Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie tak miało być! Niebywałe doniesienia o ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.11.2023 11:19

Nie tak miało być! Niebywałe doniesienia o ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Niebywałe doniesienia o Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim
fot. KAPiF; Niebywałe doniesienia o Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim, fot. KAPIF

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. I choć gwiazdy nie ukrywają swojej relacji, niezbyt chętnie opowiadają o kulisach swojego życia prywatnego. Teraz do mediów przedostała się szokująca informacja, dotycząca związku prezenterów. Czy to możliwe, że ich relacja poszła o krok dalej?

Czy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski skrywają pewien sekret?

To raczej oczywiste, że od czasu niespodziewanego ujawnienia się związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, para ta stała się jedną z najgorętszych w polskim show-biznesie. I choć zakochani bardzo często pojawiają się razem na antenie porannego show “Pytanie na śniadanie”, ich życie prywatnego stanowi przestrzeń, do której niechętnie wpuszczają fotoreporterów.

Nic więc dziwnego, że fani są niesamowicie zainteresowani tym, jak wygląda życie prywatne ich ulubieńców i co jakiś czas dopytują ich na temat planów na przyszłość oraz kolejnych kroków w ich relacji. Jakiś czas temu Katarzyna Cichopek wyznała, że na razie wraz z ukochanym nie planują uroczystego ślubu. Pewien ekspert zdradził jednak, że zakochani mogą skrywać przed nami pewien sekret, który z pewnością wywróci cały show-biznes do góry nogami.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podjęli ostateczną decyzję ws. dzieci. Nie ma odwrotu Maciej Kurzajewski może stracić pracę w TVP. Ekspert nie ma wątpliwości. W tle... romans z Cichopek

Co ze ślubem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

O planowanym ślubie pary prezenterów Telewizji Polskiej zrobiło się głośno, gdy w mediach pojawiły się głosy na temat ich romantycznych zaręczyn w Nowym Jorku. Żadne z zakochanych nie odniosło się do tych doniesień, a także nie skomentowało tematu swoich zaślubin. Wyznali jedynie, że bardzo chcieliby zamieszkać wraz z dziećmi, a chwilę później zajęli się remontem mieszkania dziennikarza.

Jakiś czas później plotkowano też, że Katarzyna Cichopek wraz z Maciejem Kurzajewskim marzą o hucznym weselu. Ze względu na wiele szczegółów organizacyjnych uroczystość została rzekomo przełożona o kilka miesięcy. Teraz jednak ujawniono kilka zaskakujących informacji w tej sprawie.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Hakiel zaskoczył swoim ostatnim wywiadem. Fani są oburzeni jego szczerymi wyznaniami.

Czy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wzięli sekretny ślub?

Na łamach dziennika “Super Express” pojawiło się wyznanie popularnego tarocisty Mateusza z Matt Max Tarot, który postanowił rozłożyć karty i zastanowić się nad przyszłością ulubieńców publiczności. Zdaniem eksperta para nie zamierza chwalić się głośno swoim uczuciem, a ewentualny ślub wolą zorganizować z dala od blasku fleszy.

Widzę bardzo dużo walki i z jednej strony jest walka z jakąś kobietą, a z drugiej strony jest walka i staranie się o miłość, o utrzymanie tej relacji. I wcale nie mówię, że ta relacja jest w jakimś złym stanie. Nie. Wręcz przeciwnie! Ale mam wrażenie, że jeśli tutaj ma być ślub, to będzie on dosłownie po cichu, żeby nie eskalować konfliktów. Powiedzą o nim po fakcie