Lifestyle.Lelum.pl > Kobieta Onet

Kobieta Onet

Aleksandra Gintrowska
05.04.2021 16:45 Która z kobiet jest matką chłopca? Psycholog wyjaśnia, co oznacza twoja odpowiedź

Zagadka podzieliła nie tylko internautów, ale również psychologów. Obrazek, który przedstawia dwie kobiety i bawiącego się chłopca, krąży po siedzi. Użytkownicy mają za zadanie odgadnąć, która z pań jest matką dziecka. Odpowiedź może być zaskakująca. Zagadka podzieliła nie tylko internautów, ale również psychologów. Obrazek, który przedstawia dwie kobiety i bawiącego się chłopca, krąży po siedzi. Użytkownicy mają za zadanie odgadnąć, która z pań jest matką dziecka. Odpowiedź może być zaskakująca. Rysunkowe zagadki, quizy czy rebusy – bądźmy szczerzy, takie zabawy zawsze przyciągną nasz wzrok i nie ma w tym nic dziwnego. Po pierwsze, lubimy się sprawdzać, a po drugie interesuje nas to, co nieznane. Jednak co, jeżeli zagadka nie ma jednoznacznej odpowiedzi?

polka
18.04.2020 15:04 Nastoletnia Polka każdego dnia ratuje życie. Wynalazek 17-latki jest niesamowity, nie spodziewała się takiego odzewu

Nastoletnia Polka, która swym czynem podbiła serca milionów Polaków, to licealistka Krysia Paszko. Dziewczyna interweniowała w niezwykle istotnej kwestii, zdecydowała się nieść pomoc i wsparcie potrzebującym. Jej przykładem idą kolejni Polacy!Polka, która zainicjowała niezwykły rodzaj pomocy, ma zaledwie 17 lat. Dziewczyna wciąż uczy się w liceum i kompletnie nie spodziewała się takiego odzewu. Teraz nie wie, jak z tym połączyć szkołę. Na szczęście na pomoc dzielnej nastolatce rusza szereg innych osób, które zainspirowała do czynienia dobra.

córka
13.03.2020 13:01 Córka chciała popisać się tańcem w internecie. Jej mama skradła całe show

Córka pewnej kobiety chciała popisać się swoim nietuzinkowym tańcem w internecie. Cały swój występ uwieczniła na krótkim filmiku. Podczas nagrywania w kadrze pojawiła się mama dziewczynki, która wczuwając się w rytm muzyki, dołączyła do córki. Mistrzyni drugiego planu skradła serca widzów.Dziewczyna zaabsorbowana nagrywaniem swojej choreografii, nie zauważyła kiedy w pobliżu pojawiła się jej mama. Nastolatka wczuła się w rytm muzyki i była zupełnie nieświadoma co dzieje się za jej plecami. Mama dziewczynki mimo tego, że znajdowała się na drugim planie, była główną bohaterką filmu.