Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dagmara Kaźmierska szokuje wypowiedzią o pogrzebie Gabriela Seweryna. To dlatego się tam nie pojawiła
Martyna Pałka
Martyna Pałka 29.12.2023 12:47

Dagmara Kaźmierska szokuje wypowiedzią o pogrzebie Gabriela Seweryna. To dlatego się tam nie pojawiła

Dagmara Kaźmierska o Gabrielu Sewerynie
Dagmara Kaźmierska o Gabrielu Sewerynie, fot. KAPIF; Instagram/@gabriel_seweryn

Informacja o nagłej i niespodziewanej śmierci Gabriela Seweryna odbiła się szerokim echem w mediach. Nic więc dziwnego, że o komentarz w tej sprawie poproszono jego koleżankę z reality show “Królowe życie” Dagmarę Kaźmierską. Gwiazda zaskoczyła wszystkich swoją bezpośredniością.

Sprawa śmierci Gabriela Seweryna do teraz budzi kontrowersje

Tragiczne okoliczności śmierci projektanta z programu “Królowe życia” wstrząsnęły całym polskim Internetem. Mężczyzna zmarł 28 listopada 2023 roku w wieku 56 lat. Gabriel Seweryn dotarł do szpitala, skarżąc się na problemy z oddychaniem i ból w klatce piersiowej. Niestety, mimo interwencji lekarzy nie udało się go uratować. Jako przyczynę wielokrotnie podawano w mediach zawał serca.

Później jednak na jaw wyszły kolejne wieści na temat kontrowersyjnych okoliczności śmierci gwiazdora. Okazało się, że futer zadzwonił po karetkę pogotowia ratunkowego, która po przyjeździe odmówiła zabrania pacjenta do szpitala. Między ratownikami a Gabrielem Sewerynem miało nawet dojść do awantury.

Wyszły na jaw szokujące plany Gabriela Seweryna. Przerwała je śmierć. Dopiero teraz widać, jak desperacko potrzebował pieniędzy Podała nowe 4 potencjalne przyczyny śmierci Gabriela Seweryna. Wstrząsające, do czego miało dojść, “dziwię się”

Bliscy Gabriela Seweryna zabrali głos po jego śmierci

Krótko po szokującej śmierci gwiazdora kultowego reality show głos w tej sprawie zabrało wiele gwiazd oraz bliskich z otoczenia futera. Jedna z przyjaciółek Gabriela Seweryna wyznała w rozmowie z mediami, że był on bardzo nieszczęśliwy, a rozwiązania swoich problemów szukał w używkach oraz imprezowym stylu życiu, który bardzo przeszkadzał jego sąsiadom.

W październiku dzwonił do mnie i płakał. Mówił, że finansowo bardzo źle mu idzie. Mówił, że w Polsce go nie doceniają. Narzekał, że musi oddawać do lombardu wiele rzeczy, żeby przeżyć. Stracił mieszkanie na ul. Wilczej, bo nie płacił za wynajem. Tam mieścił się jego butik i jego mieszkanie. Zalegał z czynszem przeszło rok. Próbowałam go namówić, żeby zmienił branżę, bo futra już się tak dobrze nie sprzedają, ale nie chciał

Na temat gwiazdora wypowiedzieli się również mieszkańcy Głogowa, którzy mieli okazję poznać go prywatnie, Wszyscy twierdzili, że był bardzo dobrym człowiekiem, który zagubił się z powodu swojej nagłej kariery w mediach.

ZOBACZ TEŻ: Gosia Andrzejewicz komentuje śmierć Gabriela Seweryna. Niesamowite, co zrobił dla niej przed swoim odejściem.

Dagmara Kaźmierska szczerze o śmierci Gabriela Seweryna

Nic więc dziwnego, że o komentarz w sprawie śmierci projektanta zapytano również jedną z największych gwiazd programu “Królowe życia”, w którym pojawiał się również nieżyjący już Gabriel Seweryn. Dagmara Kaźmierska przez długi czas nie zabierała głosu w tej sprawie.

Teraz jednak zapytano ją o to, dlaczego zabrakło jej na pogrzebie kolegi z reality show. Charyzmatyczna blondynka zdobyła się na szczere wyznanie, które nie wszystkim przypadło do gustu. Gwiazda ujawniła, że nie znała aż tak dobrze futera, aby czuć potrzebę uczestnictwa w jego ostatnim pożegnaniu.

Ja nie mogę jeździć na każdy pogrzeb ludzi, których znam, bo musiałabym tylko po pogrzebach jeździć. (...) Ja bym nie chciała tego komentować, przecież nie śmiałam się do rozpuku, to jest bardzo smutna i przykra rzecz... Nie rzecz, przepraszam, historia, która się stała. Nie chciałabym jednak o tym mówić, bo po co napędzać kolejne wywiady, żeby rodzina znowu widziała tego Gabrysia. Niech on śpi w spokoju, był wrażliwym, pięknym człowiekiem i takim go zapamiętajmy. Po co tu dużo mówić - powiedziała królowa życia w rozmowie z mediami

Źródło: se.pl

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji