Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaźmierska szasta kasą? Poruszające słowa o pieniądzach
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 04.04.2024 08:17

Kaźmierska szasta kasą? Poruszające słowa o pieniądzach

Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska przez wiele lat występowała w “Królowych życia”. W jednym z wywiadów postanowiła powiedzieć, na co wydałaby milion złotych. Bez żadnego zastanowienia poszłaby do jednego sklepu.

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska, od kilku tygodni jest na ustach wszystkich fanów programu “Taniec z Gwiazdami”. Nie dziwi to nikogo. Celebrytka wywołuje kontrowersje, a jurorzy nie dają jej wysokich ocen. Jednak cały czas awansuje do kolejnego odcinka. To dzięki głosom widzów. 

Iwona Pavović, to jedna z jurorek tanecznego show Polsatu,  która ostatnio stwierdziła w wywiadzie, że Kaźmierska nie robi żadnych postępów. Mimo że ta cały czas krytykuję Dagmarę, “Królowa życia” przyjmuje gorzkie słowa z uśmiechem na twarzy. 

Taniec z Gwiazdami: Dagmara Kaźmierska myślała, że odpada!

Dagmara znowu będzie szukać męża

“Dagmara szuka męża”, to reality show, które pokochali widzowie Polsatu. Nic w tym dziwnego. Kaźmierska przemierza Polskę, aby znaleźć kawalera, który sprosta jej wymaganiom. Pomagają jej w tym: syn Conan, oraz niezawodny przyjaciel Jacek. 

Co ciekawe castingi do drugiego sezonu tego programu już trwają. To oznacza, że jesienią 2024 roku, będziemy mogli obejrzeć kolejne przygody Kaźmierskiej i jej dwóch “przyzwoitek”. 

Dagmara Kaźmierska
FOT. KAPIF, Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
FOT. KAPIF, Dagmara Kaźmierska

Kaźmierska wyda milion złotych na ten gadżet

Kaźmierska raczej nie narzeka na brak pieniędzy. Na jej wypłatę składają się nie tylko honoraria z telewizji, ale także biznesy, o które dba Dagmara, przynoszą jej zyski. W trakcie ostatniego wywiadu powiedziała, na co wydałaby milion złotych:

Jak bym dzisiaj dostała bańkę, jutro dzwonię i mówię, że nie mam ani złotówki. Co to za pieniądz, milion - mówi Kaźmierska w rozmowie z WP Kobieta.

Jednak to nie koniec wypowiedzi “Królowej życia”. Celebrytka zaczęła zastanawiać się nad produktami, które mogłaby kupić:

Na szmaty bym nie wydała w Witkacu, bo by mi szkoda było. Na torebki bym nie wydała. Ale to żartobliwie powiedziałam - mówiła Kaźmierska - Ja bym poszła do Rolexa, to w Rolexie zostawiłabym milion. 

Na koniec rozmowy Dagmara dodała:

Trzeba żyć, bo nie wiadomo kiedy nas z tej gościmy zabiorą. Trzeba to życie fajnie i na wesoło przejść. Nie mam w zwyczaju narzekać na pieniądze. Nie sztuką jest żyć biednie, a umrzeć bogato.