Lifestyle.Lelum.pl > Krzysztof Z "Rolnik Szuka Żony"

Krzysztof Z "Rolnik Szuka Żony"

Jak dziś wygląda grób Krzysztofa Pachuckiego z programu „Rolnik szuka żony”?, fot. YouTube/Rolnik Info, kadr z programu „Rolnik szuka żony”
30.10.2023 09:39 Poszli na grób Krzysztofa Pachuckiego z „Rolnik szuka żony”. Widok może załamać. Bardzo przykre

Krzysztof Pachucki był jednym z uczestników programu „Rolnik szuka żony”. Na planie formatu mężczyzna poznał Bogusię, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Rolnik nie czekał długo, by oświadczyć się swojej wybrance. 

Rolnik szuka żony
07.06.2022 19:07 Sąsiedzi Bogusi i Krzysztofa przerwali milczenie. Opowiedzieli o kulisach dramatu pary z „Rolnik szuka żony”

Wieść o śmierci byłego bohatera programu „Rolnik szuka żony” wstrząsnęła mediami. Okazało się, że uśmiech i spokój Krzysztofa były jedynie maską, a uczestnik zmagał się z poważnymi problemami, które wreszcie doprowadziły go do samobójstwa. Sąsiedzi zdradzili kulisy tragedii. Na początku tego tygodnia policja w Olecku potwierdziła, że przyczyną śmierci 56-letniego Krzysztofa było samobójstwo. Wieść o tragedii błyskawicznie obiegła media, a wiele osób złożyło kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny, do której zaledwie pół roku temu dołączyła także Bogusia, wybranka z programu „Rolnik szuka żony”. Jak ustalił „Super Express” to właśnie żona znalazła ciało. Ze słów sąsiadów wynika, że już wcześniej zgłoszono zaginięcie mężczyzny. W poszukiwaniach miały brać udział trzy radiowozy i straż pożarna. Funkcjonariusze policji przeczesali całą okolicę, zanim dokonano dramatycznego odkrycia.