Lifestyle.Lelum.pl > Natalia Oreiro

Natalia Oreiro

Natalia Oreiro
25.02.2022 23:28 Putin uwielbia Natalię Oreiro, jednak jej ostatnia publikacja może mu się nie spodobać

Natalia Oreiro jest znana i lubiana na całym świecie, a szczególnie w Rosji, z którą do tej pory łączyła ją znaczna zażyłość. Teraz jednak „ulubienica Putina” zdecydowała się zająć jasne stanowisko w sprawie sytuacji na Ukrainie. Nie wszyscy wiedzą, że Natalia Oreiro, znana na całym świecie, urugwajska projektantka, aktorka i wokalistka była nazywana „ulubienicą Władimira Putina”. Gwiazda stała się prawdziwym fenomenem w Rosji, gdzie stworzono nawet film poświęcony jej postaci: „Nasha Natasha”. Produkcja w 2020 roku trafiła na platformę Netflix. Piosenkarka w 2018 roku nagrała także piosenkę „Russia with Love”, zadedykowaną specjalnie dla tamtejszych fanów, a niedługo później zdecydowała się rozpocząć starania o rosyjskie obywatelstwo.

Natalia Oreiro
21.05.2021 00:48 Internet płonie, Natalia Oreiro pokazała się bez stanika w 44. urodziny. Wszyscy patrzą tylko w jedno miejsce

Natalia Oreiro zasłynęła głównie dzięki swojej roli w serialu „Zbuntowany anioł”. Teraz aktorka znowu o sobie przypomina, z okazji 44. urodzin opublikowała zdjęcie, które rozpaliło internautów do czerwoności. Natalia Oreiro znana jest głównie dzięki swojej roli w serialu „Zbuntowany anioł”, który szturmem podbił Amerykę Południową i Europę. Zresztą o rozpoznawalności tej produkcji świadczy, chociażby fakt, że większość osób wychowujących się w latach 90. i wcześniejszych, doskonale znają czołówkę tego serialu. Oczywiście aktorka próbowała swoich sił również w innych produkcjach, ale nie przyniosły jej tak globalnej sławy. Mimo to Natalia Oreiro nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Aktorka prowadzi profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1 milion internautów.

Natalia Oreiro
21.04.2021 23:26 Polska sobowtórka Natalii Oreiro podbija sieć. Internauci oszaleli na punkcie Patrycji

Każdy z nas chociaż raz w życiu słyszał o popularnej telenoweli zatytułowanej Zbuntowany anioł, gdzie główną rolę grała piękna Natalia Oreiro. Okazuje się, że urugwajska aktorka ma swoją sobowtórkę i to w Polsce. Patrycja Wochna podbija sieć swoim nagraniem na TikToku! Użytkowniczka platformy TikTok swoim wyglądem wprawiła w osłupienie internautów. Patrycja Wochna na jednym z opublikowanych przez siebie nagrań, do złudzenia przypomina Natalię Oreiro.

natalia oreiro
01.02.2021 09:34 Pamiętacie ,,Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś

Natalia Oreiro to niesamowita piękność, która swoją sławę zawdzięcza głównej roli w serialu Zbuntowany Anioł. Aktorka wcieliła się w postać Milagros. Każda kobieta, która śledziła losy Zbuntowanego Anioła, chciała wyglądać, jak ona! Czy po 20 latach aktorka bardzo się zmieniła? Ciężko uwierzyć, że to możliwe, ale jest jeszcze piękniejsza! Natalia Oreiro podbiła serca Polaków ponad 20 lat temu. Mimo to ci nadal są zainteresowani tym, co słychać u urugwajskiej piękności. Wy też jesteście ciekawi? Możecie się nieźle zdziwić!