Lifestyle.Lelum.pl > Ciąża

Ciąża

małgorzata rozenek
28.03.2020 16:19 Radosław pokazał, co Małgorzata Rozenek robi w ciąży. Fani od razu zadali mu jedno pytanie

Małgorzata Rozenek jest w zaawansowanej ciąży. Dumnie pokazuje fanom zaokrąglony brzuszek na swoich mediach społecznościowych. Niedługo na świat przyjdzie jej trzeci syn. Internautów nurtuje pytanie, czym zajmuje się mąż Małgosi, podczas gdy ona wytrwale spełnia zadania perfekcyjnej pani domu. Fani martwią się o zdrowie swojej idolki i z niecierpliwością czekają na pojawienie się na świecie kolejnego członka jej rodziny.Małgorzata Rozenek aktywnie wspiera akcję #zostańwdomu. Gwiazda TVNu regularnie publikuje na Instagramie posty pokazujące, jak mija jej czas kwarantanny. Czym zajmuje się Radosław Majdan, gdy ciężarna żona wypełnia domowe obowiązki?

ciąża
10.03.2020 13:43 Ciąża gwiazdy TVP. Piękna aktorka po raz pierwszy zostanie mamą, niedawno wzięła ślub

Ciąża gwiazdy TVP jest nie lada wydarzeniem. Młoda aktorka niedawno wzięła ślub w bajkowych okolicznościach, a teraz spodziewa się dziecka. Jej ciąża zbiegła się w czasie, z ciążą jej serialowej bohaterki. Gwiazda chce pracować na planie jak najdłużej. Ciąża była w planach młodego małżeństwa od dłuższego czasu, ostatnio aktorka postanowiła przyznać się do błogosławionego stanu w rozmowie z Dobrym Tygodniem: – To wczesny etap ciąży, przyznała gwiazda.

żona
04.03.2020 10:49 Michał Żebrowski zostanie ojcem. Żona aktora ogłosiła nowinę w bardzo oryginalny sposób

Żona Michała Żebrowskiego wywołała na Instagramie lawinę gratulacji i zachwytu. Wszystko za sprawą wpisu, który zdaniem Internautów nie pozostawia żadnych wątpliwości. Aleksandra Żebrowska jest w ciąży! Radosną nowinę ogłosiła w bardzo oryginalny, lecz wymowny sposób. Wszystko wskazuje na to, że uwielbiany aktor po raz trzeci zostanie ojcem! Fala komentarzy dosłownie zalała jej profil. Michał Żebrowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdor zasłynął nie tylko z ról w takich superprodukcjach jak Pan Tadeusz czy Ogniem i Mieczem, ale również niebanalnego poczucia humoru i ogromnego dystansu do samego siebie. Wspólnie z żoną Aleksandrą określani są jako jedno z najsympatyczniejszych małżeństw polskiego show-biznesu. Najnowsze zdjęcie ukochanej aktora wywołało poruszenie.

dziadek
02.03.2020 10:38 Dziadek przyszedł do szpitala poznać wnuczkę. Gdy ją zobaczył, odkrył kłamstwo córki

Dziadek chciał powitać swoją nowo narodzoną wnuczkę w szpitalu, zaraz po tym, jak jego córka urodziła. Mężczyzna już nie mógł się doczekać na poznanie maleńkiej. Jednak kiedy dotarł już do szpitala, przeżył prawdziwy szok. Zupełnie się tego nie spodziewał, w dodatku okazało się, że inni członkowie rodziny doskonale wiedzieli, co się święci. Wiadomo, jak entuzjastycznie dziadkowie podchodzą zawsze do wizji posiadania wnuków. Kiedy tylko dowiedzą się o ciąży w rodzinie, już wyobrażają sobie, jak będą je rozpieszczać, spędzać z nimi czas. Ten dziadek był niesamowicie podekscytowany na wizję posiadania wnuczki. Nie mógł domyślać się, że przez cały ten czas, córka go oszukiwała.

małżeństwo
29.02.2020 09:18 Podczas badania USG lekarz zaniemówił. Po chwili kobieta zalała się łzami

Małżeństwo spodziewało się drugiego dziecka. Gdy wybrali się na badanie USG, bardzo się przestraszyli. Mina lekarza była trudna do opisania. Wyglądał, jakby stało się coś przerażającego. Rodzice bardzo się przestraszyli. Gdy poznali powody, sami nie wiedzieli co powiedzieć. Małżeństwo zdecydowało się na drugie dziecko. Mieli już kilkuletnią córeczkę i marzyli o powiększeniu rodziny jeszcze o jedno dziecko. Wyniki tego badania USG odmieniły ich życie. Kobieta zalała się łzami.

ewa farna
25.02.2020 17:50 Ewa Farna pokazała zdjęcie w ciąży. „Jestem ogromnie szczęśliwym człowiekiem”

Ewa Farna pokazała zdjęcie w ciąży! Fani są zachwyceni. Komentarz, którym opatrzyła kadr z pokaźnym brzuszkiem, nie pozostawia żadnych wątpliwości. „Jestem ogromnie szczęśliwym człowiekiem” – napisała artystka. Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych krajowych wokalistek. Artystka dzięki wyjątkowemu poczuciu humoru i szczerości zyskała ogromną rzeszę wiernych fanów. W czerwcu wraz z mężem, Martinem Chobotem powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Tymczasem na Instagramie pokazała zdjęcie w ciąży. Komentarze wydawały się nie mieć końca.

żona
24.02.2020 13:31 Żona Borysa Szyca szczerze o swojej chorobie. Ze względu na ciążę rzadko porusza temat

Żona Borysa Szyca postanowiła skomentować chorobę, przez którą przeszła. Wstawiając wpis na swoim Instagramie, chciała zaznaczyć powagę takiej dolegliwości. Jednak wspomnienia są na tyle trudne, że nie może otwarcie opisać przebiegu całej choroby. Będąc w ciąży, nie chce niepotrzebnie stresować siebie i dziecka. Żona Borysa Szyca, Justyna Nagłowska, ponownie postanowiła wypowiedzieć się w mediach społecznościowych na temat swojej choroby i jej nawrotów. Chce zwrócić uwagę, że jest to ogólny problem i niebezpieczna dolegliwość.

choroba
19.02.2020 20:48 Urodziła się z ”chorobą motyla”. Kiedy sama zaszła w ciążę, stał się cud

Choroba kobiety wywołała u niej niepokój o zdrowie jej przyszłego dziecka. Bała się, że może spotkać je to samo, bowiem przykra dolegliwość towarzyszyła jej od zawsze. Jednak kiedy urodziła, wydarzył się prawdziwy cud. Pewna kobieta od urodzenia cierpiała na uciążliwą chorobę. Z tego powodu nie planowała dziecka, ale kiedy lekarze powiadomili ją, że jest w ciąży, była zdumiona. Postanowiła nie przeprowadzać aborcji. Nigdy nie spodziewała się tego, co okazało się później. Czym jest choroba motyla?

500 plus
18.02.2020 20:50 500 plus dla kobiet w ciąży? Pojawił się pomysł, wspomniano też o rozwodach

500 plus to rozwiązanie rządu na spadający przyrost naturalny. Ten projekt miał dać rodzicom komfort pomocy w utrzymywaniu dziecka. Miało to zachęcić małżeństwa do zakładania rodziny. Pewna propozycja dotyczy rozszerzenia programu. Czy kobiety w ciąży powinny dostawać taką pomoc? Jest to pomysł, który ma także pomóc w… kwestii rozwodów. 500 plus to program, który budzi wiele emocji. Ma swoich zwolenników i przeciwników. Nie mogło zabraknąć tego tematu podczas dyskusji dotyczącej spraw rodziny i małżeństwa. Oto co wymyślono.

