Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wstrząsające relacje sąsiadów Gabriela Seweryna. Mówią o krzykach, kłótniach i awanturach. Co działo się przed śmiercią?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.11.2023 12:22

Wstrząsające relacje sąsiadów Gabriela Seweryna. Mówią o krzykach, kłótniach i awanturach. Co działo się przed śmiercią?

Wstrząsające relacje sąsiadów Gabriela Seweryna
Wstrząsające relacje sąsiadów Gabriela Seweryna, fot. Instagram/@gabriel_seweryn

Informacja o śmierci Gabriela Seweryna wstrząsnęła całą Polską. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie uczestnika programu “Królowe życia”. Okazało się, że sąsiedzi projektanta wcale nie mieli z nim lekko. Tak przynajmniej twierdzi cześć z nich.

Nie żyje Gabriel Seweryn z "Królowych życia"

We wtorek 28 listopada w mediach pojawiła się niespodziewana informacja o śmierci Gabriela Seweryna. Uczestnik reality show “Królowe życia” odszedł w wieku 56 lat. Teraz co jakiś czas na jaw wychodzą nowe fakty na temat tajemniczych okoliczności jego śmierci.

Okazało się, że znany projektant miał chwilę przed swoim odejściem robić transmisję live, podczas której płakał i błagał o pomoc. Ujawnił też, że wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe nie udzieliło mu niezbędnej pomocy. Później służby tłumaczyły to rzekomą agresją mężczyzny. Gabriel Seweryn ostatecznie sam przedostał się na SOR, skarżąc się na kłopoty z dusznościami. Niestety, zmarł krótko po 18:30.

Nowe okoliczności śmierci Gabriela Seweryna. Czy można było uniknąć tragedii? Już wcześniej nie było z nim najlepiej Gabriel Seweryn oskarżył ją przed śmiercią. Teraz gwiazda zareagowała, nie tego spodziewali się wszyscy

Tajemnicze okoliczności śmierci Gabriela Seweryna

Krótko po odejściu popularnego uczestnika reality show, sporo jego fanów zaczęło zastanawiać się, czy można było uniknąć tej tragedii. Mężczyzna od dłuższego czasu skarżył się na problemy zdrowotne, o których opowiadał jeszcze w czasie swojego udziału w programie “Królowe życia”. 

Projektant udał się nawet na badanie głowy, które wykazało pewne nieprawidłowości. Podczas rozmowy ze swoim partnerem Kamilem nie krył on strachu przed chorobą i śmiercią.

Nie chcę umrzeć, rozumiesz? Na jakiegoś nowotwora głowy. (…) Tyle się człowiek stara, całe życie i kurde przyjdzie taki czas i się wszystko skończy. (…) Nie chciałbym umrzeć.
 

Do tej pory czekamy jeszcze na wyniki sekcji zwłok, które pomogą ustalić przyczynę zgonu gwiazdora. Teraz o opinie postanowiono zapytać sąsiadów Gabriela Seweryna. Okazało się, że ci wcale nie mieli z nim łatwo.

ZOBACZ TEŻ: Co dzieje się teraz z partnerem Gabriela Seweryna? Kamil był z nim do ostatniej chwili.

Sąsiedzi Gabriela Seweryna szczerze o jego zachowaniu

Teraz na jaw wyszły kolejne fakty w sprawie popularnego gwiazdora. O opinię zapytano sąsiadów projektanta, którzy stwierdzili, że mieszkanie w pobliżu Gabriela Seweryna nie należało do przyjemności. Wszystko z powodu często organizowanych hucznych imprez oraz rozgrywających się w mieszkaniu awantur.

Tutaj nawet w nocy przychodzili do nich ludzie, dzwonili do domofonów, nie dawali nam spać. Niestety, trzeba powiedzieć, że źle się prowadzili 

Co więcej, sąsiedzi uczestnika “Królowych życia” wyznają, że kolejnym problemem było gromadzenie przez niego śmieci. Przyznali oni, że przez długi czas nie mogli doprosić się, aby Gabriel Seweryn uprzątnął odpady oraz stare meble, które gromadził koło drzwi swojego mieszkania.

Źródło: myglogow.pl/ Fakt

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy