Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafałowi Grabiasowi pękło serce. Po tym co właśnie pokazał, ciężko dojść do siebie. Płaczemy
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 30.11.2023 19:37

Rafałowi Grabiasowi pękło serce. Po tym co właśnie pokazał, ciężko dojść do siebie. Płaczemy

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn
Rafał Grabias pożegnał Gabriela Seweryna. Fot. instagram.com/rafalgrabias/

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie 28 listopada. Projektant z Głogowa dał się poznać szerszej publiczności jako uczestnik programu “Królowe Życia”, z którym wystąpił ze swoim ówczesnym partnerem, Rafałem Grabiasem. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i zaczął rozpadać się jeszcze, gdy grali szczęśliwą parę na łamach popularnego show TTV. Jak były partner zareagował na śmierć ukochanego? W obliczu tragicznie sytuacji wszystkie żale poszły w niepamięć.

Gabriel Seweryn nie żyje, internet zalały kondolencje i pożegnania

2 dni temu media w całej Polsce obiegła tragiczna wieść o śmierci Gabriela Seweryna. 56-letni projektant futer z Głogowa zasłynął na łamach “Królowych życia”, dzięki czemu nawet kilka lat po zakończeniu emisji show jego poczynania wciąż śledziło mnóstwo osób. Okazuje się, że kilka godzin przed śmiercią celebryta połączył się z nimi za pośrednictwem transmisji na żywo. Z płaczem krzyczał, że się dusi, a ratownicy ze stojącej nieopodal karetki nie chcą udzielić mu pomocy. Wstrząsające wideo błyskawicznie obiegło Internet, wywołując mnóstwo kontrowersji.

W związku z nagłą śmiercią Gabriela Seweryna rozpaczają nie tylko jego wierni fani, ale również najbliżsi. Jego partner, Kamil Bieła, pogrążył się w głębokiej żałobie i nie daje znaków życia. Tymczasem w mediach społecznościowych nieustannie przybywa postów, w których kolejne osoby żegnają gwiazdora z “Królowych życia”. Zdjęcie opublikowała nawet Magda Gessler, z którą projektant 2 lata temu wdał się w konflikt. Czy były partner Seweryna również pożegnał byłego ukochanego? Na jego koncie na Instagramie ukazały się zaskakujące materiały.

Nowe nagranie z udziałem Gabriela Seweryna. Świadek nagrał, co działo się przed karetką Tego nie chcą nam wyjawić. Zaskakujące zachowanie policji ws. śmierci Gabriela Seweryna

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn przez długi czas tworzyli zgraną parę

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias byli ze sobą w związku przez 18 lat. Choć ich relacja zaliczyła niejeden wzlot i upadek, w bardzo szybkim tempie sprawiła, że pokochali ich widzowie programu “Królowe życia”. Gdy para w 2021 roku ogłosiła rozstanie, ich fani byli w szoku. Do ostatniej chwili wierzyli, że Gabrielowi i Rafałowi uda się pokonać każdy kryzys, nawet jeśli pod koniec swojego udziału w programie TTV już tylko grali szczęśliwą parę.

Rozstanie Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa przebiegło burzliwie. Z informacji, których obydwoje udzielali mediom, wynika, że ich relacja po zakończeniu związku nie należała do najlepszych. Mimo to 18 lat życia, które ze sobą spędzili, na pewno w jakiś sposób odcisnęło na nich trwały ślad. Wiele wskazuje na to, że w obliczu śmierci byłego partnera Rafał zapomniał o wszystkich urazach, jakie do niego żywił. Postanowił publicznie pożegnać dawnego ukochanego w swoich mediach społecznościowych. Na widok tej relacji łzy same cisną się do oczu…

ZOBACZ TEŻ: Wstrząsające relacje sąsiadów Gabriela Seweryna. Mówią o krzykach, kłótniach i awanturach. Co działo się przed śmiercią?

Rafał Grabias pożegnał Gabriela Seweryna. Gwiazdorowi pękło serce

Wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna wstrząsnęła Internautami. Wiele osób wciąż próbuje zrozumieć tragiczne okoliczności, w jakich zginął celebryta. Wszyscy jego bliscy pogrążyli się w żałobie. Okazuje się, że jego były partner, Rafał Grabias, również bardzo mocno odczuł odejście projektanta. W dzień jego śmierci opublikował na swoim Instagramie zdjęcie Gabriela, które opisał tylko jednym słowem:

Żegnaj.

Wygląda na to, że Rafał Grabias wciąż rozpacza za byłym partnerem. Dziś również opublikował na Instagramie fotografię, na której zapozowali oni we dwójkę. Zdjęcie niewątpliwie pochodzi z dalekiej przeszłości, ponieważ obaj panowie wyglądają na nim na 30-kilko latków. Z uśmiechem patrzą w obiektyw, a z ich oczu bije wielkie uczucie do siebie nawzajem. W obliczu tak poruszającego pożegnania Gabriela Seweryna przez byłego ukochanego ciężko jest przejść obojętnie.

Projekt bez nazwy - 2023-11-30T182923.949.png
Rafał Grabias pożegnał Gabriela Seweryna. Fot. instagram.com/rafalgrabias/

 

Tagi: nie żyje
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego