Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka chciała popisać się tańcem w internecie. Jej mama skradła całe show
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 13.03.2020 13:01

Córka chciała popisać się tańcem w internecie. Jej mama skradła całe show

córka
Screen z youtube.com/ Ainoa Marco de la Torre

Córka pewnej kobiety chciała popisać się swoim nietuzinkowym tańcem w internecie. Cały swój występ uwieczniła na krótkim filmiku. Podczas nagrywania w kadrze pojawiła się mama dziewczynki, która wczuwając się w rytm muzyki, dołączyła do córki. Mistrzyni drugiego planu skradła serca widzów.

Dziewczyna zaabsorbowana nagrywaniem swojej choreografii, nie zauważyła kiedy w pobliżu pojawiła się jej mama. Nastolatka wczuła się w rytm muzyki i była zupełnie nieświadoma co dzieje się za jej plecami. Mama dziewczynki mimo tego, że znajdowała się na drugim planie, była główną bohaterką filmu.

Córka nie była świadoma, tego co dzieje się za jej plecami

Mama dziewczynki widząc jak córka, wygina się przed kamerą w rytm muzyki, niewiele myśląc, dołączyła do niej. Kobieta prawdopodobnie była w trakcie sprzątania, bo swój taniec wykonała z niecodziennym atrybutem.

W parze z matką dziewczynki był mop, którym kobieta wymachiwała w powietrzu niczym wojownik. Wygłupy mamy nie pozostały niezauważone. Mama nastolatki zupełnie swobodnie czuła się przed kamerą. Z pewnością nie spodziewała się, że właśnie w tej chwili zaskarbia sobie rzeszą fanów. Córka z całą pewnością nie zdawała sobie sprawy, że jej rodzicielka jest ukryta tancerką.

  1. Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie. W jej domu pojawił się ktoś nowy
  2. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  3. Przenigdy nie zostawiaj uchylonego do góry okna wychodząc z domu. Konsekwencje mogą być straszne, jest nagranie

Mama skradła całe show

Mistrzyni drugiego planu całą uwagę widzów skupiła na sobie. Nastolatka z ogromnym zaangażowaniem próbowała zaprezentować całą choreografię, lecz i to nie wystarczyło, by zostać gwiazdą nagrania. Wygłupy z mopem mamy dziewczynki niesamowicie rozbawiły widzów. Kobieta próbowała powtarzać kroki prezentowane przez swoje dziecko i prawie jej się to udało. W bardzo zabawny sposób wykonała swoją wersję skomplikowanych ruchów i trzeba przyznać, że jak na pierwszy raz to świetnie sobie poradziła.

Z pewnością wystarczyłoby kilka lekcji, żeby córka nauczyła mamę całego układu tanecznego. Razem mogłyby zrobić fantastyczne show. Niestety tym razem córka nie zostanie gwiazdą swojego filmu. Szalona mama zupełnie przypadkiem, zachwyciła wszystkich, którzy mieli okazję obejrzeć to nagranie.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik