Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zbierają firanki i koce na kostiumy dla aktorów nowej polskiej produkcji!
Klaudia Orzechowska
Klaudia Orzechowska 08.01.2018 11:00

Zbierają firanki i koce na kostiumy dla aktorów nowej polskiej produkcji!

Korona Królów
fot. M. Makowski/TVP

Kolejne komentarze na temat serialu, jaki w Nowym Roku wyemitowało TVP. Tym razem jednak na temat produkcji wypowiada się jeden z ministrów. 

Klan tym razem osadzony w realiach średniowiecznych

„Korona Królów” to nowy serial kostiumowy telewizji TVP. Fabuła nawiązuje do czasów panowania Kazimierza Wielkiego. Jest to poświęcona średniowiecznej historii Polski produkcja w której roi się od intryg, nagości oraz trudnych relacji w rodzinie. Pierwszy odcinek zwabił przed telewizory sporą ilość widzów. Twórcy jednak nie popisali się dobrą znajomością faktów historycznych, co szybko zostało skrytykowane w mediach społecznościowych. Jak widać TVP potrafi robić seriale oparte tylko na formule Klanu.

ZOBACZ TEŻ: Doda MIAŻDŻY „Despacito” i wyśmiewa siostry Godlewskie

Fala hejtu

Pisaliśmy już o fali komentarzy internautów na temat nowego serialu Telewizji Polskiej. Teraz komentuje go również wiceminister kultury Paweł Lewandowski. Politykowi nie do końca podoba się nowa produkcja i ostro wypowiada się o Koronie Królów. Minister aż zgnił, jak zobaczył najnowszy odcinek serialu. Ponad to, internautom tak bardzo spodobał się serial, że postanowili zorganizować zbiórkę firanek i koców na kostiumy dla bohaterów produkcji.

komentarz
Firani i koce

Feralny fragment

Członek rządu PiS wypowiada się w swoim poście o scenie jazdy konnej, w której jeden z bohaterów zachowuje się wyjątkowo zabawnie. Aktorem miota, jakby co najmniej ujeżdżał byka na rodeo. Scena najwyraźniej zrobiona była dla żartu, bo ciężko uwierzyć, że ktokolwiek mógłby w taki sposób nagrać jazdę konną.

Niedługo po wrzuceniu, post z Twittera zniknął. Jednak w internecie nic nie ginie i dzięki temu każdy kto nie zdążył zobaczyć tweeta może się zapoznać z opinią ministra na temat serialu.

Wiceminister kultury

ZOBACZ TEŻ: 7-letnia dziewczynka powiększyła sobie piersi w ramach prezentu świątecznego!

Internauci chwalą ministra za słownictwo jakim skomentował „Koronę Królów”. Użył dość specyficznego słowa, które może wskazywać na jego częstą obecność w internecie.

komenatrz

Szczerość pana Lewandowskiego również została doceniona.

komentarz

A to scena która doprowadziła wiceministra do żenady:

??????? #koronakrólów pic.twitter.com/ztKtDLAqCZ

— Martek (@martekovsky) 2 stycznia 2018


źródło: wiadomosci.dziennik.pl