500 plus
17.02.2020 18:20 Gwiazda ”Gogglebox” jest w ciąży. Pokazała brzuszek i zdradziła płeć dziecka

Ciąża gwiazdy Gogglebox okazała się ogromnym zaskoczeniem dla wiernych fanów telewizyjnego reality-show. Przyszła mama cudowną nowiną podzieliła się na Instagramie. Bohaterka programu pokazała pokaźny brzuszek ciążowy, a przy okazji zdradziła płeć dziecka. Kobieta w ciąży wygląda kwitnąco. Wszystko wskazuje na to, że rodzina uwielbianego przez Polaków programu telewizyjnego Gogglebox. Przed telewizorem, wkrótce znowu się powiększy. Do grona szczęśliwych mam dołączy bowiem kolejna uczestniczka. Przepiękna gwiazda zdradziła również, czy latem na świecie pojawi się chłopiec, czy dziewczynka. Ciąża zdecydowanie jej służy.

Barbara Kurdej-Szatan
14.02.2020 18:53 Barbara Kurdej-Szatan skomentowała drugą ciążę. Zdradziła, co o rodzeństwie myśli jej córeczka

Barbara Kurdej-Szatan to szczęśliwa mama 7-letniej Hani. Aktorka i prezenterka telewizyjna przyznaje, że jej córka bardzo chciałaby mieć rodzeństwo. Na ostatniej gali rozdania Telekamer, gwiazda miała dość luźną sukienkę. Zaistniały podejrzenia, że kobieta jest w ciąży. Barbara Kurdej-Szatan na gali rozdania Telekamer wyglądała zjawiskowo. Luźna sukienka i słowa, które powiedziała w wywiadzie dla Baby by Ann, dały się połączyć się w całość. Druga ciąża była niemal pewna.

rafał maserak
13.02.2020 13:31 Rafał Maserak pokazał partnerkę w ciąży. Ma już bardzo duży brzuszek

Ciąża partnerki Rafała Maseraka to wspaniały moment w życiu tancerza. Wiadomościami tancerz pochwalił się pod koniec listopada. Następnie w styczniu udostępnił zdjęcie, na którym trzyma dziecięce buciki, na Instagramie. Przyszły tata otrzymał mnóstwo gratulacji. Teraz upublicznił zdjęcia brzuszka swojej partnerki, jest już bardzo duży! Ciąża jest dla tancerza prawdziwym wyzwaniem. Po raz pierwszy Rafał Maserak zostanie tatą. Nie wydaje się być przestraszony, wręcz przeciwnie, nie może się doczekać swojego potomka.

poród
12.02.2020 10:06 Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu żony. Większość par nie ujawnia tak wiele

Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan to temat na topie. Pierwsze wspólne dziecko Radosława Majdana i prezenterki TVN y jest bardzo wyczekane. Para ma zaplanowane już wszystko dotyczące przyjścia na świat ich syna. Były piłkarz zapytany o poród opowiedział dość dużo informacji, których przyszli ojcowie nie mają raczej w zwyczaju ujawniać. Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan zbliża się wielkimi krokami. Przyszły tata będzie debiutował w tej roli, dlatego jest bardzo przejęty. Zapytany o przebieg porodu uchyla rąbka tajemnicy i zapewnia, że chce przy nim być. Co jeszcze powiedział? Będziecie zaskoczeni.

barbara kurdej-szatan
10.02.2020 11:53 Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Tygodnik potwierdza radosne doniesienia

Barbara Kurdej-Szatan prawdopodobnie wkrótce spełni swoje największe życiowe marzenie. Wszystko wskazuje na to, że uwielbiana polska aktorka po raz kolejny zostanie mamą! Doniesienia tygodnika Dobry Tydzień nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Po 1,5 roku usilnych starań, gwiazda doczekała się cudownej niespodzianki od losu. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Zaledwie kilka dni temu małżonkowie obchodzili swój mały jubileusz. Okazuje się, że wspólnie spędzili już 10 lat. Mimo że nie brakowało ogromnych emocji, wzruszeń i kłótni nigdy z siebie nie zrezygnowali. Aktorka szczerze przyznaje, że spoiwem ich związku była córeczka, dla której walczyli do samego końca.

Żona
08.02.2020 17:19 Żona znanego aktora poroniła w 6. miesiącu ciąży. Napisała wyciskający łzy post

Żona znanego aktora spodziewała się dziecka. Nieoczekiwanie kobieta poroniła w szóstym miesiącu ciąży. Postanowiła podzielić się swoim traumatycznym przeżyciem z fanami i opublikowała niezwykle wzruszający wpis. Dziecko to ogromne szczęście. Rodzice, którzy czekają, aż ich pociecha w końcu przyjdzie na świat, przeżywają niezwykłe chwile. Niestety, nie każdemu dane jest doświadczenie rodzicielstwa, a poronienia statystycznie dotyczą aż 15% rozpoznanych ciąż. Wczoraj świat dowiedział się o tragedii, jaka spotkała gwiazdę filmu Zmierzch i jego małżonkę. Żona aktora poroniła w szóstym miesiącu ciąży. To, co kobieta napisała na swoim Instagramie, porusza do łez.

poród
08.02.2020 11:37 Przez całą ciążę partnerki mówił do jej brzucha. Po porodzie wydarzyła się najbardziej niewiarygodna rzecz

Tata powinien być obecny w życiu każdego dziecka. Ale jego obecność nie powinna zaczynać się przy porodzie, tylko dużo, dużo wcześniej. Przekonał się o tym mężczyzna, który mówił do brzucha swojej żony podczas trwania całej ciąży. Rezultat takiego kontaktu z dzieckiem przeszedł jego oczekiwania! Mała dziewczynka, która przyszła na świat, przywitała pięknie swoich rodziców. Jej tata sądzi, że jest to wynik jego kontaktu z córką, kiedy ta była w łonie matki. Ojciec dziecka dbał o to, by codziennie rozmawiać ze swoim maleństwem i oto efekty!

Nastolatka
05.02.2020 12:33 Gwiazdy TVN jest w ciąży. „To czwarty miesiąc” ciąży polskiej Miss Świata

Ciąża kolejnej gwiazdy wyszła na jaw! Jest w czwartym miesiącu — ujawnia jednej z gazet znajoma przyszłej mamy. Polska aktorka znana z TVN i Miss Świata spodziewa się dziecka! Pierwsze miesiące nowego roku obfitują w dobre wieści! Okazuje się, że dziecka spodziewa się kolejna gwiazda! Choć Miss Świata Głuchych i finalistka Tańca Z Gwiazdami dopiero niedawno wyszła za mąż, w jej życiu pojawią się kolejne zmiany!

04.02.2020 20:34 Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek, w komentarzach zawrzało. „Wiele rzeczy w pewnym wieku nie wypada”

Brzuch Małgorzaty Rozenek-Majdan znalazł się w centrum zainteresowania. Internauci, wytykają przyszłej mamie zbyt odważne zdjęcia i nie szczędzą słów krytyki. Wiele rzeczy w pewnym wieku nie wypada – czytamy pod zdjęciem. Rozenek nic sobie z tego nie robi i odpowiada na uszczypliwe komentarze. Małgorzata Rozenek-Majdan w czasie ciąży rozkwitła. Cieszy się swoim szczęściem i wstawia dość dużo zdjęć ze swoim ciążowym brzuszkiem. Gwiazda miała zawsze ekstrawagancki styl, a jej celem nie było przypodobanie się fanom. Jednak jej ostatnie zdjęcie z gołym brzuchem wywołało niezłe zamieszanie w sieci. Nie szkodzi! Małgorzata Rozenek świetnie umie sobie z tym poradzić.

ciąża
04.02.2020 20:01 Dowiedziała się, że jest w ciąży. Badanie USG wprawiło ją w osłupienie

Ciąża to prawdziwy cud. Jednak nie dla każdej pary spłodzenie potomstwa jest łatwe. Na szczęście, dzisiejsza medycyna zna coraz więcej rozwiązań, choć nie zawsze na sto procent skutecznych. Jednak to, co przydarzyło się tej rodzinie, daje dużą nadzieję! Historia pewnej rodziny jest niesamowita. Małżeństwo, które miało już dzieci z poprzednich związków, postanowiło sprowadzić na świat nowe, wspólne maleństwo. Para nie miała zbyt wielkich szans na powodzenie, ale natura nagrodziła ich starania i to w szokujący sposób.

dziecko
03.02.2020 14:20 44-letnia aktorka urodziła! Znamy już płeć i imię dziecka

