Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nawałnica komentarzy po tym, jak w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" zachowywała się Blanka
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.10.2023 07:50

Nawałnica komentarzy po tym, jak w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" zachowywała się Blanka

Niesamowite, jak zachowała się Blanka z "Rolnik szuka żony"
Niesamowite, jak zachowała się Blanka z "Rolnik szuka żony", fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

W najnowszym sezonie kultowego programu “Rolnik szuka żony” od samego początku nie brakuje wrażeń i emocji. W dzisiejszym odcinku widzowie mieli okazję zobaczyć, jak o względy swojego rolnika walczy Blanka. Zachowanie kobiety wywołało mnóstwo reakcji internautów.

"Rolnik szuka żony" budzi ogromne emocje wśród telewidzów

Kultowe reality show Telewizji Polskiej od pierwszej edycji cieszy się olbrzymim zainteresowaniem telewidzów. Trwająca właśnie edycja również nie zaniża poziomu i już od początkowych odcinków wywołała niemałe zamieszanie w sieci.

Początkowo fani dziwili się poczynaniom Agnieszki, która w niewybredny sposób komentowała swoich kandydatów, a później dziwili się Annie, która dała szansę młodszemu o 15 lat Mikołajowi. Teraz uwaga wszystkich zwróciła się w kierunku Artura i jednej z walczących o jego serce kobiet.

ALE dym w "Rolnik szuka żony". Uczestniczka nie wytrzymała i przejechała się po kandydacie. "Oczy Shreka"

"Rolnik szuka żony": Artur miał okazję spotkać się z Blanką

Artur jest jednym z pięciu uczestników popularnego programu TVP, który w 10. edycji próbuje odnaleźć swoją drugą połówkę. Mężczyzna ma 28 lat i wraz z rodziną zajmuje się ponad stuhektarowym gospodarstwem na Mazowszu. Jak sam mówi, zależy mu na osobie odważnej, kreatywnej i naturalnej, która na dobre skradnie jego serce.

Wygląda na to, że spore szanse ma na to Blanka, która jest jedną z pań walczących o względy przystojnego uczestnika “Rolnik szuka żony”. Teraz dziewczyna w końcu miała okazję spotkać się ze swoim wybrankiem. Już od momentu zaparkowania pod jego domem zrobiła naprawdę piorunujące wrażenie.

Blanka wysiadła z samochodu z ogromnym uśmiechem na ustach i od pierwszego zdania zaczęła żartować oraz delikatnie flirtować z 28-latkiem. Co więcej, kobieta wzięła ze sobą nawet niewielki prezent, co nie umknęło uwadze telewidzów.

"Rolnik szuka żony" przejęty przez żywiołową Blankę

Blanka zaskoczyła absolutnie wszystkich swoim pozytywnym nastawieniem i naturalnością, z jaką pojawiła się pod domem Artura. Jej poczucie humoru i nieschodzący z twarzy uśmiech przypadł do gustu nie tylko samemu uczestnikowi, ale również prowadzącej show Marcie Manowskiej.

Żywiołowa blondynka zdobyła również serca telewidzów, którzy już teraz nie mogą doczekać się kolejnych odcinków z jej udziałem i mocno trzymają kciuki za jej relację z bohaterem “Rolnik szuka żony”.

To jest szczerość! Uwielbiam takie osoby

Dla mnie Blanka już jest wygraną

Bardzo fajna dziewczyna, mega pozytywna

Team Blanka… super pozytywna, roześmiana dziewczyna, poczucie humoru rewelacyjne

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik