Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona kandydata na prezydenta jest w ciąży. Cudowna wiadomość, tata pęka z dumy
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 27.05.2020 09:36

Żona kandydata na prezydenta jest w ciąży. Cudowna wiadomość, tata pęka z dumy

żona
fot. facebook.com/Paulina Kosiniak-Kamysz/dianablazkow.pl/

W życiu kandydata PSL na prezydenta ostatnio sporo się dzieje. Nie tylko w kwestiach zawodowych, ale przede wszystkim w życiu prywatnym. Jego żona Paulina opublikowała na Facebooku wpis, z którego wynika, że spodziewa się kolejnego dziecka!

Żona jednego z kandydatów na prezydenta spodziewa się dziecka. Już wkrótce Władysław Kosiniak-Kamysz zostanie po raz drugi ojcem. Pani Paulina w Dzień Matki przekazała światu dobrą nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wraz z krótkim wpisem opublikowała zdjęcia ze swoją maleńką córeczką Zosią.

Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza jest w ciąży

Władysław Kosiniak-Kamysz w 2019 roku ożenił się z piękną Pauliną. Niedługo po tym na świat przyszła ich pierwsza córka Zofia. Jednak kandydat na prezydenta nie próżnuje, ponieważ w drodze jest już kolejny potomek. Żona Kosiniaka-Kamysza pochwaliła się, że już wkrótce po raz drugi zostanie mamą.

Rok temu pierwszy Dzień Matki z Zosią. Tyle szczęścia. A już wkrótce będzie go… dwa razy więcej – napisała na swoim Facebooku.

Wraz z dobrą nowiną opublikowała zdjęcia swojej córeczki Zosi, zrobione podczas sesji przez Dianę Błażków. Jak podaje polstanews.pl, żona Kosiniaka-Kamysza w jednym z wywiadów deklarowała, że w przyszłości chciałaby mieć 3 dzieci.

  1. Były mąż płaci alimenty i doprowadza ją do łez. Wszystko przez tytuły przelewów
  2. W Dzień Matki Oliwia Bieniuk napisała list do swojej nieżyjącej mamy. Anna Przybylska zalałaby się łzami czytając jej słowa
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka Polaków w najbliższych miesiącach. Niestety, nie ma dla nas dobrych wiadomości

Kim jest żona Kosiniaka-Kamysza?

Żona Kosiniaka-Kamysza pojawiła się w jego życiu stosunkowo niedawno. Para jest w związku małżeńskim dopiero od 2019 roku. Wcześniej Władysław Kosiniak-Kamysz był już raz żonaty. W 2009 roku ożenił się z niejaką Agnieszką, jednak ich związek rozpadł się 7 lat później.

Pani Paulina pochodzi z Podolan koło Gdowa, a z wykształcenia jest dentystką, podobnie jak jej teściowa. Ma 31 lat i obecnie zajmuje się wychowywaniem swojej córeczki Zosi. Władysław Kosiniak-Kamysz na swojej stronie internetowej napisał, że obecną żonę poznał na fotelu dentystycznym. Połączyła ich miłość… i jego bolący ząb.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Żona Kosiniaka-Kamysza spodziewa się kolejnego dziecka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zostało już tylko kilka godzin. Za chwilę Szumowski ogłosi na co czekali wszyscy. Co dalej z maseczkami?
  2. Nowa wiadomość z Chin. Chodzi o pochodzenie zakażeń, ujawnili dane
  3. Od teraz obowiązują nowe zasady. ZUS przypomina o nich Polakom, dotyczą wielu z nas
  4. Dramat rodziców na Śląsku. Nie mogą pomóc własnym dzieciom, szpitale rozkładają ręce
  5. Masz wysokie ciśnienie? Szybko wybij szklankę soku, nie uwierzysz z czego
  6. Jarosław Jakimowicz będzie miał poważne kłopoty. Ujawniono jego prywatną korespondencję, padły bardzo wulgarne słowa

Źródło: polsatnews.pl, polskatimes.pl, kosiniakkamysz.pl

Tagi: ciąża żona
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?