Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Syn Dagmary Kaźmierskiej przekazał radosne wieści. Stało się, Dagmara Kaźmierska osiągnęła sukces
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.01.2024 22:11

Syn Dagmary Kaźmierskiej przekazał radosne wieści. Stało się, Dagmara Kaźmierska osiągnęła sukces

Syn Dagmary Kaźmierskiej przekazał radosne wieści
Syn Dagmary Kaźmierskiej przekazał radosne wieści, fot. Instagram/@conanbestia

Dagmara Kaźmierska właśnie realizuje się na planie swojego nowego programu autorskiego. Już niedługo telewidzowie będą mieć okazję zobaczyć efekty pracy gwiazdy “Królowych życia”, a także jej najbliższych w odnalezieniu jej upragnionej drugiej połówki. Jak zapowiadają wielkie reality show? 

Dagmara Kaźmierska zniknęła z "Królowych życia"

Charyzmatyczna blondynka największą popularność zdobyła dzięki swojemu udziałowi w programie “Królowe życie”, gdzie fani pokochali ją za jej cięte riposty, poczucie humoru oraz dystans do siebie. W kultowym show TTV gwiazda występowała u boku swojego przyjaciela Jacka oraz przyjaciółki Edzi, a całe trio cieszyły się ogromną sympatią telewidzów.

Niestety, w pewnym momencie Dagmara Kaźmierska, ku wielkiemu niezadowoleniu telewidzów, podjęła decyzję o rezygnacji z udziału w reality show. Nie oznacza to jednak, że całkiem zniknęła z mediów. Od tej pory królowa życia wydała własną książkę, a także aktywnie udziela się na swoich social mediach, gdzie opowiada o kulisach swojej prywatności.

"Zaatakowało dziadostwo". Rozpaczliwy apel Dagmary Kaźmierskiej, zostało niewiele czasu, choroba uderzyła nagle Więcej nie zobaczymy Dagmary Kaźmierskiej?! Ogłosiła WIELKĄ podróż, ale nic podobnego... będzie jej jeszcze więcej

Dagmara Kaźmierska powraca na ekrany telewizorów

Teraz, ku zaskoczeniu i zadowoleniu wszystkich wiernych fanów blondynki, Dagmara Kaźmierska postanowiła jeszcze raz spróbować swoich sił w reality show. Tym razem królowa życia postawiła na własny autorski program, który już niedługo będziemy mogli oglądać na antenie telewizji Polsat.

Gwiazda ma wystąpić w nowym formacie stacji u boku swojego syna Conana oraz przyjaciela Jacka, którzy pomogą jej odnaleźć upragnioną miłość. Autorskie show “Dagmara szuka męża” została już zapowiedziane na social mediach całej trójki, a fani nie mogą doczekać się, aż znów zobaczą swoich ulubionych bohaterów w akcji.

ZOBACZ TEŻ: Dagmara Kaźmierska nie żałowała mocnych słów. Publicznie zdecydowała się na mocne wyznanie “Odrobisz to w piachu”.

Syn Dagmary Kaźmierskiej przekazał radosną nowinę

Wszyscy fani nowego autorskiego show Dagmary Kaźmierskiej mogą już teraz zacierać ręce z radości. Wszystkie odcinki “Dagmara szuka męża”, która już teraz można oglądać na antenie Polsat News, już niedługo zadebiutują na zwykłym Polsacie. Jak ogłosił syn gwiazdy “Królowych życia”, randkowe show będzie miało tam swoją premierę w sobotę 13 stycznia 2024 roku o godzinie 15:45.

Okazało się, że stacja wyemituje cały cykl, który w ubiegłym roku w grudniu zadebiutował na antenie Polsat News. Fani nie kryją swojego zachwytu i już teraz cieszą się, że dostęp do ich ulubionego reality show, w którym Conan, Jacek i Dagmara przemierzają Polskę w odnalezieniu prawdziwej miłości dla królowej życia, będzie jeszcze łatwiejszy. 

Zamierzacie oglądać “Dagmara szuka męża” na antenie Polsatu?

 

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces