Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Internet płonie, Natalia Oreiro pokazała się bez stanika w 44. urodziny. Wszyscy patrzą tylko w jedno miejsce
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 21.05.2021 00:48

Internet płonie, Natalia Oreiro pokazała się bez stanika w 44. urodziny. Wszyscy patrzą tylko w jedno miejsce

Natalia Oreiro
screen: zbuntowany anioł

Natalia Oreiro zasłynęła głównie dzięki swojej roli w serialu „Zbuntowany anioł”. Teraz aktorka znowu o sobie przypomina, z okazji 44. urodzin opublikowała zdjęcie, które rozpaliło internautów do czerwoności.

Natalia Oreiro znana jest głównie dzięki swojej roli w serialu „Zbuntowany anioł”, który szturmem podbił Amerykę Południową i Europę. Zresztą o rozpoznawalności tej produkcji świadczy, chociażby fakt, że większość osób wychowujących się w latach 90. i wcześniejszych, doskonale znają czołówkę tego serialu.

Oczywiście aktorka próbowała swoich sił również w innych produkcjach, ale nie przyniosły jej tak globalnej sławy. Mimo to Natalia Oreiro nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Aktorka prowadzi profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1 milion internautów.

Natalia Oreiro pozuje bez stanika

Na profilu Natalii można znaleźć zarówno zdjęcia ukazujące fragmenty jej życia codziennego, jak i sesje zdjęciowe z udziałem profesjonalnych fotografów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co ciekawe, to właśnie w mediach społecznościowych aktorka postanowiła w dość oryginalny sposób świętować swoje 44. urodziny. Natalia Oreiro opublikowała bardzo odważne kadry.

Nie da się ukryć, że nie każda kobieta zdecydowałaby się na tak odważny krok, zwłaszcza że szczególnie teraz często mamy do czynienia z hejterami, którzy potrafią wytknąć każdą niedoskonałość naszego ciała.

Jednak przeglądając zarówno najnowsze zdjęcia Natalii, jak i jej poprzednie trzeba przyznać, że absolutnie nie widać po niej upływu lat.

Oczywiście jej wygląd, jak i rysy twarzy się zmieniły. W końcu od premiery serialu minęło już ponad 20 lat. Jednak Natalia Oreiro wciąż wygląda olśniewająco i bez wątpienia mogłaby jeszcze zawrócić w głowie niejednemu młodzieńcowi.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

  1. Lekarze alarmują. Ogromna fala zachorowań na nowotwory
  2. ,,Rolnicy. Podlasie”: Dumny Andrzej przekazał wspaniałą wiadomość. Długo czekał, w końcu mógł się pochwalić
  3. Wyszło na jaw, co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz. Córka nie może nic zrobić

Źródło: o2.pl