Lifestyle.Lelum.pl > Kwaśniewscy

Kwaśniewscy

Kwaśniewscy
14.05.2022 15:50 Wielkie święto u Kwaśniewskich, cała Polska śle gratulacje. Jolanta i Aleksander mogą pękać z dumy

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy mają nie lada powód do dumy. Z całej Polski spływają gratulacje i ciepłe słowa. Była para prezydencka już wkrótce będzie miała okazję do świętowania, a w mediach zagościło wyjątkowe, archiwalne zdjęcie. Choć już od dawna nie są pierwszą parą Rzeczypospolitej, Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy nadal nie zrezygnowali z aktywności społecznej, a ponadto mogą stanowić prawdziwy wzór dla wielu małżeństw. Były prezydent nieraz przyznawał, że uwielbia obdarowywać żonę kwiatami i komplementami, zaś ona zawsze wiernie stała u boku męża, nie bacząc na wszelkie trudności. A trzeba przyznać, że problemów było całkiem sporo. Nie jest tajemnicą, że kariera polityczna potrafi mocno odbić się na relacjach rodzinnych. W ubiegłorocznym wywiadzie Jolanta stwierdziła, że właściwie sama wychowywała córkę, podczas gdy jej mąż „jadał śniadania z Moniką Olejnik w Radiu Zet”.

Kwaśniewscy
01.09.2021 23:21 Niebywałe wieści na temat fundacji Kwaśniewskich

Fundacja Aleksandra Kwaśniewskiego Amicus Europae już drugi rok z rzędu zaliczyła bardzo dużą stratę. Inaczej jest w przypadku fundacji jego żony, Jolanty, której fundacja zaliczyła zysk rzędu pół miliona złotych. Kwaśniewscy od wielu lat prężnie działają w swoich fundacjach, które traktują, jak swoje oczka w głowie. Jolanta Kwaśniewska rozpoczęła jej działalność w 1997 roku, natomiast jej małżonek w 2004.

Kwaśniewscy
04.04.2021 19:28 Święta w rodzinie Kwaśniewskich. Córka odwiedziła ich w Szwajcarii

Kwaśniewscy mimo obecnych okoliczności mają wielki powód do radości. W rozmowie z Faktem para – która obecnie przebywa w Szwajcarii – wyznała, że święta uda im się spędzić z córką i jej mężem. – Córka z mężem są już z nami od jakiegoś czasu, do wielkanocnego stołu zasiądziemy z nimi oraz z moją siostrą – zdradził Aleksander Kwaśniewski. Święta wielkanocne 2021 wyglądają podobnie do tych ubiegłorocznych. Pandemia koronawirusa niestety nie pozwoliła kolejny raz spotkać się w większym gronie polskim rodzinom. Niektórym jednak udało się zorganizować bezpieczne spotkanie z najbliższymi, wśród takich osób znajdują się szczęśliwi państwo Kwaśniewscy.

Kwaśniewscy
22.03.2021 10:28 Nowe informacje o stanie zdrowia Kwaśniewskich. „On jest naprawdę groźny”

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy poinformowali jakiś czas temu, że zmagają się z koronawirusem. Stan zdrowia byłej pary prezydenckiej nie napawał optymizmem i oboje wymagali hospitalizacji. Tymczasem były prezydent zdradził w rozmowie z Super Expressem, że wygrali walkę z COVID-19, jednak przestrzega przed jego konsekwencjami – On jest naprawdę groźny – powiedział Kwaśniewski. Kwaśniewscy wygrali walkę z koronawirusem, jednak w dalszym ciągu, podobnie jak każdy obywatel muszą przestrzegać reżimu sanitarnego i uważać na siebie. Przy okazji ostrzegają przed nim wszystkich ludzi.