Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak dziś wygląda Magda Mielcarz. Teraz robi zupełnie co innego
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 14.04.2024 09:36

Tak dziś wygląda Magda Mielcarz. Teraz robi zupełnie co innego

Magdalena Mielcarz
Fot. kadr z filmu "Quo Vadis"

Magdalena Mielcarz podbiła serca Polaków rolą Ligii w filmie “Quo Vadis” reżyserii Jerzego Kawalerowicza. Miała wówczas 23 lata, a jej uroda zdecydowanie odznaczała się na tle obsady. Choć dziś artystka ma 46 lat, wciąż zachwyca wyglądem. Jak potoczyła się jej obiecująca kariera oraz czym obecnie się zajmuje? Okazuje się, że Magda Mielcarz osiągnęła spory sukces nie tylko zawodowo, ale również prywatnie.

Magdalena Mielcarz podbiła świat kinematografii swoją urodą

Przed Magdaleną Mielcarz cały świat stanął otworem, gdy miała zaledwie 15 lat. Już wtedy zaczęła zachwycać urodą i charyzmą osobistą, dlatego fakt, że została modelką, nie jest zbyt zaskakujący. W krótkim czasie udało jej się przyciągnąć uwagę najpopularniejszych projektantów mody, dzięki czemu jej kariera nabrała tempa. Ledwie kilka lat później wystąpiła obok takich gwiazd jak Bogusław Linda, Jerzy Trela, Danuta Stenka czy Franciszek Pieczka w filmie “Quo Vadis” z 2001 roku, w którym oczarowała Polskę i świat. 

Po tym, jak udało jej się osiągnąć wielki zawodowy sukces i rozpoznawalność, Magda Mielcarz zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki jako prezenterka telewizyjna. Współprowadziła takie programy jak “Top Model” czy “The Voice of Poland”. Jej dalsza kariera potoczyła się w zaskakujący sposób, ponieważ artystka okazała się osobą o wielu talentach. Czym obecnie zajmuje się Magdalena Mielcarz oraz czy dalej powala urodą?

Projekt bez nazwy (4).png
Fot. kadr z filmu "Quo Vadis"
Projekt bez nazwy (3).png
Fot. kadr z filmu "Quo Vadis"
Magdalena Mielcarz wyszła za milionera i wyniosła się z Polski. W takich warunkach mieszka, opadły nam szczęki Magdalena Mielcarz w rozpaczy. Aktorka opublikowała wstrząsający komunikat, śmierć przyszła nagle

Jak potoczyła się kariera i życie prywatne Magdaleny Mielcarz?

Magdalena Mielcarz dzięki grze w filmie “Quo Vadis” zrobiła furorę nie tylko w świecie polskiej kinematografii, ale również tej zagranicznej. Przez pewien czas oddała się więc aktorstwu, jednak po paru latach przekonała się, że nie była to jej docelowa ścieżka kariery. Później pracowała jako prezenterka telewizyjna przy największych polskich produkcjach, jednak ostatecznie jej wybór padł na muzykę. Okazało się, że gwiazda zachwyca nie tylko nieprzeciętną urodą, ale również barwą głosu. 

Życie prywatne Magdy Mielcarz potoczyło się równie owocnie, jak to zawodowe. W 2007 roku artystka wyszła za mąż za o 4 lata starszego od siebie amerykańskiego biznesmena i milionera, Adriana Ashkenazy'ego. Para doczekała się dwóch pięknych córek — Mai i Indiry. Niestety gwieździe po latach małżeństwa wciąż zdarza się słyszeć nieprzychylne komentarze, które odnoszą się do statusu majątkowego jej ukochanego. Część internautów twierdzi, że poślubiła ukochanego ze względu na jego majątek, czemu Mielcarz notorycznie zaprzecza:

Obiecałam sobie, że nigdy nie będę zależna od żadnego mężczyzny. Dla mnie kwestia samodzielnego zarabiania jest nie do podważenia. Muszę mieć swoje własne pieniądze. To jest dobre nie tylko dla mnie, ale i dla związku. Na pewno będę to wpajać swoim córkom – powiedziała w rozmowie z “Vivą”.

ZOBACZ TEŻ: Miała 16 lat, gdy poznała ukochanego. Socha musiała zawalczyć o miłość

Jak obecnie wygląda i czym zajmuje się Magdalena Mielcarz?

Magdalena Mielcarz skończyła w marcu bieżącego roku 46 lat. Patrząc na zdjęcia, które publikuje w sieci, aż trudno uwierzyć, że niedługo kończy 50 lat! jej uroda stała się bardziej dojrzała, niż kiedy występowała w “Quo Vadis”, jednak na jej twarzy próżno szukać zmarszczek. Artystka jest w świetnej formie, czym fani nieustannie się zachwycają. Gwiazda publikuje swoje kadry na Instagramie. Na platformie pokazuje również kulisy swojego obecnego zajęcia, jakim jest muzyka i produkcja muzyczna.

Prywatnie artystka skupia się na życiu rodziny i rozwijaniu swoich pasji. Dużo podróżuje i zdarza jej się zmieniać miejsca zamieszkania. Mimo wszystko tęskni jednak za rodzinnymi stronami, o czym opowiedziała w wywiadzie dla “Dzień Dobry TVN” w ubiegłym roku:

Fajnie jest pojechać gdzieś, spędzić czas w jakimś miejscu, które jest inne od Polski, które ma słońce, palmy. Natomiast tęsknota za domem, za rodziną to jest już na zawsze. W tej chwili pojawiła się taka sytuacja, że możemy trochę czasu spędzić w Kopenhadze. Ja do tej pory nie dowierzam, że będę tak blisko mamy, taty, siostry, rodziny.

Magdalena Mielcarz (1).png
Fot. KAPiF
Magdalena Mielcarz (2).png
Fot. KAPiF
Magdalena Mielcarz.png
Fot. KAPiF