Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Stylistka oceniła ubiór partnerki Marcina Hakiela na komunii jego córki. Jak Dominika wypadła przy Cichopek?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.05.2023 10:31

Stylistka oceniła ubiór partnerki Marcina Hakiela na komunii jego córki. Jak Dominika wypadła przy Cichopek?

Marcin Hakiel
fot. Instagram/@marcinhakiel

Za nami komunia święta córki Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Teraz ekspertka modowa oceniała, jak tego dnia prezentowali się nie tylko rodzice dziewczynki, ale też ich partnerzy - Maciej Kurzajewski i tajemnicza Dominika.

Stylistka porównała zwłaszcza stylizacje obu pań. Nowa ukochana tancerza otrzymała ogrom komplementów i według oceniającej prezentowała się naprawdę nienagannie.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na komunii córki

Wielu fanów z niecierpliwością wyczekiwało na ten dzień. To właśnie 21 maja miała miejsce Pierwsza Komunia Święta Helenki, czyli córki Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Jest to jedyna taka okazja, kiedy internauci mieli okazję zobaczyć w jednym miejscu duet prowadzących show “Pytanie na śniadanie”, a także byłego męża aktorki z nową tajemniczą ukochaną.

Cała czwórka zachowywała się godnie i pozwoliła córce w spokoju cieszyć się jej świętem. Dodatkowo wygląda na to, że między byłymi małżonkami nie ma już cienia niezgody i każdy akceptuje swoją nową miłość.

Zostali zdemaskowani. Wyszło, jak naprawdę na komunii córki zachowali się Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Stylistka ocenia stylizacje Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Ponieważ Pierwsza Komunia Święta jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu większości rodzin, nic dziwnego, że wszyscy zadbali o to, aby tego wyjątkowego dnia prezentować się elegancko i nienagannie.

Podczas rozmowy z dziennikiem “Fakt” stylistka Ewa Rubasińska-Ianiro oceniała, jak podczas uroczystości prezentowali się rodzice Helenki oraz ich nowi partnerzy. Na pierwszy ogień poszła oczywiście mama, czyli Katarzyna Cichopek, która miała na sobie gustowny beżowy zestaw, który bardzo spodobał się ekspertce.

-Biały i śmietankowy są przebojami tego sezonu. Do skrojonych ze smakiem kamizelki i marynarki, Kasia dobrała rozszerzane od talii w dół spodnie. One mają tę zaletę, że przy jednoczesnym podkreśleniu talii, zakrywają nogi, które podczas takich wydarzeń mogą spuchnąć - wyznała rozmówczyni dziennika. 

Ojciec Helenki także nie zawiódł i na komunię założył beżowy garnitur oraz wyraźny i rzucający się w oczy krawat, który dodał charakteru całej stylizacji.

Ekspertka ocenia strój Macieja Kurzajewskiego i ukochanej Marcina Hakiela

To jednak wcale nie wszystko, bo stylistka poświęciła również trochę uwagi nowym ukochanym rodziców Helenki. Ewa Rubasińska-Ianiro wyznała, że zarówno dziennikarz, jak i tajemnicza Dominika ubrali się elegancko, ale jednocześnie nie przyćmili swoich drugich połówek, które tego dnia grały pierwsze skrzypce.

Ukochana Marcina Hakiela postawiła tego dnia na luźną kolorową sukienkę, a sama stylistka uznała ten wybór za odpowiedni i taktowny.

-Nie była zbyt krótka ani nie podkreślała figury. Nie zrobiła z niej seksbomby, a wybór kolorystyczny uniknął konkurowania z mamą dziecka przyznała specjalistka w rozmowie z “Faktem”.

Maciej Kurzajewski natomiast założył na siebie granatową marynarkę, brązowe spodnie i białą koszulę, przez co prezentował się stylowo, ale jednocześnie nie był na pierwszym planie.

Źródło: wp.kobieta.pl

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny