Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowy trend, nie tylko Lara Gessler pokazała się w majtkach. Wieniawa, El-Dursi i zdjęcia wielu gwiazd obiegają sieć
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 25.09.2023 12:45

Nowy trend, nie tylko Lara Gessler pokazała się w majtkach. Wieniawa, El-Dursi i zdjęcia wielu gwiazd obiegają sieć

Klaudia El Durs, Lara Gessler, Julia Wieniawa
Gwiazdy lansują nowy trend na stylizacje w samych majtkach. Fot. KAPiF, Instagram/Lara Gessler

W ostatnim czasie Lara Gessler wywołała niemałe kontrowersje, gdy na urodzinach polskiego wydania magazynu "Vogue" wybrała się w samych majtkach. Ta stylizacja wywołała w internecie prawdziwą burzę, jednak gwiazd, które decydują się na podobny ubiór, jest coraz więcej. Wśród nich m.in. Julia Wieniawa i Klaudia El Dursi.

Lara Gessler zapoczątkowała nowy trend?

“Pantless” to zaskakujący trend, który eksponuje majtki jako główny element stylizacji. W komplecie z nimi zestawia się zwykle same rajstopy oraz przykuwająca spojrzenie górę stroju. I choć zdaje się, że ten trend dopiero co dotarł do Polski, to tak naprawdę podbił on wybiegi na całym świecie już dwa lata temu. 

W ostatnim czasie Lara Gessler miała odwagę, by wystąpić na urodzinach polskiego “Vogue'a” w samych majtkach. Były one głównym elementem stylizacji, do której dobrała cienkie czarne rajstopy, czerwoną skórzaną kurtkę oraz buty w szpic. Jej wygląd natychmiast obiegł sieć, a także wywołał niemałe kontrowersje w komentarzach na Instagramie, gdzie podzieliła się zdjęciem swojej stylizacji. 

Piękna córka Agnieszki Holland dokonała coming outu! Niesłychane, kim jest jej partnerka, to znana artystka

Klaudia El Dursi zainspirowała się Larą Gessler

Okazuje się, że po tym śmiałym wystąpieniu Lary Gessler w jej ślady poszły też inne gwiazdy z show-biznesu. Trend “pantless” zdaje się na dobre rozwijać w Polsce. Jedną z celebrytek, która zdecydowała się wystąpić w podobnej stylizacji, była Klaudia El Dursi.

Modelka miała bardzo ciekawy pomysł na stylizację w klimacie “pantless”. Wybrała majtki z grubego, czarnego materiału ze sporymi wycięciami po bokach. Bieliznę zestawiła z ciemnymi rajstopami, które wyglądały niczym uszyte ze spandexu oraz wysokimi kozakami. Całość uzupełniła skórzaną kurtką wiązaną w talii. Obok takiej stylizacji ciężko przejść obojętnie!

W ślad Lary Gessler poszły też inne gwiazdy

Gwiazd, które w ostatnim czasie pokazały się w stylizacji przypominającej tę Lary Gessler, było wiele. Wśród nich znalazła się Julia Wieniawa. Gwiazda zdecydowała się na odważny ubiór w trakcie swojej trasy koncertowej. Głównym elementem jej stroju Były czarne zabudowane majtki, które połączyła z rajstopami o oryginalnym wzorze. Całość uzupełniła kozakami oraz cekinowym żakietem.

Trend na “pantless” pokochała również Maffashion. Influencerka niejednokrotnie pokazała się publicznie w samych majtkach. W swoich stylizacjach odważnie przemierzała warszawskie ulice, przyciągając wzrok przechodniów. 

Tagi: lara gessler
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik