Lifestyle.Lelum.pl > Lady Pank

Lady Pank

Jan B.
09.09.2021 10:58 Kolejny po Beacie P. legendarny polski gwiazdor w tarapatach. Zajmuje się nim prokuratura

Nie zwalnia seria zdarzeń z polskimi celebrytami w roli głównej. Po brawurowej podróży samochodowej Beaty P., czarne chmury zawisły nad kolejnym artystą. Chodzi o Jana B., wokalistę i gitarzystę kultowego zespołu Lady Pank. Wpadł on w niemałe tarapaty, sprawą zajmuje się zaś prokurator.

Jan Borysewicz
12.02.2021 21:26 Jan Borysewicz przekazał wiadomość o śmierci. Odszedł wielki geniusz

Jan Borysewicz lider i współzałożyciel zespołu Lady Pank przekazał tragiczną wiadomość o śmierci wielkiego geniusza. Muzyk na swoim oficjalnym profilu opublikował kilka słów żegnając Chicka Coreę – amerykańskiego pianisty jazzowego. Chick Corea jest zdobywcą 23 nagród Grammy. Odejście wielkiego artysty wstrząsnęło całym światem muzyki. Legendarny muzyk zmarł z powodu choroby, przekazuje portal se.pl. Jan Borysewicz pożegnał go, publikując krótki komunikat na swoim oficjalnym profilu.

syn
25.01.2021 19:37 Trwa walka o życie. Jan Borysewicz z Lady Pank pilnie apeluje do wszystkich fanów o pomoc

Syn byłego członka zespołu Lady Pank, Andrzeja Łabędzkiego zmaga się z bardzo poważną chorobą genetyczną. Jego ojciec wraz z kolegami z zespołu walczą o jego życie. W tym celu Jan Borysewicz wystosował prośbę do fanów o wsparcie w zbiórce pieniędzy na leczenie chłopca. 3-letni syn Andrzeja Łabędzkiego zmaga się z chorobą genetyczną powodującą zaburzenie struktury białek, nazywaną zespołem Noonan. W leczeniu schorzenia niezbędna jest pomoc wielu specjalistów, co wiąże się z ogromnymi kosztami. Lady Pank błaga fanów o pomoc.