Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wieniawa wyszła od fryzjera. Ludzie wytrzeszczają oczy, zwala z nóg porażający komentarz obiegający sieć
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 28.08.2023 21:35

Julia Wieniawa wyszła od fryzjera. Ludzie wytrzeszczają oczy, zwala z nóg porażający komentarz obiegający sieć

Julia Wieniawa
Szokujący komentarz fana na nową fryzurę Julii Wieniawy. Fot. KAPiF, Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w zadziwiający sposób ogłosiła fanom, w jaki sposób przygotowuje się do nowej roli. Okazuje się, że aktorka postanowiła ściąć swoje długie, gęste włosy na krótko! Filmikiem z tej radykalnej metamorfozy podzieliła się na swoich mediach społecznościowych. Reakcja fanów okazała się szokująca, jeden komentarz zdążył obiec już sieć!

Julia Wieniawa została nową jurorką w "Mam Talent"

Już jakiś czas temu media obiegła wiadomość o zwolnieniach z programu “Mam Talent”. W związku z tym w najnowszej edycji show nie pojawią się Jan Kliment ani Małgorzata Foremniak. Okazuje się, że ich miejsca zajmą Marcin Prokop i Julia Wieniawa. Jest to ogromny krok w ich karierze, choć w przypadku artystki nie obyło się bez kontrowersji.

Julię Wieniawę na szczyt kariery wyniosła zarówno aktywność w branży muzycznej, jak i aktorskiej. Artystka ma obecnie pełne ręce roboty, ponieważ poza przygotowaniami do nowego sezonu “Mam Talent” rozpoczęła intensywnie przymierzać się do roli w nowym filmie. Aby jak najlepiej wczuć się w swoją postać, postanowiła zdecydować się na diametralną przemianę.

"Sanatorium miłości": minęło 3 tygodnie od ślubu Iwony i Gerarda. Porażający komunikat świeżo upieczonego pana młodego

Julia Wieniawa ścięła włosy na krótko

Julia Wieniawa jakiś czas temu poinformowała swoich fanów na Instagramie, że ci będą mogli zobaczyć ją w nowym filmie. I choć na temat produkcji na razie nie zdradziła zbyt wiele, okazuje się, że postanowiła włączyć swoich obserwatorów w proces metamorfozy, którą przechodzi, by jak najlepiej wypaść w roli.

2 dni temu artystka opublikowała na platformie filmik, który pokazuje jej przemianę u fryzjera. Okazuje się, że Wieniawa zdecydowała się na krótkie cięcie! Wideo ujawniło nie tylko, jak wiele centymetrów włosów postanowiła poświęcić aktorka, ale również, jak wyglądała jej reakcja, gdy fryzjerka pokazała jej obcięty pukiel.

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa
Szokujący komentarz fana na nową fryzurę Julii Wieniawy. Fot. KAPiF

Jeden z fanów w szokujący sposób skomentował przemianę Julii Wieniawy

Na filmiku, który opublikowała, Julia Wieniawa sprawiała wrażenie bardzo przejętej tym, jak wiele włosów zmuszona była ściąć. W oczach aktorki przez moment zalśniły łzy, gdy zobaczyła, jak wygląda jej nowa fryzura. Ostatecznie jednak artystka wyglądała na dumną, że udało jej się poświęcić jeden ze swoich najwspanialszych atrybutów.

Pod filmikiem Julii Wieniawy natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy jej zaskoczonych fanów. Jednak jeden z nich szczególnie zbulwersował pozostałych internautów:

Nie lepiej dopasować perukę? Po to co robić, jak jest milion innych możliwość… 

Fani natychmiast spuentowali porażający komentarz. Wielu z nich nie mogło nadziwić się, że ktoś zdecydował się napisać wiadomość w tak niestosowny sposób.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik