Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Lewandowska pokazała rodzinę i suto zastawiony stół wielkanocny. Piękny widok
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 10.04.2023 16:08

Anna Lewandowska pokazała rodzinę i suto zastawiony stół wielkanocny. Piękny widok

Anna Lewandowska
fot. KAPiF

Święta Wielkanocne to czas spędzany z rodziną. Na Instagramie Anna Lewandowska pokazała, jak spędza te magiczne chwile. Ze zdjęć bije mnóstwo radości i szczęścia. 

Fani są pod wrażeniem tego, jak Lewandowscy spędzają święta. Ostatni czas w ich życiu jest szczęśliwy, premierę miał film o historii Roberta Lewandowskiego i ponownie zrobiło się głośno o wybitnym polskim piłkarzu.

Anna Lewandowska pokazuje jak spędza Wielkanoc

Anna Lewandowska prężnie działa w mediach społecznościowych i świetnie wykorzystuje rozpoznawalność, którą uzyskała. W najnowszym poście pochwaliła się fanom, jak spędza Wielkanocne Święta. Ujęcia świetnie pokazują relacje panujące w rodzinie Lewandowskich.

Trenerka personalna w jednym poście zamieściła aż 10 zdjęć oraz krótkich filmików. Widać na nich całą familię na spacerze barcelońskimi ulicami. Wszystko w radosnej i miłosnej atmosferze.

Pełnili wartę przy grobie Jezusa, nagle odebrało im mowę, gdy to zobaczyli. Kobieta wszystko nagrała

Anna Lewandowska spędza Wielkanoc w rodzinnym gronie

Widać także suto zastawiony stół Wielkanocny i wspólnie spożywane śniadanie. Pomimo intensywnego czasu z rodziną Anna Lewandowska znalazła także czas na trening razem z córką. 

Na świątecznych zdjęciach pokazała także swoje dzieci, a dotychczas starała się nie pokazywać ich wizerunków. Na jednym zdjęciu widać radosną córkę w objęciach taty - Roberta.

Fani komentują święta Anny Lewandowskiej

Oczywiście, pod postem Anny Lewandowskiej nie zabrakło licznych komentarzy fanów, którzy są pod wrażeniem wspólnie spędzanego czasu przez jej rodzinę.

- Piękna rodzinka - pisze jedna z internautek.

- Najpiękniejsze chwile z bliskimi - wtóruje jej inna osoba.

- Piękna z was rodzinka.

Nie zabrakło także licznych życzeń wesołych i radosnych świąt.

Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?