubert Urbański.

Uczestniczki "Sanatorium miłości"
22.04.2024 19:30 "Sanatorium miłości": Wymiana uczestniczek. Kim jest Maria?

Tego jeszcze nie było w “Sanatorium miłości”. Maria Luiza zdecydowała się opuścić program, a na jej miejsce pojawiła się nowa uczestniczka. Jak przyjęli ją inni kuracjusze? Mogła liczyć na wsparcie zwłaszcza jednej osoby. 

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
22.04.2024 16:13 To scaliło ich bardziej niż obrączki. Wiemy, na co zdecydowali się Roxie i Kevin

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zdecydowali się zrobić szaloną rzecz. Zgodnie przyznali, że działali spontanicznie. Połączyło ich to jednak bardziej niż obrączki. Wspólnie opowiedzieli historię, jaka się za tym kryje. Romantyczny gest? Zdaniem fanów, niekoniecznie… 

Jan Pirowski w Mam Talent
20.04.2024 20:44 Mam Talent: Pierwszy odcinek na żywo, a wszyscy patrzą na prowadzącego

W pierwszym odcinku “Mam Talent”, który jest emitowany na żywo, wszyscy patrzyli na Jana Pirowskiego. Co prowadzący miał na głowie? Widzowie porównują go do… Krzysztofa Rutkowskiego. 

Roksana Węgiel, Michał Kassin
20.04.2024 19:35 Roksana Węgiel zrobi coś niesamowitego. Wszystko zacznie się już o 20:30

Roksana Węgiel bierze udział w najnowszej odsłonie “Tańca z Gwiazdami”. Gwiazda pokazuje, że potrafi nie tylko śpiewać, ale taneczne akrobacje także wychodzą jej bardzo dobrze. Fani z Warszawy będą mieli okazję spotkać ją dziś na mieście. Roxie na Instagramie zdradziła, gdzie się pojawi. Skąd taki pomysł?

Randka w ciemno
20.04.2024 16:18 Randka w ciemno: Aż podskoczyli z radości, gdy zobaczyli wygraną

Program “Randka w ciemno” był niegdyś w Polsce bardzo popularny. Obecnie bywa przewrotnie nazywany “Tinderem lat 90-tych", a jego fragmenty podbijają sieć. Część tego odcinka pojawiła się na TikToku i zdobyła masę komentarzy. Uczestnicy aż podskoczyli, kiedy zobaczyli, co wygrali. 

Nicole i Mateusz
19.04.2024 09:37 Nicole i Mateusz są razem? Jest odpowiedź uczestnika "Love Island"

Mateusz i Nicole byli uczestnikami ostatniej edycji “Love Island”. Z programu zostali jednak wyrzuceni za “ustawkę”. Teraz Mateusz zorganizował na swoim profilu Q&A, z którego dowiedzieliśmy, co się tak naprawdę wydarzyło. On i Nicole są razem? Odpowiedział! Lepiej usiądźcie… 

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
18.04.2024 14:00 Dagmara Kaźmierska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska naprawdę to zrobiła?! Gwiazda zrezygnowała z udziału w “Tańcu z Gwiazdami” i to tuż przed odcinkiem, w którym na parkiecie miał towarzyszyć jej syn Conan. Fani są niepocieszeni. Co się stało?

Maria Oleksiewicz
18.04.2024 13:41 W takich warunkach mieszka Maria z "Sanatorium miłości". Zdjęcia

Maria Oleksiewicz jest jedną z uczestniczek najnowszego sezonu “Sanatorium miłości”. Kobieta należy do najbardziej lubianych postaci całego show. Na co dzień zajmuje się hotelarstwem, a niedawno pokazała w sieci swój piękny dom. Wnętrza willi robią wrażenie!