Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Rutkowski pokazał stół wielkanocny. Na bogato, masa jedzenia, pięknie przyozdobiony
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 10.04.2023 17:36

Krzysztof Rutkowski pokazał stół wielkanocny. Na bogato, masa jedzenia, pięknie przyozdobiony

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPiF

Wiele osób interesuje to, jak święta spędzają celebryci i znane osobistości. Wszystkim pochwalił się także Krzysztof Rutkowski. Widać, że Święta Zmartwychwstania Pańskiego spędza z dużym rozmachem.

Wielu fanów śledzi konta swoich ulubieńców w celu znalezienia inspiracji dla świątecznych potraw czy ozdób. Z pomocą dla takich osób przyszedł dobrze wszystkim znany detektyw.

Krzysztof Rutkowski pokazuje jak spędza Wielkanoc

Krzysztof Rutkowski wszystko pokazał na swoim Instagramowym profilu. Zamieścił na nim filmik ukazujący bogato zastawiony stół wielkanocny oraz mnóstwo ozdób. Z pewnością wiele osób na następne święta spróbuje przenieść to do swojego domu.

Poza jedzeniem nie zabrakło także kultywowania innych tradycji. Detektyw w ogrodzie domu schował małe upominki dla dziecka, które samo miało je sobie znaleźć.

Anna Lewandowska pokazała rodzinę i suto zastawiony stół wielkanocny. Piękny widok

Bogate Święta Wilekanocne Krzysztofa Rutkowskiego

Na świątecznym stole roi się od pomalowanych i pięknie ozdobionych jajek. Znajdują się też na nim sporo świątecznych przysmaków. Dominują dania z jaj i sałatki. Nie brakuje oczywiści słodkości w postaci pysznych ciast. Wrażenie robi także zastawa użyta przez Krzysztofa Rutkowskiego i jego rodzinę.

Także prezenty przygotowane dla chłopca rzucają się w oczy. Na nagraniu widać jak znajduje on kilka małych, czekoladowych jajek oraz jedno ogromne jajko niespodziankę. Przygotowany był dla niego samochód zabawka. Wszystko w rytm piosenki Skaldów “Wszystko kwitnie w koło”.

Fani komentują święta Krzysztofa Rutkowskiego

Pod wideo nie brakuje komentarzy fanów. Krzysztof Rutkowski w poście składa życzenia innym, co oczywiście jest odwzajemnione.

 - Krzysiu jak super ubrany - pisze jedna z internautek. 

Uwagę przykuł także fakt “szukania zajączka” przez chłopca co zdaniem wielu osób było urocze.

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów