Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Szykuje się jakaś zadyma". Produkcja musiała interweniować, nagłe wieści o Waldku z "Rolnik szuka żony"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 10.10.2023 16:05

"Szykuje się jakaś zadyma". Produkcja musiała interweniować, nagłe wieści o Waldku z "Rolnik szuka żony"

Waldek
fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Waldek to jeden z głównych bohaterów obecnie emitowanego sezonu programu “Rolnik szuka żony”. Niewykluczone, że to właśnie w jego przypadku kwestia dotycząca wyboru partnerki rozwiąże się najszybciej. Fani już spekulują.

"Rolnik szuka żony": Kogo wybierze Waldek

Waldek do tej pory dał się poznać, jako zupełnie sympatyczny mężczyzna, która ma duży szacunek do kobiet. We wstępnym etapie programu wybrał Ewę, Dorotę i Annę, które odwiedziły go w jego gospodarstwie. Wszystkie ugościł z wielką troską.

Póki co jako faworytka Waldka jawi się Ewa, z którą naprawdę dobrze spędza mu się czas. Fani od razu zauważyli, że para dobrze się dogaduje, a w dodatku łączą ich wspólne zainteresowania. Czy to jednak wystarczy, by stworzyć silny związek? Sytuacja, która wydarzyła się pod koniec najnowszego odcinka programu “Rolnik szuka żony” zmusiła widzów do rozmyślań na ten temat!

"Rolnik szuka żony": zapomniała, że ma włączony mikrofon... Skandaliczne słowa poszły w świat. Wstyd?

"Rolnik szuka żony": Co wiadomo o Waldku?

Już od kilku pierwszych odcinków nowego, 10. sezonu programu “Rolnik szuka żony” Waldek stał się faworytem fanów. Co jednak tak naprawdę wiadomo o mężczyźnie? Wiele wskazuje na to, że nie może nie być tym, za kogo mają go fani. Dzięki udziałowi w show wiadomo, iż mężczyzna ma 41 lat, co czyni go najstarszym uczestnikiem obecnej edycji, a także, że pochodzi z Kujaw. Ma także kilkuletniego syna z poprzedniego małżeństwa, które nie przetrwało prób czasu.

Waldek jest rozwiedziony od 3 lat. Postanowił zgłosić się do programu, by dać sobie jeszcze jedną szansę na odnalezienie miłości. Jego początek z “Rolnik szuka żony” nie był jednak zbyt pomyślny. Po ukazaniu się wizytówek uczestników, przed emisją odcinków, Waldek został skrytykowany przez internautów.

Przyznam szczerze, ciężko to znosiłem. Zarzucono mi, że mam samochód droższy od gospodarstwa, że się panoszę, że podróżuję po świecie. Obawiam się tego, że ci wszyscy, którzy zdążyli mnie poprzez wizytówkę poznać, będą w dalszym ciągu nie dowierzać w moje szczere intencje – wyznał Waldek.

Rolnik dodał, że chciałby pokazać wszystkim, że błędnie go postrzegali. Czy będzie w stanie? Zakończenie najnowszego odcinka programu przyniosło nieoczekiwany zwrot!

"Rolnik szuka żony": Jaką tajemnicę skrywa Waldek?

Po obejrzeniu napisów końcowych w najnowszym odcinku programu “Rolnik szuka żony” widzowie mieli okazję obejrzeć zapowiedź następnego epizodu. Wówczas zostali oni świadkami niecodziennej sytuacji, która wzbudziła wiele emocji. W jednej ze scen widać było Waldka, który z nietęgą miną siedzi przed kamerą.

Zadzwonisz teraz do niej i jej to powiesz – powiedział Konrad Smuga, reżyser "Rolnik szuka żony". 

Rolnik wyglądał na zmieszanego. Sprawiał wrażenie, jakby nie wiedział, jak zareagować, po czym odparł krótko “dobra, okej”. Widzowie zastanawiają się, o co mogło chodzić w tej krótkiej wymianie zdań. Zaczęli spekulować, iż Waldek skrywa jakiś sekret!

  • U Waldiego szykuje się jakaś zadyma.
  • Ciekawe, do kogo Walduś będzie dzwonić… – zastanawiają się internauci.

O tym, czy Waldek naprawdę skrywa jakąś tajemnicę, dowiemy się w nadchodzących odcinkach! Niektórzy fani są zdania, iż może rolnik podjął już właściwą decyzję i pożegna 2 z 3 kandydatek…

źródło: plotek.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik