Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zostali zdemaskowani. Wyszło, jak naprawdę na komunii córki zachowali się Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 23.05.2023 08:05

Zostali zdemaskowani. Wyszło, jak naprawdę na komunii córki zachowali się Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oficjalnie rozwiedli się w 2022 roku. Każdy z nich ma już nowego partnera, ale nadal starają się być w dobrych stosunkach i wspólnie wychowują dzieci – syna Adama i córkę Helenę. Dziewczynka niedawno przystąpiła do pierwszej komunii, co sprawiło, że cała rodzina spotkała się na uroczystości. 

Każdemu z rodziców towarzyszyła nowa druga połówka i choć w kościele pojawili się razem, zdecydowali się wyprawić córce osobne przyjęcia komunijne. 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – komunia córki

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pojawili się na komunii córki w kościele św. Elżbiety w Powsinie. Towarzyszyli im Maciej Kurzajewski i tajemnicza Dominika. Wszyscy zachowywali się dojrzale i skupiali się na najważniejszej osobie tego dnia, czyli Helenie. 

Byli małżonkowie zdecydowali się także upamiętnić ten dzień na fotografiach i zapozowali do rodzinnych zdjęć na terenie kościoła, które wykonał Maciej Kurzajewski. Ich zachowanie ocenił ekspert. 

Gwiazda "Rolnik szuka żony" ukrywała ciążę, teraz spływają gratulacje. "Bardzo ładne imię!"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – ekpert ocenił ich zachowanie podczas komunii córki

Ekspert mowy ciała i wystąpień publicznych skomentował zachowanie byłych małżonków na podstawie wykonanych tego dnia fotografii. Jak wyjaśnił portalowi Pudelek, choć na wielu zdjęciach Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znajdują się blisko siebie, ich zachowanie wskazuje na dystans. 

– Dwa światy razem. Byli partnerzy na wielu zdjęciach prezentują się obok siebie. Niby w zgodzie, ale ich ciała zdradzają nieeksponowane emocje. Mimo że stoją obok siebie, ich ciała są odchylone w przeciwnych kierunkach. To tzw. dystansowanie się, stosowane również przez ludzi nielubiących się, unikających konfliktu i konfrontacji – ocenił.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na komunii córki. O czym świadczą ich zdjęcia?

Jak wyjaśnił ekspert od mowy ciała, oczy Katarzyny Cichopek wskazywały na pewność siebie. Podobny efekt miał chcieć osiągnąć Marcin Hakiel, ale ta sztuka nie do końca mu się powiodła. Tancerz miał podobno także uciekać wzrokiem od byłej partnerki. 

Na jednym z rodzinnych zdjęć ekspert zauważył także, że poza Marcina Hakiela i jego syna wyraźnie wskazywała, że dla nich tego dnia najważniejsza była Helena. Katarzyna Cichopek miała natomiast dystansować się od byłego partnera nawet głową. 

Źródło: Pudelek

Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny