Gaz

Ewakuacja
06.11.2021 17:35 Szczecin: Wybuch gazu w domu jednorodzinnym

W Szczecinie przed chwilą rozległ się potworny wybuch. Do eksplozji doszło w domu jednorodzinnym przy ul. Srebrnej. Na miejsce jadą karetki pogotowia, straż pożarna i śmigłowce LPR. Nie wiadomo jeszcze, ile osób ucierpiało w wyniku wybuchu w domu jednorodzinnym w Szczecinie. Skierowano tam sześć wozów straży pożarnej, pięć karetek pogotowia i dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Biedronka
21.10.2021 16:57 Nagle było słychać tylko potężny huk w polskiej miejscowości. Spokojny poranek zamienił się w koszmar

W godzinach porannych wielkopolskie służby otrzymały informację o wybuchu gazu w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego w Liskowie nieopodal Kalisza. W wyniku wypadku ranna została jedna osoba. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia teraz lokalna policja.

rzeka
17.09.2021 15:04 Podjęto decyzję, zacznie się 1 października. Kolejna podwyżka cen gazu

Polaków czekają kolejne podwyżki. Jak podaje Polska Agencja Prasowa – prezes Urzędu Regulacji Energetyki (jednego z organów administracji rządowej) zaakceptował wniosek o podwyższenie cen gazu przez PGNiG. To już trzeci wzrost stawek w tym roku (wcześniejsze weszły w życie w kwietniu i sierpniu).

Biedronka
01.01.2021 20:37 Zapadła decyzja, która uderzy w portfele polskich rodzin. Już od dziś będziemy płacić więcej

Niejedna polska rodzina od dziś zapłaci więcej za energię elektryczną. Urząd Regulacji Energetyki w grudniu zatwierdził taryfy na sprzedaż energii dla gospodarstw domowych tzw. sprzedawcom z urzędu, czyli spółkom takim jak Energa Obrót, Enea, PGE Obrót i Tauron. Pojawiła się też dobra wiadomość. Zmiany wchodzą w życie już dziś. Jak podaje warszawa.tvp.pl, nasze rachunki w części płaconej sprzedawcom wzrosną od 3,5 do 3,6 procent. To oznacza, że przeciętne gospodarstwo domowe będzie musiało zapłacić dodatkowo około 1,5 zł miesięcznie. Natomiast każda rodzina korzystająca z gazu powinna zapoznać się z jeszcze jedną wiadomością.

obostrzenia
10.09.2020 19:06 Koniec, niestety. Polacy będą zdruzgotani przez najnowsze zmiany

Niebawem może zapaść oficjalna decyzja, z której najprawdopodobniej Polacy nie będą zadowoleni. Nadchodzą zmiany, które spowodują całkowitą rewolucję. Niewykluczone, że stanie się to w najbliższym czasie.Polacy powinni przygotować się na nadchodzące zmiany. Wygląda na to, że wszystko, co dobre szybko się kończy. Już wkrótce zapadnie oficjalna decyzja, która może wywołać niezadowolenie wielu rodaków. Niektóre sprawy odchodzą w zapomnienie, przed nami rewolucja.

Agnieszka Włodarczyk
06.09.2020 14:49 Trwa walka o życie, wielki wybuch w Polsce. Ściągnięto specjalistyczną grupę, na miejscu jest 9 zastępów straży

Wybuch, który dzisiaj nastąpił na południu Polski, był ogromny. Jak donosi portal dziennik.walbrzych.pl sprawa jest na tyle poważna, że musiano ściągnąć specjalistyczną grupę poszukiwawczą. Zdarzenie jest na bieżąco monitorowane, jak na razie wiadomo, że jedna osoba została poszkodowana.Dzisiaj w niedzielę m.in. portal rmf24.pl doniósł, że nastąpił wybuch gazu w jednym z południowych miast Polski. Sprawą zajęły się już odpowiednie służby, cały czas trwają odpowiednie akcje. Wiadomo tylko o jednej osobie rannej.

staruszka
02.06.2020 23:36 Oskarżają 86-latkę o zużycie gazu za 21 tys. zł. Staruszka nie ma za co żyć

Staruszka z województwa śląskiego nie dość, że ma niską emeryturę i mieszka sama, to gazownia twierdzi, że kobieta jest im winna aż 21 tysięcy. Jak to jest możliwe? Staruszka z Bielska-Białej, która mieszka sama w niewielkim mieszkaniu, dostała rachunek za gaz od PGNiG na ponad 21 tysięcy złotych. Gazownia po 30 dniach od złożenia reklamacji przez panią Irenę nadal twierdzi, że wskazania licznika są prawidłowe. Jak podaje Polsat News, sprawę pomagają rencistce wyjaśnić sąsiedzi, a całość nagłośnił program Interwencja.