Lifestyle.Lelum.pl Plotki i gwiazdy Tak zachował się Lewandowski po meczu. Wyciekło nagranie

Tak zachował się Lewandowski po meczu. Wyciekło nagranie

16 października 2024
Autor tekstu: Sylwia Kropiewnicka

Wczoraj odbył się mecz Polska-Chorwacja. Chociaż Robert Lewandowski był na miejscu, spotkanie zaczął na ławce rezerwowych. Na murawę wszedł dopiero w drugiej połowie, aby ratować sytuację. Niestety, mocno oberwał od bramkarza przeciwników. Tak nasz najlepszy zawodnik zachował się po meczu. Jest nagranie.

Robert Lewandowski "uratował" mecz z Chorwacją

Robert Lewandowski to jeden z naszych najbardziej znanych i utalentowanych piłkarzy. Zawodnik obecnie gra w FC Barcelonie, jest także kapitanem kadry narodowej Polski. Nie mogło go zabraknąć we wczorajszym spotkaniu w Lidze Narodów z Chorwacją, chociaż mecz zaczął na ławce rezerwowych.

Lewandowski wszedł na boisko dopiero w drugiej połowie meczu, kiedy wynik nie nastrajał optymistycznie. Polska przegrywała 1:3 po 26 minutach gry. Kapitan zrobił, co mógł. Niestety, przypłacił to kontuzją.

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski fot. KAPiF
Wyciekło nagranie z aresztowania Buddy. To odkryli w jego aucie
Nie żyje uwielbiany polski artysta. Właśnie przekazano dramatyczne wieści

Robert Lewandowski mecz z Chorwacją przypłacił kontuzją

Już przed meczem z Chorwacją Lewy mierzył się z urazem. Właśnie dlatego nie wszedł na murawę na początku spotkania, a zaczął je na ławce rezerwowych. Z pewnością obserwowanie, jak jego koledzy z drużyny “obrywają” nie było przyjemnym doświadczeniem.

Kiedy Michał Probierz uznał, że to dobry moment, aby Lewandowski dołączył do spotkania, ten z pewnością się ucieszył. Chociaż czekające na niego zadanie nie było proste. W końcu jednak m.in. dzięki pomocy Lewego mecz zakończył się remisem 3:3. Niestety, kapitan przypłacił to bolesnym urazem.

Robert Lewandowski mocno oberwał podczas meczu z Chorwacją

Niestety, kiedy Lewandowski wszedł na murawę, zaliczył brutalny faul w wykonaniu bramkarza przeciwników. Dominik Livaković otrzymał za to czerwoną kartkę i musiał zejść z boiska. Pomimo doznanej kontuzji, Lewy kontynuował spotkanie.

Teraz sieć obiegło jednak nagranie, na którym widzimy, jak utyka tuż po meczu. Pozostaje nam mieć nadzieję, że szybko wróci do formy.