Pis

Radna PiS
23.12.2022 19:32 Radna PiS w stroju anioła na ważnym spotkaniu. Internauci licznie komentują zdarzenie

Radna PiS zszokowała wszystkich swoją kreacją podczas ostatniego posiedzenia Rady Miasta Zielona Góra. 74-letnia Eleonora Szymkowiak pojawiła się na spotkaniu w stroju anioła. To nie pierwszy raz, kiedy polityk partii Prawo i Sprawiedliwość zaskakuje zgromadzonych swoimi niecodziennymi stylizacjami. W okolicach świąt Bożego Narodzenia kobieta często decyduje na rzucające się w oczy kostiumy, Tym razem postawiła na strój anioła.

20.11.2021 20:06 Chwilę po pilnym komunikacie Morawieckiego media obiegła kolejna informacja. Czarzasty nie wytrzymał

Włodzimierz Czarzasty słynie z mocnych wypowiedzi, ale tak kontrowersyjnych słów z ust polityka Nowej Lewicy nikt się nie spodziewał. Zareagował na słowa Mateusz Morawieckiego, który ogłosił, że wyrusza w podróż, by rozmawiać z politykami innych krajów o kryzysie na granicy z Białorusią. O planach premiera RP pisaliśmy TUTAJ. Szef rządu wyruszy, by dyskutować z politykami innych krajów o działaniach Aleksandra Łukaszenki. Co ma na ten temat do powiedzenia Czarzasty? Nie uwierzycie!

dziennikarka
03.11.2021 16:16 Nie żyje Łukasz Gaik, polityk Prawa i Sprawiedliwości

Nie żyje Łukasz Gaik, radny powiatu w Pajęczynie, polityk Prawa i Sprawiedliwości. Mężczyzna odniósł obrażenia w wypadku samochodowym, które okazały się śmiertelne. Do wypadku doszło we wtorek 2 listopada w godzinach porannych. Policja ustaliła, że Gaik stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego auto najpierw znalazło się na przeciwległym pasie ruchu, a później wiele razy dachowało.

uchwała
15.09.2021 20:57 Stało się, już wszystko jasne. PiS przyjęło ważną uchwałę. Wszyscy czekali

Rzeczniczka partii rządzącej – Anita Czerwińska – poinformowała media o podjętej przez PiS uchwale. Co znamienne – nie wyraża ona stanowiska, które w niedawnym czasie przedstawili między innymi wiceprzewodniczący sejmowej komisji kultury – Marek Suski oraz szef klubu, a jednocześnie wicemarszałek Sejmu – Ryszard Terlecki. Polska zostaje w Unii Europejskiej. Przynajmniej na razie.

12.09.2021 11:21 Jaki jest Jarosław Kaczyński? Koleżanka prezesa PiS zabrała głos

Jarosław Kaczyński to osławiony prezes Prawa i Sprawiedliwości. Prasa z uwagą śledzi jego poczynania, jednak mało kto wie, jaki jest prywatnie. Nieco światła na tę kwestię rzuciła jego koleżanka z partii. Możecie być zaskoczeni! Kaczyński to polityk, o którym mówi się najczęściej w polskim internecie. TUTAJ piszemy o wynikach badań, z jakich wynika, że to jego osoba jest najczęściej wspominana na Twitterze ze wszystkich polskich polityków. Oczywiście nie zawsze mówi się o nim dobrze: dlatego słowa Anny Paluch, które wypowiedziała na wizji programu „W kontrze” mogą być zaskoczeniem dla wielu osób.

Paweł Kukiz
24.08.2021 18:33 Paweł Kukiz dogadał się z PiS. Ogłoszono, co stanie się we wrześniu

Nadchodzą poważne zmiany w ordynacji wyborczej, zapowiada Paweł Kukiz. Polityk porozumiał się z PIS-em. Jakie zmiany zostaną wprowadzone już we wrześniu? Czego możemy spodziewać się na następnych wyborach? Współpraca Pawła Kukiza z PIS-em wyraźnie ruszyła do przodu. Lider Kukiz’15 ogłosił, że we wrześniu zacznie działać specjalny zespół, mający stworzyć nowe przepisy w ordynacji wyborczej. Kukiz chce, by każda osoba miała indywidualne, bierne prawo wyborcze do Sejmu. Postulaty te pochodzą z porozumienia programowego, do którego doszło wiosną 2021 roku między partią Pawła Kukiza a Prawem i Sprawiedliwością. Kukiz obiecuje, że do nowego zespołu zostaną zaproszone polityczki i politycy „wszystkich opcji politycznych„.

