Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szokujące, w jaki sposób Gabriel Seweryn został potraktowany przez wielką gwiazdę. Teraz jej słowa mrożą
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 01.12.2023 10:13

Szokujące, w jaki sposób Gabriel Seweryn został potraktowany przez wielką gwiazdę. Teraz jej słowa mrożą

Gabriel Seweryn przed laty spotkał się z gwiazdą estrady, fot. Instagram/gabriel_seweryn
Gabriel Seweryn przed laty spotkał się z gwiazdą estrady, fot. Instagram/gabriel_seweryn

28 listopada media obiegła smutna informacja o śmierci Gabriela Seweryna. Projektant futer zyskał popularność, gdy w 2016 roku dołączył do bohaterów programu „Królowe życia”. Jak wyszło na jaw jakiś czas temu, już wcześniej ciągnęło go do świateł reflektorów. 

Gabriel Seweryn zmarł w wieku 56 lat

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada w Głogowskim Szpitalu Powiatowym. Informację potwierdziła rzeczniczka placówki. Projektant futer przyjechał na SOR kilka godzin wcześniej. Niestety mimo wysiłków lekarzy, którzy walczyli do samego końca, nie udało się go uratować.

W sieci głośno jest jednak o tajemniczych okolicznościach jego śmierci. W mediach społecznościowych krąży fragment transmisji Gabriela Seweryna, w którym skarży się na poważne dolegliwości. W tle widać karetkę pogotowia stojącą pod jego pracownią. Zgodnie z medialnymi doniesieniami jej załoga miała nie udzielić mu pomocy, ponieważ projektant futer i inne osoby znajdujące się na miejscu wezwania miały zachowywać się agresywnie, a załoga karetki miała bać się o swoje bezpieczeństwo. Sprawę zbada prokuratura

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn wszystkich nabrali? Aż ciężko uwierzyć w słowa o ich związku Rafałowi Grabiasowi pękło serce. Po tym co właśnie pokazał, ciężko dojść do siebie. Płaczemy

Gabriel Seweryn wziął udział w konkursie na Mistera Polski

Gabriel Seweryn w jednym z wywiadów dla portalu „Pudelek” ujawnił, że gdy w 1990 roku wyszedł z wojska i ktoś zwrócił mu uwagę, że powinien spróbować swoich sil w konkursie na Mistera Polski. Jury miało wystarczyć tylko zobaczenie go, by uznać, że weźmie udział w zmaganiach o ten tytuł. 

Jak ujawnił późniejszy projektant futer, na castingu pojawił się w skórzanych spodniach, pasem z dużą jaszczurką i kowbojkami, które kupił w Berlinie za 200 marek. Całość swojej stylizacji dopełnił kurtką z zamszowymi frędzlami i płócienną torbą ze skórzanymi wykończeniami. 

ZOBACZ TEŻ: Gabriel Seweryn tuż przed śmiercią wszystko wyjawił. Straszliwe, przez co musiał przejść. “Kipią z nienawiści”

Szokujące, w jaki sposób Gabriel Seweryn został potraktowany przez wielką gwiazdę

Gabriel Seweryn ujawnił także, że podczas konkursu doszło do skandalu. Organizatorzy mieli zniknąć z pieniędzmi, nie płacąc między innymi zaproszonej gwieździe – Violetcie Villas. Jak ujawnił „król życia”, sławna diwa podsumowała mężczyzn biorących udział w konkursie wymownymi słowami. Gabriel Seweryn w rozmowie z „Pudelkiem” nie przebierał w słowach, komentując zachowanie diwy sprzed lat i ujawnił prawdę o jej słynnych włosach. 

Organizatorzy wzięli pieniądze i później zniknęli z nimi. Okazało się, że nie zapłacili Violetcie Villas. Villas w ogóle mówiła o nas jako uczestnikach, że pokazywanie się na scenie nie jest dla osób mądrych i skromnych. To jak to świadczyło niby o niej samej?! Te włosy wielkie, które wszystkim wszem wobec pokazywała, to na próbie miała jedynie chustkę przewiązaną, ona nic na tej głowie nie miała, no niestety.

Szokujące, w jaki sposób Gabriel Seweryn został potraktowany przez wielką gwiazdę, fot. YouTube.png
Szokujące, w jaki sposób Gabriel Seweryn został potraktowany przez wielką gwiazdę, fot. YouTube

Źródło: Pudelek

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego