Lifestyle.Lelum.pl > Emerytury Gwiazd

Emerytury Gwiazd

Ryszard Rynkowski
09.04.2024 15:38 Rynkowski ma koszmarnie niską emeryturę. To jednak nie problem, dobrze się zabezpieczył

Kwestia wysokości świadczeń wyraźnie dzieli celebrytów. Część narzeka na niewystarczające oszczędności i skarży się na wady systemu, a inni zawczasu zadbali o odpowiednie zabezpieczenie na przyszłość. Do tej drugiej grupy zalicza się Ryszard Rynkowski, któremu emerytura nie spędza snu z powiek. Jak piosenkarz zatroszczył się o swoje finanse?

Krystyna Janda: emerytura
06.03.2019 11:12 Jaką emeryturę ma Krystyna Janda? Tego nikt się nie spodziewał!

Krystyna Janda: emerytura znanej aktorki zadziwia. Po kilkudziesięciu latach pracy w teatrze i przed kamerą Janda doczekała się wyjątkowo niskiej emerytury. Nikt się tego nie spodziewał, nawet sama aktorka. Aktorka przeszła na emeryturę kilka lat temu, a dziennikowi Fakt zdradziła jaką emeryturę wyliczył jej Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Krystyna Janda: emerytura aktorki jest bardzo mała. Ile aktorka będzie dostawać miesięcznie?

Krystyna Loska i Jan Banaś
18.02.2019 14:45 Ile emerytury ma Krystyna Loska? Ikona TVP dostaje śmiesznie mało

Ile emerytury ma Krystyna Loska? Jedna z legendarnych prezenterek Telewizji Polskiej nie może liczyć na dobrą emeryturę. W stacji przepracowała ponad 33 lata, a jak podaje portal pomponik.pl, jej emerytura jest bardzo skromna. Jak to możliwe? Emerytury znanych osobistości wcale się nie różnią od emerytur przeciętnych Kowalskich. Obie są śmiesznie niskie. Polscy emeryci nie mają lekkiego życia, nawet ci znani. Tyczy się to również legendarnej spikerki Telewizji Polskiej. Ile emerytury ma Krystyna Loska? Śmiesznie mało.