Lifestyle.Lelum.pl > Katarzyna Lenhardt

Katarzyna Lenhardt

Katarzyna Lenhardt
26.02.2021 14:41 Ujawnione zostały wyniki sekcji zwłok Katarzyny Lenhardt. Czy modelka została zabita?

Katarzyna Lenhardt zmarła ponad dwa tygodnie temu i do dziś nie milkną echa tej sytuacji. Pierwotna wersja zdarzeń mówiła, że modelka popełniła samobójstwo, jednak pojawiały się plotki, jakoby w jej śmierć mogły być zaangażowane osoby trzecie. W związku z tym przeprowadzono sekcję zwłok. Dr Michael Tsokos nie ma wątpliwości, że Kasia nie została zamordowana. Katarzyna Lenhardt została znaleziona martwa niedługo po tym, jak rozstała się z obrońcą Bayernu Monachium, Jeromem Boatengiem. Sprawa zrobiła się na tyle poważna, że koniecznym stało się przeprowadzenie sekcji zwłok, która rozwiała wszelkie wątpliwości na temat jej śmierci.

Matka
12.02.2021 18:20 Matka Kasi Lenhardt opublikowała niepokojący wpis. Ujawniła przyczynę jej śmierci?

Informacja o śmierci Katarzyny Lenhardt wstrząsnęła całą Polską i nie tylko. Popularna modelka prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Teraz jej matka publikuje w mediach społecznościowych treści, w których wspomina swoje zmarłe dziecko. Mówiła także o mobbingu. Kasia Lenhardt przechodziła przez niebywale ciężki moment w życiu. Niestety, doszło do tego, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Jej matka nie może pogodzić się ze stratą ukochanej pociechy. Kasia miała zaledwie 25 lat.

mama
11.02.2021 22:25 Mama zmarłej modelki przerwała milczenie. Padły bardzo smutne słowa

Mama zmarłej modelki Katarzyny Lenhardt zabrała głos po stracie ukochanej córki, która parę dni temu popełniła samobójstwo. Kobieta zamieściła w mediach społecznościowych aż trzy wpisy. W jednym z nich napisała: Zabraliście mi moje dziecko. Adrianna Lenhardt jest zrozpaczona. Kilka dni temu świat obiegła informacja o śmierci polskiej modelki Katarzyny Lenhardt, która prawdopodobnie odebrała sobie życie. Teraz jej mama wspomina córkę, a także dodaje wymowne wpisy w mediach społecznościowych.