Lifestyle.Lelum.pl > Edward Kaliński

Edward Kaliński

Złomowisko PL
04.01.2021 08:20 Błagają o pomoc dla Edka ze „Złomowiska PL”. Przed śmiercią Marka w jego życiu wydarzył się dramat

Gwiazda programu Złomowisko PL pilnie potrzebuje pomocy. Przed śmiercią Marka w życiu Edka doszło do dramatu. W sieci wystartowała zbiórka pieniędzy dla złomiarza, który niedawno stracił nogę. Fani serialu Złomowisko PL z pewnością przeżywają smutne chwile. W ostatnim czasie media nie mają dla nich dobrych wieści. 31 grudnia zmarł Marek Pawłowski, ale okazuje się, że życie nie było łaskawsze dla Edka.

złomowisko pl
01.01.2021 17:10 Kolejna smutna wiadomość dla fanów ,,Złomowiska PL”. Tym razem chodzi o Edka, sytuacja jest bardzo poważna

Fani programu Złomowisko PL pogrążyli się w smutku. Dziś media obiegła wiadomość o śmierci Marka „Krzykacza” Pawłowskiego, który zmarł w Sylwestra, 31 grudnia. Teraz dowiadujemy się o kolejnej fatalnej informacji. Okazuje się, że Edek Kaliński przebywał w szpitalu, a sytuacja cały czas jest bardzo poważna. Wygląda na to, że gwiazdorów programu Złomowisko PL w ostatnim czasie spotkało wiele nieszczęść. Śmierć Marka i wypadek Edka. Jeszcze kilka miesięcy temu nic nie zapowiadało tragedii.