Lifestyle.Lelum.pl > Doda Ślub

Doda Ślub

Doda
14.01.2019 13:39 Ile waży Doda? Gwiazda jest szczuplutka i lekka jak piórko

Doda wygląda naprawdę bardzo szczupło, a jej waga zadziwia! Fani zaczęli martwić się o jej zdrowie. Kobieta postanowiła odnieść się do stawianych zarzutów, ważąc się publicznie przed obserwatorami na Instagramie. Wiedzieliście, że waga piosenkarki jest tak mała, a Doda jest dosłownie lekka jak piórko? Artystka od lat wzbudza wielkie zainteresowanie, a jej zdjęcia są szeroko komentowane. Może pochwalić się nienaganną sylwetką. Doda zachwyca nie tylko anielskim głosem, lecz także perfekcyjną figurą. Niejedna dziewczyna chciałaby wyglądać tak jak ona. Niedawno zdradziła swój sekret i publicznie stanęła na wadze. Jesteście ciekawi, ile waży gwiazda? Sprawdźcie!

Waga Dody
16.08.2018 17:25 Wiemy, ile waży Doda! Piosenkarka jest leciutka jak piórko

Waga Dody nie jest tajemnicą. Artystka postanowiła odpowiedzieć na pojawiające się z wielu stron zarzuty, że ostatnio bardzo schudła. Jej fani zaczęli się poważnie martwić o swoją idolkę. Doda postanowiła położyć kres ich troskom. Zdradziła, ile waży. Na swoim Instagramowych profilu, a konkretnie na Instagram Stories umieściła ona film, w którym wchodzi na wagę. Mamy okazję zobaczyć, ile naprawdę waży piosenkarka.

Doda
07.08.2018 16:41 Doda chce wyprodukować film o „Dziewczynach z Dubaju”

Doda wraz ze swoim mężem, Emilem Stępniem mają w planach wyprodukowanie filmu na podstawie głośnej książki Piotra Krysiaka, Dziewczyny z Dubaju. Książka opowiada o prostytuujących się dziewczynach, które w zamian za pieniądze i sławę na Instagramie poświęcają swoją godność i sprzedają swoje ciała. Za cukierkowym życiem, bijącym z Instagramowych fotek, skrywa się mroczna tajemnica. Dzieło Krysiaka oparte jest na faktach i wywołało ogromne poruszenie w mediach i blogosferze. Książka miała premierę w kwietniu.

Doda
26.04.2018 20:14 Doda wyprodukuje kolejny film! Podpisała kontrakt

Doda zadebiutowała niedawno jako aktorka, a teraz sama postanowiła wyprodukować film! Wraz z mężem podpisała kontrakt. Jesteście ciekawi o czym będzie opowiadał? Może Dorota wyda dokument przedstawiający historię miłości z jej mężem? Niedawno media obiegła informacja o niespodziewanym ślubie Doroty Rabczewskiej, która stanęła przed ołtarzem z Emilem Stępniem. Para zdążyła wrócić z Hiszpanii i już stworzyli wspólne przedsięwzięcie, którym ma być produkcja filmu. Dokumenty zostały podpisane, a Doda uwieczniła ten moment na zdjęciu.

14.04.2018 19:04 Z OSTATNIEJ CHWILI: Doda wyszła za mąż! Wzięła potajemny ślub

Doda od zawsze szokowała swoich fanów! Tak jest i dzisiaj, kiedy pojawiła się informacja o potajemnym ślubie. Dzisiaj na swoim Instagramie i Facebooku Doda pochwaliła się swoimi ślubnymi obrączkami. Fani Dody składają jej gratulacje! Doda to jedna z najbardziej popularnych piosenkarek w Polsce. Nic więc dziwnego, że każdy jej ruch nie tylko w showbiznesie, ale też w życiu prywatnym wzbudza ogromną ciekawość fanów i mediów.