Lifestyle.Lelum.pl > Krawczyk

Krawczyk

Krzysztof Krawczyk
04.04.2024 21:15 Nowe rewelacje w sprawie spadku po Krzysztofie Krawczyku?

Legendarny Polski piosenkarz Krzysztof Krawczyk odszedł już prawie równo trzy lata temu. Mimo to, sprawa jego spadku jest wciąż nierozwiązana, a nawet coraz bardziej się komplikuje. “Fakt” donosi, że być może niedługo w sprawie światło dzienne ujrzą kolejne rewelacje. 

syn
11.06.2021 09:50 Mocny komentarz syna Krawczyka. ,,Nie pozwolę obrażać mojej rodziny”

W całej Polsce wciąż głośno jest o synu Krzysztofa Krawczyka. Po jego występie w Uwadze TVN głos zabiera coraz więcej osób. Po ostatnich słowach Andrzeja Kosmali Krawczyk Junior nie wytrzymał. – Chce mi Pan zabrać moich ukochanych rodziców, wypisując kłamstwa na temat ojcowstwa – czytamy.

Krzysztof Krawczyk
15.03.2021 14:46 Krzysztof Krawczyk w końcu przerwał milczenie. Muzyk opublikował wpis chwytający za serce

W ostatnim odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo” Michał Meyer wcielił się w postać Krzysztofa Krawczyka. Tym samym wygrał kolejną odsłonę programu. Jak słynny piosenkarz zareagował na wykonanie aktora? Pojawiły się już dwa odcinki czwartej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo”. Program polega na tym, że znane publiczności gwiazdy występują na scenie, wcielając się w postaci polskich i światowych muzyków, wykonując ich muzyczne przeboje.