Jarosław Kaczyński
12.09.2020 13:51 W sieci pojawiło się wstrząsające nagranie z Jarosławem Kaczyńskim. Wzywa innych polityków

Jarosław Kaczyński nie mógł już dłużej wytrzymać, na publicznym wideo swojej partii wzywa innych polityków do wsparcia. Na profilu forummlodychpis w aplikacji TikTok pojawiło się niecodzienne wyzwanie. Nikt by się tego nie spodziewał, internauci przecierają oczy ze zdumienia.Jarosław Kaczyński pojawił się na nagraniu, które trafiło dzisiaj w sobotę na profil Forum Młodych PIS na popularnej platformie TikTok. Na filmiku lider partii rządzącej wzywa innych polityków do odzewu. Sprawa jest naprawdę bardzo ważna, nie można przejść koło niej obojętnie.

Jarosław Kaczyński
30.07.2020 18:07 Sąsiedzi Kaczyńskiego zaniemówili. Nadal się mogą uwierzyć, co trzyma na parapecie

Jarosław Kaczyński jest znanym politykiem, a jego życie prywatne zdaje się nie istnieć. Prezes Prawa i Sprawiedliwości nie wpuszcza do swojego prywatnego życia mediów, wydaje się także że jako takie nie zajmuje mu zbyt wiele czasu. Wiemy, że prezes mieszka w willi na Żoliborzu. Niepozorny budynek zaskoczył sąsiadów, nie mogli uwierzyć, co znajduje się na prezesowskim parapecie.Jarosław Kaczyński mieszka na warszawskim Żoliborzu. Jego willa nosi znaki czasu i bynajmniej nie wygląda jak posiadłość tak znanego i dobrze zarabiającego polityka. Dodatkowo na parapecie prezesa znajdują się dziwne rzeczy. Sąsiedzi byli lekko zdziwieni.

ksiądz
13.05.2020 12:54 RP: Nie powstanie komisja ds. pedofilii. Powód? „Parlament ma ważniejsze sprawy na głowie”

Komisja ds. pedofilii, którą obiecywała partia Prawo i Sprawiedliwość, jednak nie powstanie w najbliższym czasie. Rzeczpospolita, która dostała odpowiedź od Centrum Informacyjnego Sejmu, przekazała, że: w dobie pandemii parlament ma ważniejsze sprawy na głowie. Od wejścia ustawy w życie minęło niemal osiem miesięcy, a pracownicy komisji nadal nie zostali powołani. Komisja ta miała powstać już dawno temu, ponieważ ustawę w sprawie jej powołania Sejm uchwalił już 30 sierpnia 2019 roku, a weszła w życie niespełna miesiąc później. Nic nie wskazuje jednak na to, że coś się zmieni. W zeszłym roku punktem zapalanym dyskusji w Polsce o pedofilii w kościele był dokument braci Sekielskich „Tylko nie mój nikomu”.

TVN
21.12.2019 14:17 Justyna Pochanke w ogniu krytyki. Poseł nie zostawił na niej suchej nitki „Jak bufetowa w latach 80”

TVN: Justyna Pochanke stanęła w ogniu krytyki. Dziennikarka została wyśmiana przez posła Prawa i Sprawiedliwości. Bezlitosny mężczyzna nie pozostawił na niej suchej nitki. Jak bufetowa w latach 80, napisał w social mediach. Justyna Pochanke jest czołową prezenterką Faktów TVN. Wieloletnia współpraca ze stacją przyczyniła się do tego, że uważana jest za jedną z najbardziej lubianych dziennikarek w Polsce. Kobieta słynie ze swoich trudnych pytań i ciętych odpowiedzi. To właśnie dlatego niejednokrotnie naraziła się m.in. politykom.

jarosław kaczyński
02.10.2019 12:49 Ciąża plus. PiS przed wyborami przedstawił projekt, który zapewnia darmowe leki kobietom

Ciąża plus to kolejny projekt, który przedstawił PiS przed wyborami parlamentarnymi. Pakiet zagwarantowany kobietom w ciąży brzmi bardzo obiecująco. Co więcej, mówi się, że rządzący cześć programu przygotowali, jeszcze w zeszłym roku. Koniecznie dowiedz się, na co mogą liczyć przyszłe matki. Jeśli myśleliście, że tuż przed wyborami rządzący nie będą już w stanie wymyślić niczego nowego, byliście w ogromnym błędzie. PiS przygotował bowiem program, który ma być ich wisienką na torcie. Tym razem beneficjentami są ciężarne kobiety.

Korona Królów
08.01.2018 11:00 Zbierają firanki i koce na kostiumy dla aktorów nowej polskiej produkcji!

Kolejne komentarze na temat serialu, jaki w Nowym Roku wyemitowało TVP. Tym razem jednak na temat produkcji wypowiada się jeden z ministrów.