Dziecko uwielbianej 44-letniej aktorki w końcu pojawiło się na świecie. Radosną nowiną w mediach społecznościowych podzieliła się najstarsza pociecha gwiazdy. Dumna siostra z tej okazji opublikowała przeurocze rodzinne zdjęcie. Przy okazji zdradziła płeć i imię malucha! Aktorka o ciąży poinformowała swoich fanów na początku sierpnia zeszłego roku. To właśnie wtedy na jej Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie z widocznie zaokrąglonym, ciążowym brzuszkiem. Przykre doświadczenia z przeszłości przyczyniły się do tego, że poprosiła obserwatorów, aby mocno trzymali za nią kciuki. Tymczasem okazuje się, że poród przebiegł bez żadnych komplikacji, a gwiazda właśnie została świeżo upieczoną mamą!

menopauza
31.01.2020 14:39 50-latka sądziła, że przechodzi menopauzę. Diagnoza lekarza zwaliła ją z nóg

Menopauza miała wdać się we znaki pewnej 50-latce. Kobieta była święcie przekonana, że jej organizm zaczął przechodzić typową dla pewnego wieku przemianę. Diagnoza, jaką usłyszała od lekarza, wydała jej się nieprawdopodobna. Nagłe uderzenia gorąca, wahania nastrojów czy problemy z koncentracją oraz snem to typowe objawy kobiecego okresu przekwitania. Kiedy więc 50-letnia kobieta zaczęła je u siebie zauważać, była pewna, że to właśnie menopauza. Dopiero wizyta u lekarza wyprowadziła ją z błędu. Okazało się, że za wszystkie symptomy odpowiadało coś zupełnie innego. Diagnoza zwaliła ją z nóg.

Gwiazda telewizji Polsat
29.01.2020 13:01 Gwiazda „Przyjaciółek” jest w ciąży. Pokazała ukochanego i duży brzuszek

Polsat: Gwiazda uwielbianego przez Polaków serialu Przyjaciółki jest w ciąży. Na Instagramie pięknej 30-latki, która do tej pory mocno strzegła swojej prywatności, pojawiło się wymowne zdjęcie. Co więcej, pochwaliła się nie tylko pokaźnymi, ciążowymi krągłościami, ale również przystojnym ukochanym. Fani byli zachwyceni, a komentarze z gratulacjami nie miały końca. Aktorka radosną nowinę przekazała za pośrednictwem social mediów. Mimo tego, że od samego początku życie prywatne oddzielała grubą kreską od zawodowego, a w wywiadach zwykle opowiadała o swoim dorobku artystycznym, całkowicie zaskoczyła swoich fanów. Okazuje się, że aktorka znana z serialu stacji Polsat jest w 6 miesiącu ciąży. Czegoś podobnego nikt nie mógł się spodziewać.

facet
26.01.2020 22:17 Niespodziewanie wpadł do domu. Zobaczył koszulkę swojej partnerki i padł na kolana z płaczem

Facet też może zostać zaskoczony. Ten mężczyzna z pewnością nie spodziewał się, że w domu zastanie go taki widok. Koszulka jego partnerki wyrażała więcej niż tysiąc słów. Jego reakcja mówi sama za siebie. Ukryta wiadomość może kryć się wszędzie, dlatego warto mieć szeroko otwarte oczy. Pewien facet chciał tylko w pośpiechu odwiedzić w domu swoją partnerkę. Chwila, w której przekroczył próg mieszkania, na zawsze odmieniła jego życie. Kiedy zorientował się, co się stało, nie mógł przestać płakać.

Anna Lewandowska
26.01.2020 21:58 Anna Lewandowska urodzi bliźniaki? Najnowsze zdjęcie wprawiło fanów w osłupienie

Ciąża Anny Lewandowskiej od jakiegoś czasu jest na tapecie wszystkich internautów. Najnowsze zdjęcie, które dodała guru fitnessu, wprawiło fanów w osłupienie. Wierni obserwatorzy zaczęli snuć podejrzenia, że jeszcze w tym roku powita na świecie… bliźniaki. Skąd takie tezy? Chodzi o podpis pewnego zdjęcia. Anna Lewandowska jest w zaawansowanej ciąży. Trenerka i motywatorka milionów kobiet na świecie, swoją drugą pociechę urodzić ma wczesną wiosną. Na ten moment płeć i imię dziecka owiane jest tajemnicą. Wszelkie niedopowiedzenia związane z jej stanem błogosławionym jeszcze bardziej podsycają ciekawość obserwatorów. Tym razem zaczęli zastanawiać się, czy nie jest to ciąża bliźniacza.

