Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Gąsowski pokazał swój stół wielkanocny. U niego święta wyglądają kolosalnie inaczej
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 10.04.2023 19:30

Piotr Gąsowski pokazał swój stół wielkanocny. U niego święta wyglądają kolosalnie inaczej

Piotr Gąsowski
fot. KAPiF

Piotr Gąsowski święta wielkanocne spędza inaczej niż większość Polaków. Prezenter postanowił ten wyjątkowy czas spędzić poza Polską. Gwiazdor przebywa w Hiszpanii wraz z bliskimi. Tam też urządzili sobie wielkanocny poczęstunek. Pokazał, co znalazło się u niego na świątecznym stole i pochwalił się widokami w urokliwym miejscu, w którym spędza teraz czas.

Wielkanocnym czasem pochwalił się w mediach społecznościowych. W relacji na Instagramie pokazał swoje zagraniczne wojaże wraz z bliskimi znajomymi.

Piotr Gąsowski pokazuje jak spędza Wielkanoc

Piotr Gąsowski na relacji umieścił krótkie wideo. Widać w nim skromnie zastawiony stół. Znajduje się na nim zaledwie kilka potraw. Prezenter szykuje się do zjedzenia wielkanocnej babki. 

Poza tym ciastem na stole widać także sernik, kawałek jajka i kiełbasy. Gąsowski pokazał także krajobrazy towarzyszące jemu i jego znajomym. Warunków można tylko pozazdrościć.

Anna Lewandowska pokazała rodzinę i suto zastawiony stół wielkanocny. Piękny widok

Piotr Gąsowski spędza Wielkanoc w Hiszpanii

Apartament, w którym Piotr Gąsowski spędza święta, jest bardzo malowniczo położony. Wokół widać wiele zieleni i piękne pagórki. Niejedna osoba chciałaby być na miejscu znakomitego dziennikarza.

Gąsowski nie jest jedyną osobą z grona prezenterów, która w ostatnim czasie zdecydowała się na podróż do ciepłego kraju. Na egzotyczny wyjazd zdecydowała się także Katarzyna Cichopek. Gwiazda pochwaliła się, że spędziła urlop w nowoczesnym Dubaju.

 

Piotr Gąsowski nie prowadzi już programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Niedawno Piotr Gąsowski zrezygnował z prowadzenia programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Decyzję umotywował solidarnością ze swoją przyjaciółką - Katarzyną Skrzynecką, z która Polsat nie podjął dalszej współpracy.

Prezenter zachował się jednak z wielką klasą, bo nie ma w nim ani krzty żalu, a wręcz wspiera swojego następcę - Macieja Rocka, o czym ten powiedział w niedawnym wywiadzie z portalem “Świat Gwiazd”.

Piotr Gąsowski Wielkanoc
fot. Instagram/@piotr.gasowski.official
Piotr Gąsowski Wielkanoc
fot. Instagram/@piotr.gasowski.official

 

Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?