Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Taką ją zapamiętaliście z “Rodzinki.pl”. Emilia Dankwa na własnej studniówce skradła wszystkie flesze. To nie był typowy polonez
Julia Bogucka
Julia Bogucka 29.01.2024 18:43

Taką ją zapamiętaliście z “Rodzinki.pl”. Emilia Dankwa na własnej studniówce skradła wszystkie flesze. To nie był typowy polonez

Emilia Dankwa
Kadr z serialu "Rodzinka.pl" sezon 3 odcinek 67

“Rodzinka.pl” to przykład serialu, dzięki któremu wiele młodych twarzy wyrosło na wielkich celebrytów. Nie inaczej było w przypadku Emilii Dankwy, która wcielała się w Zosię, przyjaciółkę Kacpra. Dziś to już dorosła kobieta. Zobaczcie, jak świętowała studniówkę.

Kariera gwiazdy serialu "Rodzinka.pl"

Emilia Dankwa rozpoczęła swoją karierę aktorską, mając zaledwie 7 lat. To wtedy pojawiła się na ekranach telewidzów w roli Zosi z serialu emitowanego na antenie TVP2 “Rodzinka.pl”. Była najlepszą przyjaciółką Kacpra (portretowanego przez Mateusza Pawłowskiego), najmłodszego z synów Natalii i Ludwika (w tych rolach Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak). Postać grana przez Emilię Dankwę przykuła uwagę widzów jako bystra i dociekliwa dziewczynka

To ta rola pozwoliła młodej aktorce zaistnieć na polskiej scenie i zdobyć sławę. Dziewczyna w kolejnych latach wystąpiła również w takich produkcjach jak “Belfer”, “Zbliżenia” oraz “Być jak Kazimierz Deyna”. Jest również aktywna w swoich mediach społecznościowych. Nawet wstrzymanie produkcji “Rodzinki.pl” w 2020 roku nie sprawiło, że słuch o Emilii Dankwie zaginąl.

Sypią się gratulacje dla 23-letniego Adama Zdrójkowskiego i zjawiskowej kobiety. Wesołe doniesienia „Mega fatalny, tragiczny”. Michał Wiśniewski nie przebierał w słowach w TTBZ po występie Kuby Zdrójkowskiego

Aktorzy dziecięcy z serialu "Rodzinka.pl" dorośli

Serial “Rodzinka.pl” był produkowany od 2011 do 2020 roku. Ze względu na tematykę, występowało w nim wielu dziecięcych aktorów, którzy dzięki tytułowi rozwinęli swoje kariery. Dotyczy to przede wszystkim serialowych synów Natalii i Ludwika oraz ich ekranowe partnerki. Adam Zdrójkowski, portretujący Kubę, dzięki produkcji TVP2 zdobył sławę i wystąpił w wielu programach rozrywkowych. Otrzymał nawet nominację do Telekamery w 2017 roku w kategorii “Nadzieja telewizji”.

Inną osobą osiągającą olbrzymie sukcesy dzięki “Rodzince.pl” jest Julia Wieniawa. W serialu grała dziewczynę wcześniej wspomnianego Kuby, dziś znana jest również z udziału popularnych polskich filmach, takich jak “Kobiety mafii” czy “Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Spełnia się również jako wokalistka.

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki pokazali nagranie z wyborów. Niewiarygodne, kogo wzięli ze sobą do lokalu

Tak wygląda dziś Emilia Dankwa z serialu "Rodzinka.pl"

Emilia Dankwa ma dziś 19 lat. Niedawno rozpoczęła dorosłe życie i można się zastanawiać, gdzie poniosą ją kolejne kroki stawiane w karierze. Aktorka cieszy się olbrzymią popularnością, o czym świadczy fakt, że na swoim profilu na Instagramie zgromadziła 186 tysięcy obserwatorów. Niezwykle chętnie dzieli się swoim życiem, publikując materiały związane ze swoją edukacją, pasjami i losami zawodowymi.

Niedawno Emilia Dankwa przeżywała jedną z najważniejszych nocy w życiu nastolatki. Była to impreza studniówkowa. Dziewczyna opublikowała na Instagramie zdjęcia, w których prezentuje się w długiej czerwonej sukni i starannie przygotowanym makijażu. Widać, że to już dorosła kobieta. Podzieliła się również interesującymi szczegółami.

"Pierwsze próby Poloneza mieliśmy 30 minut przed oficjalnym rozpoczęciem Studniówki!
Wszystko zorganizowaliśmy sami, układu nauczyliśmy się osobno, w domu, widzieliśmy się wczoraj pierwszy raz w życiu, a to naprawdę nie było odczuwalne! Wyszło, jakbyśmy znali się od lat i ćwiczyli od miesięcy!"

- napisała Emilia Dankwa na swoim Instagramie.

Jak wam się podoba jej kreacja?

Tagi: rodzinka.pl
Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy