Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowe rewelacje w sprawie spadku po Krzysztofie Krawczyku?
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 04.04.2024 21:15

Nowe rewelacje w sprawie spadku po Krzysztofie Krawczyku?

Krzysztof Krawczyk
Fot. KAPIF

Legendarny Polski piosenkarz Krzysztof Krawczyk odszedł już prawie równo trzy lata temu. Mimo to, sprawa jego spadku jest wciąż nierozwiązana, a nawet coraz bardziej się komplikuje. “Fakt” donosi, że być może niedługo w sprawie światło dzienne ujrzą kolejne rewelacje. 

Krzysztof Krawczyk stworzył testament niedługo przed śmiercią

Było to zaledwie rok przed jego niespodziewanym odejściem. Wersja podpisanego wtedy aktu różniła się jednak od tej, o której Trubadur opowiadał wcześniej w mediach. Okazuje się bowiem, że nie uwzględnił w niej w ogóle swojego syna Krzysztofa Juniora, a cały majątek zapisał wyłącznie swojej żonie Ewie.

KAPIF_oryginal_K959047F.jpg
Fot. KAPIF, Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
Adoptowane córki Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie uczciły jego pamięć w szczególny sposób 30 maja TVP wyemituje koncert poświęcony twórczości Krawczyka. Na scenie pojawi się jego hologram

Krzysztof Krawczyk Junior kwestionuje ważność testamentu

Sprawa ciągnie się już od półtora roku. Po śmierci legendarnego muzyka, jego syn zakwestionował ważność aktu sporządzonego na rok przed śmiercią artysty. W uzasadnieniu powództwa cywilnego wskazywał on na jego zdaniem stan zdrowia ojca niepozwalający mu na prawomocne sporządzenie testamentu. Jego zdaniem dokument jest więc nieważny. Sprawa jest jednak o wiele bardziej skomplikowana i nic dziwnego, że ciągnie się do dziś.

KAPIF_oryginal_K959032F.jpg
Fot. KAPIF, Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka

Być może szykują się nowe rewelacje dotyczące testamentu Krzysztofa Krawczyka

Sytuacja wciąż jest daleka od zakończenia. Cytujemy mecenaskę Krzysztofa Krawczyka Juniora za portalem “Fakt”: 

Druga opinia biegłego już wpłynęła do sądu, my musimy się z nią jeszcze zapoznać. W zależności od tego, czy strony będą ją kwestionować, a pewnie któraś będzie, to sąd wyznaczy termin, ale to potrwa już tylko ok. dwóch miesięcy

Nie można tu jednak mówić o niewydolności polskiego wymiaru sprawiedliwości. Takiego rodzaju sprawy mają to do siebie, że ze względu na bardzo wysoki stopień złożoności, mogą trwać wyjątkowo długo, zanim doczekają się rozstrzygnięcia. Oby było sprawiedliwe.

Źródło: Fakt

 

16 października odbędzie się poświęcenie grobu Krzysztofa Krawczyka
niebieski tekst goniec.pl na białym tle
[II-51]
W sobotę 16 października na cmentarzu w Grotnikach odbędzie się uroczyste poświęcenie nagrobka Krzysztofa Krawczyka. Z tej okazji rodzina artysty zorganizowała uroczystą mszę za duszę zmarłego, która rozpocznie się po południu. W wydarzeniu może uczestniczyć wielu fanów uwielbianego wokalisty. To okazja do złożenia zniczy na nowym grobie piosenkarza.Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowano o uroczystym poświęceniu nagrobka Krzysztofa Krawczyka, które odbędzie się w sobotę 16 października. Jak przekazano na Facebooku, uroczystość poprowadzi biskup Antonii Długosz. Warto przypomnieć, że od śmierci wokalisty minęło już pół roku.Msza święta za duszę Krzysztofa Krawczyka odbędzie się tego samego dnia i rozpocznie się o godzinie 15:30. Dla fanów piosenkarza będzie to okazja nie tylko na uczczenie pamięci po popularnym artyście, ale również na zobaczenie nowego nagrobka, który stanął w pierwszym tygodniu października, oraz złożenie na nim zniczy.
Czytaj dalej
Adoptował je i pokochał jak swoje. Krzysztof Krawczyk wiele zrobił dla swoich córek
krzysztof krawczyk
krzysztof krawczyk
Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia br. w wieku 74 lat. Nic nie zapowiadało tej tragedii, jeszcze kilka dni wcześniej gwiazdor wyszedł ze szpitala, informując fanów o polepszającym się stanie zdrowia. Krawczyk przebywał w placówce medycznej z powodu koronawirusa. COVID-19 nie był przyczyną śmierci.
Czytaj dalej