Lifestyle.Lelum.pl > Jak Schudnąć

Jak Schudnąć

Nie mogę schudnąć
06.08.2018 15:44 7 nieoczywistych rzeczy, przez które nie możesz schudnąć!

Odpowiedzi na pytanie, dlaczego nie mogę schudnąć, mogą niektórych mocno zdziwić. Zobaczcie, czego powinniście unikać, jeśli chcecie zgubić zbędne kilogramy. Unikanie tłustych potaw nie wystarczy, aby cieszyć się zgrabną sylwetką. Przekonajcie się, jakie błędy żywieniowe możecie popełnać podczas odchudzania.

16.01.2018 11:17 Zrzucili kilkadziesiąt kilogramów. Zobacz jak bardzo zmieniły się ich twarze

Od kilku lat trwa moda na zgrabne, szczupłe sylwetki. Wiele dziewczyn wrzuca efekty swoich transformacji z otyłego kaczątka w wysportowanego łabędzia. Jednak największą różnicę po zrzuceniu zbędnych kilogramów widać po… twarzy. Nie zawsze operacja plastyczna to konieczność. Zobaczcie, jak bardzo zmieniły się rysy tych dziewczyn, kiedy podjęły walkę o zmianę swojego wyglądu.

szybkie diety
29.12.2017 16:31 Jak schudnąć do SYLWESTRA? Zrzucisz nawet 5kg!

Do Sylwestra zostało już naprawdę niewiele czasu, więc czas wziąć się za siebie! Niestety, ale stroje sylwestrowe są jednymi z najbardziej wymagających – zazwyczaj wykonane są z cekinów albo z błyszczących materiałów. Nie chcemy przecież wyglądać jak kula dyskotekowa…. z tego powodu wykorzystajmy te kilka dni na zrzucenie poświątecznych wałeczków! Dowiedźcie się jak schudnąć do sylwestra. Jesteście w stanie zrzucić nawet 5 kg!