Okno

Kobieta
06.09.2020 09:56 Kobieta obudziła się i zobaczyła ogień. Zaczęła wyrzucać swoje dzieci przez okno, nie widziała innej możliwości

Kobieta pewnej nocy została obudzona przez dziwne światło i niepokojący zapach. Kiedy wstała, okazało się, że jej mieszkanie stoi w płomieniach. Bez chwili namysłu zaczęła wyrzucać swoje dzieci przez okno, nic innego jej nie pozostało.Ta kobieta znalazła w sobie naprawdę dużo odwagi. Zobaczyła, że wszystko zajęło się ogniem, więc postanowiła działać, jej reakcja była naprawdę błyskawiczna. 25-latka wyrzuciła swoje dzieci z budynku przez okno.

Okno
13.03.2020 10:01 Przenigdy nie zostawiaj uchylonego do góry okna wychodząc z domu. Konsekwencje mogą być straszne, jest nagranie

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, temperatura wzrasta i dzień staje się coraz piękniejszy, a co za tym idzie, chętniej wietrzymy nasze domy, pragnąc wpuścić do nich odrobinę świeżego powietrza. Należy jednak pamiętać, by wychodząc z mieszkania, zawsze upewnić się, czy aby na pewno okno zostało przez nas szczelnie zamknięte. Choć znajdujące się na tyłach naszej posesji, z pozoru niewidoczne dla innych, okna mogą wydawać nam się bezpieczne, jeżeli pozostawimy je uchylone pod naszą nieobecność, możemy tego bardzo żałować. Okno, kiedy wychodzimy z domu, zawsze powinno być zamknięte, bez względu na to czy znajduje się na jego tyłach. To nagranie pokazuje, jak straszne mogą być konsekwencje, jeżeli zostawimy je uchylone.

samoakceptacja
05.11.2019 22:31 Była w pracy, nagle wstała i wyskoczyła z okna. Wszystko nagrały kamery

Samobójstwo w ostatnim czasie jest jedną z najczęstszych przyczyn śmierci. Znaczny odsetek ludzi, którzy decydują się na takie posunięcie, przedtem zdaje się funkcjonować zupełnie normalnie. Jakiś czas temu w sieci pojawił się filmik z udziałem kobiety, która wyskoczyła z okna budynku swojej pracy. Widok jest wstrząsający. Nie bez przyczyny mówi się, ze w Polsce panuje obecnie epidemia samobójstw. O kolejnych próbach odebrania sobie życia w mediach słyszymy niemal każdego dnia. W dalszym ciągu niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale to właśnie samobójstwa są drugą najczęstszą przyczyną śmierci wśród osób w wieku 15-29 lat. Okazuje się, że można im zapobiec.