Lifestyle.Lelum.pl > Chłopak

Chłopak

Chłopak
28.11.2019 14:32 Chciał zaskoczyć chorą na raka ukochaną. Ostatniego dnia chemioterapii zrobił dla niej coś niezapomnianego

Chłopak udowodnił swoją wierność i lojalność już wiele razy podczas tego ciężkiego czasu, a pomimo to dziewczyna nie spodziewała się tego gestu. A jednak, kiedy nadszedł ostatni dzień jej chemioterapii, ukochany miał dla niej ogromną niespodziankę. Kobieta nie mogła powstrzymać łez szczęścia! Diagnoza była przerażająca. Kiedy tylko ją usłyszała, kobieta wiedziała, że jej życie całkowicie się zmieni. Nie była pewna, czy jej chłopak będzie gotowy na to, by trwać u jej boku podczas tych niewyobrażalnie ciężkich miesięcy. On jednak naprawdę kochał swoją partnerkę i wiele razy to udowodnił.

chłopak
26.11.2019 10:30 Śledził nieznajomą dziewczynę w nocy. Potem napisał do niej anonimowy list, który mrozi krew w żyłach

Chłopak zdawał się śledzić nieznajomą dziewczynę w nocy. Szedł za nią ulicą, a następnie napisał do niej mrożący krew w żyłach list, który opublikował w Internecie. Dopiero wtedy prawda wyszła na jaw. Dlaczego obserwował nieznajomą? Uczucie bycia obserwowanym jest nieprzyjemne dla każdego. Ta kobieta musiała się z nim zmagać, gdy nieznajomy chłopak szedł za nią ulicą w środku nocy. Dopiero z jego budzącego grozę listu mogła się dowiedzieć, co się naprawdę wydarzyło.

Proces starzenia
19.11.2019 08:57 Chłopak miał mieć operację, zostawił na ciele wiadomość dla lekarza. Chirurg dochodził do siebie 30 minut

Chłopak, który miał mieć dość poważną operację, zostawił na swoim ciele wiadomość dla lekarza przeprowadzającego zabieg. Wszystko szło po myśli specjalistów, dopóki nie odkryli, co zrobił ich pacjent. Wszystko znacznie się przedłużyło, bo chirurg potrzebował 30 minut, aby dojść do siebie. O czymś takim nigdy nawet nie słyszał. Przed operacją chłopak zrobił coś, czego nikt z pracowników szpitala jeszcze nie widział. Napisy na ciele nastolatka wprawiły wszystkich w osłupienie na dłuższy czas. Obecni na sali operacyjnej przecierali oczy ze zdumienia, a sam chirurg dosłownie nie mógł wytrzymać… ze śmiechu.

chłopak
16.11.2019 11:30 ”Zerwał ze mną przez SMS-a. Wcześniej pożyczyłam mu dużą sumę pieniędzy”

Chłopak był jej wielką miłością, od czterech lat tworzyli udany związek. Kasia miała nadzieję, że wkrótce zamieszkają razem i będą myśleli o powiększeniu rodziny. Pewnego dnia jej świat się zawalił, a ona została bez faceta i… bez oszczędności. Zerwał ze mną przez SMS-a. Wcześniej pożyczyłam mu dużą sumę pieniędzy – pisze zrozpaczona. Kiedy przeczytała krótką wiadomość, myślała, że to głupi żart. Chłopak nie odbierał jednak telefonu i przestał odpisywać. Pod Kasią ugięły się nogi, czuła, że cały jej świat nagle runął. Kiedy pojechała do jego mieszkania, pożałowała każdej wspólnej chwili. Wstydzi się tego, co ją spotkało, ale chce ostrzec inne kobiety.

dziewczyna
13.11.2019 09:15 Myślała, że jej chłopak wyszedł podczas seansu do toalety. Gdy wrócił na salę, polały się łzy

Dziewczyna była przekonana, że jej ukochany w trakcie sensu poszedł do toalety. Kiedy wrócił, prawda wyszła na jaw, a do jej oczu momentalnie napłynęły łzy. Dziewczyna mimo usilnych prób nie mogła powstrzymać płaczu. To, co zrobił chłopak przeszło jej najśmielsze oczekiwania! Kiedy filmik z ich udziałem trafił do sieci, Internautom trudno było uwierzyć w jego pomysłowość. Nagranie dokumentujące poczynania chłopaka niemalże natychmiast stało się viralem, a liczba ponad 10 milionów wyświetleń jest najlepszym dowodem świadczącym o prawdziwości tych słów. Wybranek przygotował dziewczynie niespodziankę, której ta nie zapomni do końca życia. Jego kłamstwo dość szybko wyszło na jaw, a na sali kinowej popłynął potok łez!

Paczka
11.11.2019 21:10 Jej ukochany zginął w wypadku. Dzień później dostała od niego tajemniczą paczkę

Paczka, którą pod drzwiami mieszkania znalazła kobieta, sprawiła, że jej życie rozsypało się na milion kawałków. Jej ukochany zginął w wypadku samochodowym, a ta zupełnie nie potrafiła sobie z tym poradzić. Przesyłka, którą dostała dzień później, dosłownie rozerwała jej serce. Śmierć najbliższych osób to strata, której nie da się opisać słowami. Ból, niedowierzanie i pustka to tylko nieliczne z uczuć, które towarzyszą jeszcze przez długi czas. Kobieta swoim wyznaniem sprawiła, że powstrzymanie łez wydaje się czymś niemożliwym i abstrakcyjnym. Jej słowa niezwykle mocno zapadają w pamięć.

krawat
10.11.2019 15:00 Starszy pan pomógł nastolatkowi w metrze zawiązać krawat. Jednak, to co zrobił później porusza do głębi

Staruszek był gotów do pomocy, kiedy spotkał w metrze młodego chłopaka, który wyraźnie nie radził sobie z zawiązaniem krawata. Mężczyzna bardzo mu pomógł. Szkoda, że takich scen nie widzi się częściej, bo naprawdę przywracają wiarę w ludzi. Czy takie bezinteresownie zachowania odejdą wraz ze starszymi pokoleniami? Oby nie! Mężczyzna wraz z żoną czekali na metro, gdy w oczy rzucił im się młody chłopak, pomimo chłodnej pogody ubrany jedynie w koszulę. Wyraźnie śpieszył się na jakąś ważną uroczystość, bo jego strój był bardzo elegancki, ale chłopak ewidentnie nie umiał poradzić sobie z krawatem. Staruszek postanowił pomóc.

Agata Pietras: córka Beaty Kozidrak
06.11.2019 11:25 W wyniku choroby straciła pamięć. Zakochała się w tym samym mężczyźnie, co kilka lat temu

Dziewczyna o imieniu Jessica Sharman oraz jej chłopak Richard byli szczęśliwą parą. Kilka miesięcy temu 19-latka przeszła poważny napad padaczkowy, który zakończył się utratą pamięci. Wszystkie wspomnienia związane z jej ukochanym zniknęły – na szczęście chłopak nie zamierzał się poddać. W 2010 r. U Jessiki zdiagnozowano padaczkę płata czołowego. Dziewczyna miała świadomość, że ma epilepsję od 14 roku życia, ale nie miało to większego wpływu na jej życie. Nastąpiło to po ostatnim poważnym napadzie padaczkowym, którego doznała podczas podróży, ze swoim chłopakiem. Para była ze sobą wcześniej przez siedem miesięcy.

zdrada
03.11.2019 12:50 Przejechał 2400 km, żeby zrobić niespodziankę swojej ukochanej. Gdy tylko ją zobaczył, wpadł w złość.

Zdrada to sytuacja, w której szczególnie trudno opanować złość i cierpienie. Szczególnym bólem dotknęła mężczyznę, który dla swojej ukochanej gotowy był przejechać 2400 km. Na miejscu zobaczył coś, czego z pewnością się nie spodziewał. Niespodzianka skończyła się fatalnie. W dzisiejszych czasach coraz częściej słyszymy o związkach, które na co dzień dzielą setki kilometrów. W pogoni za karierą wiele par wybiera opcję miłości na odległość, co wiąże się z długimi rozłąkami i tęsknotą za drugą osobą. Wielu z nas dla osoby, którą kocha jest stanie pokonać nawet największą odległość. Oczywiście taki związek kosztuje nas także wiele wyrzeczeń, a nieraz prowadzić może do opłakanego zakończenia.

02.11.2019 18:21 ”Zobaczyłam chłopaka przyjaciółki na Tinderze. Powinnam jej powiedzieć?”

Tinder to znana na całym świecie aplikacja randkowa, służąca do poznawania ludzi z najbliższej okolicy. Jedna z użytkowniczek w wyznaniu do redakcji Lelum.pl przyznała, że zobaczyła tam konto swojej najlepszej przyjaciółki. Powinnam jej powiedzieć?, pyta zdezorientowana bohaterka. Współcześnie aplikacje randkowe cieszą się ogromną popularność. Dzięki nim w szybki sposób możemy poznać interesujących ludzi, wyjść na kawę czy do kina. Spośród wszystkich portali to właśnie Tinder cieszy się największym zainteresowaniem, a liczba aktywnych użytkowników to pod 4 mln. Całkiem sporo, zgodzicie się? Tam też Agnieszka odnalazła konto faceta swojej przyjaciółki.

babcia
01.11.2019 08:58 Powiedziała babci, że zdradził ją chłopak. Staruszka kazała jej zrobić jedną rzecz

Babcia przekazała swojej wnuczce wiedzę, której ta nie zapomni do końca życia. Jej mądrość zupełnie zmieniła jej dotychczasowe spojrzenie na świat. W momencie, gdy staruszka dowiedziała się, że chłopak jej wnuczki ją zdradził, kazała zrobić dziewczynie jedną rzecz. Tyle wystarczyło, aby przywrócić jej chęci do życia. Zdrada ukochanej osoby jest jedną z tych rzeczy, która boli najbardziej. W powrocie do normalnego życia nieocenione okazuje się wsparcie i obecność najbliższych nam osób. Dziewczyna, o której chcemy wam opowiedzieć, jest prawdziwą szczęściarą, gdyż u jej boku czuwał anioł, którego nazywa babcią.

kobieta
31.10.2019 10:01 Dziewczyna ukryła się pod łóżkiem, żeby sprawdzić wierność chłopaka. Nie spodziewała się takiego finału

Dziewczyna postanowiła sprawdzić wierność swojego chłopaka, więc ukryła się pod łóżkiem, a następnie wysłała mu wiadomość, by przekonać się, co zrobi w takiej sytuacji. Kompletnie nie spodziewała się takiej reakcji ukochanego. Finału tej historii nie przewidziała! W dzisiejszych czasach wierność jest na wagę złota. Wiele dziewczyn czuje, że ich partnerzy nie są wobec nich zupełnie w porządku. Postanawiają na własną rękę przekonać się, czy ich mężczyźni je zdradzają. Ta dziewczyna uciekła się do pewnego podstępu, jednak nie przewidziała, jak zakończy się jej plan!

facet
28.10.2019 11:37 „To ja jestem dziewczyną, z którą zdradza cię twój chłopak. I nie, nie mam wyrzutów sumienia”

Zdrada potrafi zniszczyć niejeden związek. Często jedna ze stron nie zdaje sobie sprawy, że jest ktoś inny i potem czuje się równie oszukana, co zdradzana osoba. Jednak ta dziewczyna doskonale wie, że faceci zdradzają z nią swoje kobiety. I wcale nie żałuje! Z poczuciem winy bywa różnie. Czasem mają je wszyscy, czasem tylko jeden ze sprawców, a niekiedy zupełnie nikt. Dokładnie tak, żyje nasza dzisiejsza bohaterka, Patrycja. Nie ma poczucia winy ani wyrzutów sumienia, chociaż często wybiera sobie partnerów, którzy mają już inne kobiety.

Chłopak
23.10.2019 14:40 Mężczyzna kupił piękny dom. Poczuł niepokój i zaczął kopać w ogrodzie, odkrył prawdę

Chłopak kupił dom, jednak coś nie dawało mu spokoju. O nieruchomości krążyło sporo plotek. Sąsiedzi byli przekonani, że dom skrywa coś pod fundamentami, choć nikt nie wiedział, co dokładnie. Mężczyzna nie poprzestał na domysłach, chciał odkryć tę tajemnicę i wziąć sprawy w swoje ręce. Co znalazł? Sprawdźcie sami! W Stanach Zjednoczonych miało miejsce dość nietypowe zdarzenie. Kupowanie domu to zawsze po części kupowanie kota w worku. Sprzedawcy zwykle nie znają pełnej historii posiadłości lub świadomie ją zatajają, by nie zniechęcać przyszłego lokatora. Okoliczni mieszkańcy znają jednak wszystkie pogłoski dotyczące ich osiedli i konkretnych mieszkań. Tak było w przypadku Johna Simsa – amerykańskiego strażaka, który zachęcony przez sąsiadów, postanowił odkryć historię swojego nowego domu.

Rak
23.10.2019 10:27 Nowotwór zmienił go nie do poznania. Nie da się rozpoznać w nim chłopaka sprzed choroby

Rak oczu nieodwracalnie zmienił wygląd naszego bohatera. Rozwijająca się choroba z każdym dniem sprawiała, że chłopak stawał się zupełnie inną osobą. Gdyby nie wsparcie najbliższych osób, najprawdopodobniej nigdy by sobie z tym nie poradził. Zdjęcia, które pojawiły się w sieci, szokują. Liczba zachorowań na raka rośnie w zastraszającym tempie. Dla wielu osób nowotwór brzmi jak wyrok. Nie zapominajmy, że nie wszystkie z nich dają przerzuty. Część z nich jest uleczalna i nie pozostawia po sobie żadnego śladu. Niestety, istnieją też takie, które w mgnieniu oka zmieniają nas nie do poznania. Tak było też tym razem.

Chłopak
20.10.2019 19:00 Jego ukochana dziewczyna walczyła z depresją. Wpadł na uroczy pomysł, by podnieść ją na duchu

Chłopak postanowił okazać miłość kobiecie swojego życia w bardzo nietypowy sposób. W związku z tym, że dziewczyna zmaga się z depresją, wpadł na pomysł, który mógłby ją nieco podnieść na duchu. Gdy zdjęcia prezentujące jego kreatywność pojawiły się w sieci, Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. Niewiele osób zdaje sobie z tego, ale depresja jest jedną z najczęstszych chorób. Na ten moment zmaga się z nią około 350 mln osób na całym świecie. Coraz częściej diagnozowana jest także u młodych osób wieku 20-25 lat. W walce z nią oprócz systematycznych wizyt w gabinecie psychologicznym nieoceniona okazuje się obecność najbliższych nam ludzi.

siostra
19.10.2019 18:35 Paulina: ”Mój chłopak spotykał się najpierw z… moja siostrą. Do dziś nie mogę na nią patrzeć”

Siostra jest największym wrogiem naszej dzisiejszej bohaterki. Odwieczna zazdrość i rywalizacja okazała się destrukcyjna dla ich relacji. To jednak nie wszystko, o czym powinniście wiedzieć. Mój chłopak spotykał się najpierw z moją siostrą. Do dziś nie mogę na nią patrzeć, wyznała w liście do redakcji Paulina. Przyjęło się, że nie ma lepszej przyjaciółki od własnej siostry. Przecież to ona jest przy nas zawsze, gdy tego naprawdę potrzebujemy. Więź łącząca siostry jest na tyle szczególna, że góruje nawet nad relacjami przyjacielskimi. Niestety nie zawsze tak jest tak kolorowo. Są też sytuacje kiedy siostra, znając nasze wszystkie słabości… staje się największą rywalką.

prezenty
14.10.2019 14:23 Nie kupił jej wymarzonego prezentu. Postanowiła się zemścić w okrutny sposób

Chłopak nie kupił dziewczynie prezentu, na którym jej bardzo zależało. Sposób, w jaki postanowiła się zemścić, był co najmniej nieadekwatny do sytuacji. Gdyby role były odwrócone, kiedy wydarza się cos takiego, nikt nie podchodziłby do tego tak spokojnie. Ta sytuacja jest bardzo niepokojąca, to trzeba przyznać. W związkach, wiadomo, bywają różne problemy. Ich pokojowe rozwiązanie powinno zawsze być intencją obu stron. Jednak bardzo często wygląda to zupełnie inaczej. Drobne nieporozumienia przeradzają się w wielkie konflikty, aż w końcu komuś puszczają emocje. Tak chyba właśnie wydarzył się w tym przypadku. Co niej jest żadnym usprawiedliwieniem dla tego, jak zachowała się ta kobieta.

romantyczna randka
12.10.2019 13:12 Randka z piękna brunetką? Chłopak przeżył koszmar, gdy zjawił się na miejscu

Randka dla tego chłopaka okazała się prawdziwym dramatem. Piękna brunetka poznana przez Internet zamieniła jego życie w koszmar. Obolały brzuch i skradzione pieniądze to dopiero początek jego problemów. Czegoś podobnego nigdy nie mógłby się spodziewać. 16-latek przez to zdarzenie najprawdopodobniej raz na zawsze straci chęci do poznawania ludzi online. Jego historia dla wielu z nas może być przestrogą. Na spotkaniu zamiast uroczej dziewczyny zjawili się dwaj mężczyźni, którzy zgotowali mu piekło.

Chłopak
12.10.2019 12:02 Modelka została oblana kwasem. Opublikowała drastyczne zdjęcia po ataku

Chłopak znanej modelki zrujnował jej nie tylko karierę, ale również całe dotychczasowe życie. Mężczyzna zlecił swojemu przyjacielowi, aby ten oblał jej twarz kwasem. Kobieta zdecydowała się opublikować drastyczne zdjęcia po ataku. Aż trudno w to uwierzyć, do jakich czynów zdolni są toksyczni mężczyźni, którzy nie potrafią uporać się z rozstaniem. Znana modelka Katie Piper w 2008 roku została oblana kwasem. Mężczyzna po dwóch tygodniach znajomości zgwałcił ją i dotkliwie pobił. Niespełna 14 dni później, poszedł o krok dalej. Zaaranżował atak, a jego kolega oblał jej twarz żrącym kwasem. Pomimo tego, że kara została wymierzona, traumatyczne wspomnienia zostaną na zawsze.

chłopak
07.10.2019 17:41 Chłopak wyznał Patrycji, że w przeszłości mocno eksperymentował. Sypiał z facetami

Chłopak swoim wyznaniem sprawił, że kobieta zupełnie straciła grunt pod nogami. Pomimo ogromu uczuć, jakimi obdarza swojego mężczyznę, dopadły ją wątpliwości. Zupełnie nie potrafi poradzić sobie z tym, co usłyszała z ust ukochanego. To właśnie dlatego zdecydowała się napisać do nas list. Mamy nadzieje, ze wspólnymi siłami uda nam się jakoś pomóc. Kobiety bywają zazdrosne, o ex swoich ukochanych. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu taka już nasza natura i to czyni nas niepowtarzalnymi jednostkami. Problemy zaczynają się, kiedy nasz mężczyzna zdradzi nam, że oprócz płci pięknej w jego życiu obecni byli też mężczyźni. Tak było właśnie w przypadku Patrycji.

07.10.2019 14:10 Chłopak miał nadwagę i brzydką cerę. Gdy wstąpił do wojska zmienił się diametralnie

Chłopak zdecydował się na krok, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Decyzja ta zmieniła nie tylko jego wygląd fizyczny, ale też całe dotychczasowe życie. Mężczyzna stał się zupełnie innym człowiekiem! Kiedy jego zdjęcia pojawiły się w sieci, aż trudno było w to uwierzyć. Tego widoku nie możecie przegapić! Jedna, na pozór nic nieznacząca decyzja jest w stanie zmienić w naszym życie niemalże wszystko. A chłopak, którego chcemy wam dziś przedstawić, jest tego najlepszym przykładem! W związku, z tym że wielkie czyny wymagają czasu, jego przemiana nie była natychmiastowa. Wymagała od niego masy poświęceń i determinacji. Efekty zdecydowanie są tego warte!

depilacja
04.10.2019 21:14 Chciała wydepilować pachy przed wakacjami. Skończyło się wizytą u chirurga

Depilacja nie jest niczym przyjemnym, wie to każda kobieta. Jest wiele jej metod, a każda z nich ma swoje wady. Jednak minusy, których się spodziewamy, to raczej wrastające lub zbyt szybko odrastające włosy, lekki ból albo dyskomfort. Nikt nie spodziewa się, że z jej powodu będzie czekała nas wizyta w szpitalu. To niestety spotkało tę kobietę. Od kobiet oczekuje się, że będą pozbawione włosów praktycznie na całym ciele. Nie jest to szczególnie zdrowe, jako że owłosienie jest przecież czymś zupełnie naturalnym, ale obecnej wszędzie presji społecznej bardzo ciężko jest nie ulec. Jak się okazuje, może to doprowadzić do naprawdę niebezpiecznych sytuacji. Nie życzymy nikomu, by znalazł się w takim położeniu jak ta dziewczyna.

Studniówka
01.10.2019 19:22 Na studniówkę poszła z ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował

Studniówka ta w sieci odbiła się szerokim echem. A wszystko za sprawą nietypowej pary, która pojawiła się na szkolnym wydarzeniu. Już teraz powinniście wiedzieć, że dziewczyna, o której chcemy wam opowiedzieć przyszła na bal maturalny z… ojcem swojego chłopaka. Co więcej, mężczyzna sam jej to zaproponował. Bal kończący szkołę średnią jest jednym z tym wydarzeniem, które w naszej pamięci pozostają na długie lata. Nic więc dziwnego, że nikt nie chciałby pojawić się na niej w pojedynkę. W końcu tańczące wokół pary mogą nam skutecznie unie milić zabawę i przywołać smutne wspomnienia. A ten wieczór z założenia ma być jednym z najpiękniejszych w naszym życiu.

dziewczyna
01.10.2019 17:23 Ukrywała swój defekt przed chłopakiem. Dopiero po pół roku wyznała mu prawdę

Chłopak był zszokowany, kiedy dowiedział się, że jego dziewczyna ukrywała przed nim tę tajemnicę przez sześć miesięcy, podczas których byli razem. Sam nigdy by się nie domyślił. Na całe szczęście mężczyzna nie miał problemu, żeby zaakceptować ten sekret ukochanej. Kobieta podzieliła się nim przed całym światem, ma nadzieję, że innych to ośmieli. Większość młodych kobiet ma kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Społeczeństwo stawia przed nami zadania, których wykonanie jest często niemożliwe. Wady niektórych są bardziej możliwe do zamaskowania, innych — mniej. Niektórzy z nas cierpią na choroby, które zmieniają nasz wygląd, a których nie jesteśmy w stanie łatwo zamaskować. Taki właśnie był problem tej kobiety.

dziewczyna
01.10.2019 12:33 Przypadkiem zobaczyła w sieci zdjęcie ukochanego. Gdy zauważyła jeden szczegół, od razu z nim zerwała

Dziewczyna po zobaczeniu tego zdjęcia natychmiast zerwała ze swoim ukochanym. Gdyby nie jej bystre oko prawdopodobnie nigdy nie poznałaby prawdy! Jeden szczegół wystarczył, aby doszczętnie znienawidziła swojego ukochanego. Tego zdecydowanie nie możesz przegapić. Fakt, że zdrada boli niewyobrażalnie mocno, wiedzą wszyscy, którzy doświadczyli tego okrutnego uczucia. Jeszcze gorzej jest, kiedy partner robi wszystko, aby udowodnić nam swoją niewinność, która oczywiście jest fikcją. Kiedy prawda wychodzi na jaw, jedyną słuszną decyzją jest wymazanie tej osoby z pamięci. Tak też było tym razem.

syn
30.09.2019 17:53 „Ojciec wyrzucił mnie z domu, bo jestem gejem”. Chłopak opowiedział, jak to wyglądało u niego w domu

Ojciec postanowił wrzucić z domu swojego 20-letniego syna. Chłopak w swojej relacji na Twitterze wyjawia szokujące powody jego decyzji. To, co zrobił mężczyzna, nigdy nie powinno mieć miejsca. -Ojciec wyrzucił mnie z domu, bo jestem gejem, napisał Adrian w swoim wyznaniu. Adrian doświadczył homofobii i agresji ze strony swojej rodziny, a właściwie ojca. Kiedy postanowił wyznać im całą prawdę o swojej orientacji, jego świat legł w gruzach – ojciec postanowił wyrzucić go z domu. Takiej reakcji nie mógłby się spodziewać nawet w najgorszych snach.

Rodzice
27.09.2019 13:35 Sprzedali dziecko, żeby kupić nową komórkę. Zrobili to zaledwie kilka dni po porodzie

Rodzice, których szokującą historię chcemy wam przedstawić, dopuścili się karygodnego czynu. Za swoją lekkomyślność i nieprzemyślane decyzje najprawdopodobniej zmuszeni będą zapłacić srogą cenę. Nie po raz pierwszy rzeczy materialne całkowicie przysłaniają nam oczy. Motyle w brzuchu i rozproszone myśli nieustannie krążące wokół jednej osoby. Chyba nie ma wśród nas osób, które chociaż raz w życiu nie doświadczyłyby tego uczucia. Sielanka kończy się jednak kiedy pierwsza euforia mija, a stan przed wspólną przyszłością całkowicie odbiera nam racjonalne myślenie. Tak też było tym razem.