Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zuza od Roberta z „Chłopaków do wzięcia” nie miała wyjścia. Uciekała w te pędy za granicę. Wydało się
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 20.03.2023 17:19

Zuza od Roberta z „Chłopaków do wzięcia” nie miała wyjścia. Uciekała w te pędy za granicę. Wydało się

Chłopaki do wzięcia
fot. Instagram/@robertuziel79

Robert i Zuzanna z programu “Chłopaki do wzięcia” rozstali się. Nie są teraz w przyjaznych relacjach i widać pomiędzy nimi negatywne emocje. Mężczyzna nie kieruje zbyt wielu pozytywnych słów pod adresem byłej partnerki.

Związek pomiędzy tą dwójką wzbudzał wśród fanów sporo emocji. Często atakowali oni wybrankę Roberta mówiąc, że nie nadaje się ona na jego żonę. “Tancerz” - jak nazywano Roberta, jednak nie przejmował się tym.

Robert i Zuza z "Chłopaków do wzięcia" rozstali się

Niedawno kobieta wyznała na swoich mediach społecznościowych, że nie są już razem, mimo że rozwodu jeszcze nie wzięli. Także za pośrednictwem internetu odpowiada jej Robert.

Od kilku dni dodaje na Instagrama materiały, w których opowiada o końcu jego małżeństwa. Jego zdaniem Zuzanna nie przekazała fanom całej prawdy. Twierdzi, że odeszła ona z domu, aby uciec przed komornikiem.

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz potrzebuje pomocy. Aż ściska za serce, kto się u niego pojawił

Robert z "Chłopaków do wzięcia" o małżeństwie z Zuzą

Robert dodał też, że czuje się obrażony przez swoją małżonkę. Zaprzeczył także jej słowom, że nadużywa alkoholu. “Tancerz” podkreślał, że żona miała u niego wszystko, kupił jej samochód i opiekował się nią, gdy uległa wypadkowi.

Zarzucił żonie, że chciała się na nim wybić w mediach. Po mężczyźnie widać spory żal. Fani są jednak raczej przeciwko niemu, mówiąc że jego żona nie używała wobec niego takich mocnych słów.

Kłopoty Roberta i Zuzy z "Chłopaków do wzięcia"

Rozpady związków są niestety codziennością wśród celebrytów, ale i zwykłych osób. Szkoda, że “Tancerz” i Zuza przenieśli swój spór do internetu, gdzie wszystko jest publiczne, a nie są w stanie porozmawiać ze sobą twarzą w twarz.

Trzeba mieć nadzieję, że postanowią oni jednak się spotkać i porozmawiać, bo tylko tak mogą dojść do porozumienia i niewykluczone, że dadzą radę naprawić relację.

Źródło: rozrywka.radiozet.pl

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces