Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Mega fatalny, tragiczny”. Michał Wiśniewski nie przebierał w słowach w TTBZ po występie Kuby Zdrójkowskiego
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 17.09.2022 10:14

„Mega fatalny, tragiczny”. Michał Wiśniewski nie przebierał w słowach w TTBZ po występie Kuby Zdrójkowskiego

Twoja Twarz Brzmi Znajomo Michał Wiśniewski
fot. kadr z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Po występie Kuby Zdrójkowskiego w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Michał Wiśniewski nie gryzł się w język. Młody aktor wcielił się we wschodzącą gwiazdę polskiej sceny, a jego popis kompletnie nie przypadł do gustu liderowi „Ich troje”. Juror w mocnych słowach skrytykował uczestnika. 

Za nami kolejny, trzeci już odcinek 17. sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Właśnie poznaliśmy zwycięzcę – 10 tysięcy złotych powędrowało do Roberta Szpręgiela, który zmierzył się z prawdziwą legendą. W jego wykonaniu kultowy Iggy Pop i jego „Passenger” znów ożył.

Trzeba przyznać, że przed każdym z uczestników stanęło niełatwe zadanie. Zwłaszcza przed Kubą Zdrójkowskim, któremu przypadła w udziale inna młoda gwiazda. Publiczność stwierdziła, że był to wspaniały występ. Niestety, Michał Wiśniewski miał na ten temat inne zdanie.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Michał Wiśniewski nie miał litości

Po tym, jak „Runninig Up That Hill” wykonała w finale „AGT” Sara James, polska publiczność miała okazję usłyszeć ten sam utwór w kolejnej wersji. Z legendą Kate Bush zmierzyła się Kasia Polewany, a jej występ został przyjęty przez jurorów z wielkim entuzjazmem.

Szalone wyzwanie stanęło także przed Ewą Błachnio, która musiała wcielić się w południowokoreańskiego wokalistę i oddać energię hitu „Gangnam style”. Rap w stylu 50 Centa wykonał z kolei Michał Milowicz. Wtedy przyszła pora na Kubę Zdrójkowskiego.

W poprzednim odcinku młody aktor wyraził „marzenie ściętej głowy”, aby tym razem nie trafiła mu się postać kobieca. Tymczasem los okrutnie zakpił z 22-latka. Nie dość, że do odtworzenia miał dziewczynę, to na dodatek — rówieśniczkę, obdarzoną głosem i stylem równie zachwycającym, co osobliwym.

Ostatecznie gwiazdor, cały w nerwach, dołożył wszelkich starań, aby jak najwierniej odtworzyć Bryskę w utworze „Odbicie”. Charakteryzacja wypadła doskonale. A jak spodobał się sam występ?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Michał Wiśniewski ostro podsumował Zdrójkowskiego. „On był tragiczny”

Robert Janowski wygłosił prawdziwą perorę, podczas której w uniesieniu dziękował uczestnikowi za artystyczne wrażenia. Równie zachwycona była Małgorzata Walewska, która postanowiła dodać utwór do swojej playlisty. Wtedy głos zabrał Michał Wiśniewski.

– Ciężko mi to do końca ocenić, dlatego że ten początek był mega fatalny. Tak, on był tragiczny, ale myślę, że jesteś na tyle duży, że sobie z tym poradzisz, jaki on był, świadomość masz tego – zaczął bez żadnych skrupułów.

Nie da się ukryć, że widzowie już spodziewali się rzezi. Tymczasem ostry początek przeszedł w słowa, których uczestnik „Twoja twarz brzmi znajomo” z pewnością nie zapomni.

– Ale to oznacza, że w dalszym ciągu nie boisz się wyzwań, przyjmujesz je. To jest bardzo zacne, więc ja myślę, że jeżeli tylko wytrwasz […] to można się spodziewać, że będziesz takim czarnym koniem tej edycji – podsumował Wiśniewski.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski jeszcze niedawno był bankrutem. Obliczono, ile zarobił w tym roku
  2. Dagmara Kaźmierska ma dosyć ludzi, nie chce być już sławna. „Nie jestem małpą w klatce”
  3. Wielka wpadka ekipy Katarzyny Dowbor? Fani programu „Nasz nowy dom” pierwszy raz tak rozczarowani remontem

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik