Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Załamany Michał Wiśniewski przekazał wieści ws. żony. Obecnie czuje tylko jedno
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 14.10.2023 10:38

Załamany Michał Wiśniewski przekazał wieści ws. żony. Obecnie czuje tylko jedno

Michał Wiśniewski zdobył się na wyznanie na temat swojej żony, fot. Instagram/m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski zdobył się na wyznanie na temat swojej żony, fot. Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski od lat cieszy się dużą popularnością. Wokalista przed laty założył zespół „Ich troje”, który do dziś ma wielu fanów. Muzyk stale koncertuje, by móc w ten sposób spotkać się ze swoimi wielbicielami. Artysta zdobył się na wyznanie odnośnie swojej żony.

Michał Wiśniewski jest szczęśliwy u boku żony

Poza swoją artystyczną karierą Michał Wiśniewski jest kojarzony ze swojej sporej rodziny. Muzyk doczekał się szóstki dzieci, a wraz ze swoją obecną – piątą – żoną Polą mają w sumie dziesiątkę potomków. Para ujawniła w swoim cyklu „Pan i pani W.” na YouTube, że poznali się przez aplikację randkową, a podczas pierwszej randki towarzyszyła im przyzwoitka. Później muzyk wyraził chęć stworzenie z Pola związku na resztę życia.

Fajnie by było dla naszych dzieci, żeby ten związek przetrwał, żeby miały pełnych rodziców. To my musimy pracować nad sobą, żeby naprawdę na końcu się okazało, że daliśmy im rzeczywiście wszystko i tę pracę my musimy wykonać.

Michał Wiśniewski poinformował, czy zamierza mieć kolejne żony. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy

Michał Wiśniewski ujawnił, że jest zmęczony

Mimo powracających niczym bumerang plotek o rozstaniu, związek Michała Wiśniewskiego i Poli przetrwał próbę czasu. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2020 roku i doczekała się dwóch synów. Ze względu na pracę muzyka muszą się jednak często rozstawać, ponieważ kalendarz grupy „Ich troje” jest dość napięty. Jak ujawnił wokalista po ostatnim koncercie jest już trochę zmęczony. 

Widzimy się w niedzielę w Toruniu, biletów brak. Widzimy się jeszcze w Lesznie, później w Berlinie, później gdzieś tam jeszcze się widzimy. Jestem zmęczony – ujawnił wokalista. 

Michał Wiśniewski zdobył się na wyznanie na temat swojej żony

W nagraniu, które Michał Wiśniewski opublikował na swoim profilu na Instagramie, zdecydował się także na osobiste wyznanie. Muzyk nawet nie próbował kryć targających nim emocji, kiedy mówił, że bardzo chce już wrócić do domu, ponieważ tęskni za swoją żoną. 

Może to zabrzmi trochę infantylnie (…), ale brakuje mi żony po kilku dniach. Bardzo. Jutro w końcu do niej wrócę, ale też tylko na moment. 

Michał Wiśniewski zdobył się na wyznanie na temat swojej żony, fot. Instagram m_wisniewski1972 1.JPG
Michał Wiśniewski zdobył się na wyznanie na temat swojej żony, fot. Instagram/m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski zdobył się na wyznanie na temat swojej żony, fot. Instagram m_wisniewski1972 2.JPG
Michał Wiśniewski zdobył się na wyznanie na temat swojej żony, fot. Instagram/m_wisniewski1972
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?