Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co ona ma na głowie? Cleo na Sylwestrze z Dwójką przebiła Wiśniewskiego. Stylistka przesadziła?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 31.12.2023 20:38

Co ona ma na głowie? Cleo na Sylwestrze z Dwójką przebiła Wiśniewskiego. Stylistka przesadziła?

Cleo, Michał Wiśniewski
Cleo przebiła Michała Wiśniewskiego. Fot. KAPiF

Sylwester to idealna okazja, by zaszaleć ze stylizacją. Gwiazdy, które występują podczas dzisiejszych koncertów, prześcigają się w coraz oryginalniejszych pomysłach na wygląd. Cleo, która właśnie pojawiła się na scenie Sylwestra z Dwójką, przebiła swoją prezencją absolutnie wszystkich. Takich włosów mógłby pozazdrościć jej nawet Michał Wiśniewski. 

Cleo przebiła Michała Wiśniewskiego podczas Sylwestra z Dwójką

Michał Wiśniewski jest jedną z najbarwniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Fani doceniają nie tylko jego twórczość, ale również charakterystyczny wizerunek, na który składa się krwistoczerwona czupryna. I choć gwiazdor kilkukrotnie eksperymentował z fryzurą, zawsze wiernie powraca do tej barwy. 

Czy występ Cleo na Sylwestrze z Dwójką skłoni artystę do zmiany wizerunku? Takich włosów, w jakich pokazała się artystka na scenie, mogłaby pozazdrościć niejedna gwiazda!

Same gwiazdy na Sylwestrze z Polsatem. Te nazwiska zna cała Polska. Czy czeka nas najgorętsza impreza od lat? TVN wyprzedził konkurencję, zorganizuje sylwestra 30 grudnia. Zwariowali? Internauci nie mogą w to uwierzyć

Cleo wystąpiła na scenie Sylwestra z Dwójką w Zakopanem

Sylwester z Dwójką na TVP2 rozpoczął się punktualnie o 19:50. Polacy w całym kraju już od dawna wyczekiwali na to wyjątkowe wydarzenie. Zachwyca ono widzów nie tylko muzycznymi doznaniami, ale również walorami artystycznymi, na które składają się m.in. wyjątkowe kreacje gwiazd. 

Artyści i artystki występujący na scenie w Zakopanem prześcigają się w pomysłach na oryginalne stylizacje. Cleo przebiła ich wszystkich jednym elementem — swoją fryzurą! Czegoś takiego nikt się nie spodziewał…

ZOBACZ TEŻ: Gruchnęła informacja o astronomicznych gażach Górniak i Rodowicz. Sylwester TVP jak żyła złota

Nowy wizerunek Cleo podczas Sylwestra z Dwójką zaskoczył fanów

Koncerty w Zakopanem rozpoczęły się na dobre. Widzowie, którzy śledzą to, co dzieje się podczas Sylwestra z Dwójką, mieli okazję zobaczyć już występy m.in. zespołu Pectus, Magdy Narożnej czy Cleo — to właśnie ona zachwyciła publiczność niebanalną stylizacją. Artystka miała na sobie czarny, futurystyczny kostium, do którego doczepiono na ramionach czarno-zielone pióra. Jednak tym, czym najbardziej gwiazda zwróciła uwagę, była jej fryzura!

Cleo, której wizerunek kojarzył się fanom z jej długimi blond włosami, wystąpiła tym razem w neonowo zielonej fryzurze. Podoba Wam się? A może stylistka wokalistki tym razem nieco przesadziła?

Projekt bez nazwy - 2023-12-31T200704.086.png

Tagi: sylwester
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"