żona
26.01.2020 11:00 Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze

Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Okazało się, że były one najważniejszymi, które usłyszała w życiu. Często jest bowiem tak, że musimy usłyszeć szczere słowa bliskiej osoby, by spojrzeć na życie pod trochę innym kątem. Gdy kobieta miała problemy, zawsze mogła liczyć na radę swojego małżonka. Słowa, które wypowiedział do niej jej mąż, zmieniły całe jej życie – od tego czasu kobieta zrozumiała kilka bardzo istotnych spraw, które wcześniej sprawiały, że była nie do końca szczęśliwa.

Ciąża
25.01.2020 13:45 Ciężarna youtuberka zamówiła chłopakowi striptizerkę, internauci bezlitośni. ”My się tak w Warszawie bawimy”

Ciąża znanej youtuberki okazała się niemałym zaskoczeniem dla jej wiernych obserwatorów. Tymczasem przyszła mama, swoim najnowszym filmem, wywołała istne poruszenie. Internauci byli bezlitośni, a lawina komentarzy wydawała się nie mieć końca. My się tak w Warszawie bawimy – odniosła się od całej sprawy wyraźnie dumna 23-latka. Andziaks i Luka od dłuższego czasu uznawani są jedną z najpopularniejszych par polskiego YouTube’a. Wkrótce zakochani będą mogli sprawdzić się w roli rodziców, ponieważ 23-latka jest w ciąży. Youtuberka swoją radosną nowiną podzieliła się z obserwatorami na filmiku, gdzie pokazywała wykonane zaledwie chwilę wcześniej testy. Na tym jednak nie koniec niespodzianek, które dziewczyna przygotowała dla swoich fanów. Ostatnio pochwaliła się, że jako prezent urodzinowy dla ojca swojego dziecka, zamówiła… tancerkę erotyczną.

małżeństwo
25.01.2020 10:03 Latami starali się o dziecko. Kiedy poszli na USG, nawet lekarz był zdumiony

Małżeństwo od lat starało się o upragnionego potomka. Kiedy pojawiły się pierwsze znaki zwiastujące ciążę, para udała się na badania. To, co ujawniło USG, wprawiło w zdziwienie nawet lekarza. Czasami, do pełni szczęścia brakuje jedynie dziecka. Niestety, nie każdemu z nas jest dane bycie rodzicem czy przeżywanie niezwykłego czasu, jakim jest ciąża. Co, jeżeli wszelkie metody zawodzą i nasze marzenia o pełnej rodzinie stają pod znakiem zapytania? Kiedy po latach mozolnych, nieudanych prób, małżeństwo udało się na badanie USG, obraz wyświetlony na ekranie aparatu zbił z tropu nawet lekarza.

Dagmara Kaczmarek-Szałkow
24.01.2020 10:00 Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem

TVN: Jedna z najbardziej lubianych gwiazd stacji jest w ciąży. Swoim pokaźnym brzuszkiem pochwaliła się, na premierze spektaklu Czarno to widzę. Dziennikarka w stanie błogosławionym prezentuje się olśniewająco. Nic dziwnego, że to właśnie ona przez dłuższy czas była głównym obiektem zainteresowania reporterów, a na ścianę wprost brylowała. Polski show-biznes przeżywa teraz prawdziwe baby-boom. Niemalże na każdym kroku znane osobistości i celebryci dzielą się z fanami radosną nowiną i dumnie ogłaszają, że w niedalekiej przyszłości zostaną rodzicami. Dziennikarka TVN, która pojawiła się na salonach, olśniła wszystkich swoim wyglądem. W stanie błogosławionym wygląda jak milion dolarów.