Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Takie wymagania ma Dagmara Kaźmierska. Wielu z nas nigdy im nie sprosta
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 06.04.2024 10:13

Takie wymagania ma Dagmara Kaźmierska. Wielu z nas nigdy im nie sprosta

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność za sprawą kontrowersyjnego programu "Królowe życia". Choć format nie jest już emitowany, to wiele jego uczestniczek do dziś doskonale radzi sobie w polskim show-biznesie - ich życie budzi ogromne emocje, a fani śledzą je w mediach społecznościowych.

Dagmara Kaźmierska znowu będzie szukać męża. Jakie ma wymagania?

Dagmara Kaźmierska bez wątpienia jest najbardziej znaną uczestniczką "Królowych życia", a jej sława już dawno wykroczyła poza fanów formatu. Celebrytka nie przestaje nas zaskakiwać, a całkiem niedawno postanowiła poszukać swojego szczęścia w miłości.

W telewizji pojawił się program "Dagmara szuka męża", w którym gwiazda... szuka męża. Niestety w pierwszym sezonie nie udało jej się odnaleźć drugiej połówki - mimo to nie poddaje się i postanowiła ponownie poszukać kandydata na małżonka. Aktualnie trwają poszukiwania panów, którzy zechcą poznać "Królową życia" i spędzić z nią dzień, a może nawet resztę swojego życia.

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF
Kaźmierska szasta kasą? Poruszające słowa o pieniądzach

W pierwszym sezonie "Dagmara szuka męża"... Dagmara nie znalazła męża

Dagmara Kaźmierska pomimo intensywnych przygotowań do kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami", nie zapomina o swoim życiu osobistym. Program "Dagmara szuka męża" powraca do telewizji i już wkrótce będziemy mogli ponownie podziwiać absztyfikantów starających się o względy celebrytki.

W poprzednim sezonie reality-show nie brakowało emocji i niespodzianek, a na planie zdarzały się różnorodne, czasem szalone sytuacje, które zaskakiwały zarówno bohaterów, jak i ekipę telewizyjną. Producent Wojciech Waśkiewicz zawsze podkreślał, że wszystkie wydarzenia pokazane w programie były autentyczne i nikt ich nie reżyserował.

Choć "Dagmara szuka męża" okazało się sukcesem, to sama bohaterka nie była w pełni zadowolona - wszystko przez to, że nie udało jej się znaleźć odpowiedniego partnera. Wiele osób się zastanawia, czy tym razem będzie miała więcej szczęścia w kolejnej edycji programu.

Kogo szuka Dagmara Kaźmierska? Padły konkretne wymagania!

Na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej pojawiło się ogłoszenie poszukujące kandydatów do nowej edycji formatu, w którym wymieniła swoje wymagania wobec potencjalnego męża. Oczekiwania celebrytki są wysokie - "Królowa życia" szuka zabawnych, pewnych siebie i ambitnych mężczyzn z ciekawymi pracami i zainteresowaniami. Niby nic szczególnego, ale z pewnością trudno będzie spełnić wszystkie wymagania jednocześnie.

Dagmara szuka męża
fot. Instagram: @queen_of_life_77

Z pewnością w eliminowaniu kandydatów Dagmarze Kaźmierskiej pomogą jej sprawdzeni towarzysze - syn Conan i przyjaciel Jacek. Pytanie, czy choć jednemu uczestnikowi uda się spełnić oczekiwania gwiazdy i zdobyć aprobatę jej bliskich?

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF