Lifestyle.Lelum.pl > Cannes Czerwony Dywan

Cannes Czerwony Dywan

Dorota Goldpoint
14.05.2024 11:52 Polka ubiera gwiazdy w Cannes. Dorota Goldpoint też stanie na czerwonym dywanie

Dorota Goldpoint jako ikona mody i projektantka kreuje stylowe kreacje największych gwiazd. Współpracuje także z Agatą Kornhauser-Dudą, a teraz sama stanie na czerwonym dywanie wśród światowych sław. Ma przygotowane specjalne stylizacje nie tylko dla siebie, ale również dla aktorek, które pojawią się na tym prestiżowym festiwalu w Cannes.

kristen stewart
15.05.2018 17:16 OBRZYDLIWE! Znana aktorka pokazała żółte stopy na czerwonym dywanie

Kristen Stewart to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na całym świecie. Największą rozpoznawalność dała jej rola w filmie Zmierzch, gdzie Kristen wcielała się w jedną z głównych ról. Od tego czasu aktorka na dobre zagościła na czerwonych dywanach, gdzie nie raz szokowała swoim ubiorem. Tym razem zaskoczeniem był nie kontrowersyjny strój a… żółte stopy! Jak doskonale wiemy, gwiazdy przed pojawieniem się na czerwonym dywanie często fundują sobie różnego rodzaju zabiegi, aby tego wieczoru zaprezentować się jak najlepiej. Kristen Stewart od zawsze była dość specyficznym gościem na imprezach. Nie raz prezentowała się w starych, znoszonych trampkach, ale tym razem pokazała swoje stopy w dość obrzydliwym wydaniu.

Cannes
10.05.2018 14:57 CANNES 2018. Gwiazdy na czerwonym dywanie

Festiwal Filmowy Cannes 2018 rozpoczęty! Wszystkie największe gwiazdy zjechały się do Francji na Lazurowe Wybrzeże. Oprócz największych gwiazd kina, na Festiwal pojawił się modelki i influencerki z całego świata. Pierwszy czerwony dywan już został zaliczony, jak wyglądały gwiazdy? Sprawdźcie. Nasza reprezentacja również jest już na miejscu Grażyna Trobicka, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes i Doda, już zameldowały się w hotelach. Czy w ciągu najbliższych dni będą w stanie dotrzymać kroku, największym tego świata? 🙂