Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Burza w komentarzach po premierowym odcinku "Rolnik szuka żony". Widzowie zauważyli zaskakujące szczegóły
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 02.10.2023 08:04

Burza w komentarzach po premierowym odcinku "Rolnik szuka żony". Widzowie zauważyli zaskakujące szczegóły

Rolnik szuka żony, Waldemar
Reakcja widzów na nowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Nowy, 10. sezon programu “Rolnik szuka żony” wywołuje w widzach mnóstwo emocji. Na antenie TVP waśnie został wyemitowany kolejny odcinek kultowego show. Uczestnicy właśnie wybrali partnerki, z którymi będą kontynuować swoją przygodę w “Rolniku”. Szokujące, jak na wydarzenia z nowego epizodu zareagowali widzowie!

"Rolnik szuka żony": Zaskakujący przebieg nowego odcinka

10. sezon programu “Rolnik szuka żony” cieszy się wśród widzów bardzo dużą popularnością, a każdy kolejny epizod dostarcza fanom show nowych emocji. Sytuacja rozwija się tam bardzo szybko i dynamicznie. To właśnie dziś uczestnicy — Waldemar, Agnieszka, Dariusz, Anna i Artur — wybrali, z kim spędzą kandydatów na swoje drugie połówki.

W ostatnim czasie bardzo duże poruszenie wywołał odcinek, w którym do uczestniczki programu “Rolnik szukał żony” zgłosił się mężczyzna, który brał udział już we wcześniejszych edycjach. Natomiast po emisji 3., najnowszego odcinka, zainteresowanie widzów przeniosło się na Waldemara oraz kobiety, które zaprosił on na swoje gospodarstwo. Fanom natychmiast rzuciło się w oczy kilka szczegółów!

Skandal we wczorajszym "Rolnik szuka żony". Rolniczka zgasiła Bartka, teraz miażdżą go internauci

"Rolnik szuka żony": Fani z uwagą śledzą losy Waldemara

Waldemar jest uczestnikiem 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”, do którego odezwało się mnóstwo kandydatek. Po tym, jak mężczyzna zapoznał się z przesłanymi do niego listami od pań, zdecydował się zaprosić do udziału w show kilka z nich — Dorotę, Anię, Izabelę, Ewę i Anię. W 3. odcinku rolnik miał szansę, aby lepiej się z nimi poznać. Poprosił, by każda z nich namalowała plakat filmowy.

Podczas gdy uczestniczki były zajęte malowaniem, Waldemar miał chwilę, by porozmawiać z każdą z nich. Uwadze widzów nie uszło, iż sporo czasu poświęcił on jednej z nich, Ewie. Okazało się, że dzielą oni wspólną pasję, jaką jest taniec.

Wiesz Ewka, w tańcu dobrze się czuje drugą osobę. Taniec bardzo zbliża też, zwłaszcza rumba – opowiadał rolnik.

Które bohaterki zaprosił ostatecznie na swoje gospodarstwo?

"Rolnik szuka żony": Zaskakujące szczegóły, na jakie zwrócili uwagę widzowie

Nowy odcinek programu “Rolnik szuka żony” okazał się dla fanów niemałym zaskoczeniem. Waldemar zdecydował się, by zaprosić na swoje gospodarstwo Dorotę, Anię i Ewę. Gdy przekazywał im swoją decyzję, Anna nie mogła powstrzymać łez szczęścia, na co natychmiast zwrócili uwagę widzowie. 

Nie był to jednak jedyny wniosek, który po seansie wysnuli fani programu. Większość z nich stwierdziła w komentarzach pod postem z show, iż Ewa zachowuje się nieco podejrzanie, ponieważ nie okazuje emocji. Ponadto skupili się oni na samym Waldemarze, którego sposób bycia wywołał sporą aprobatę.

  • Ta z serduszkiem na bluzce [Anna — przyp. aut.] bardzo to przeżywa, chyba jej zależy.
  • Ta Ewka mi coś "śmierdzi"… Nie ufałabym jej, dziwnie się zachowuje... żadnych emocji nie pokazuje.
  • Ewa nieszczere ma spojrzenie. Coś mi w niej nie gra. Ta blondynka jest sympatyczna [Dorota — przyp. aut.].
  • Bardzo kulturalnie żegnał panie, przynajmniej potrafi się wysłowić – czytamy w komentarzach.
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania