Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Rozdzielamy się z Maćkiem". Katarzyna Cichopek opuści Polskę bez partnera
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 27.03.2023 16:14

"Rozdzielamy się z Maćkiem". Katarzyna Cichopek opuści Polskę bez partnera

Katarzyna Cichopek
fot. KAPIF

To, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą już na stałe weszło do świadomości Polaków. Wydają się być ze sobą bardzo szczęśliwi. Ostatnio wspólnie udali się na urlop do Włoch. Zbliżające się święta Wielkanocne spędzą jednak osobno.

Aktorka i prezenterka zdradziła w rozmowie z portalem “Jastrząb post” dlaczego te radosne dni spędzą oddzielnie. Powód może być zaskakujący dla fanów.

Katarzyna Cichopek wyleci na Wielkanoc z dziećmi

Cichopek ma małą tradycję już od drugiego roku studiów. Na święta Wielkanocne wyjeżdża z kraju. W tym roku również zamierza ją podtrzymać. W podróż uda się jednak bez swojego ukochanego.

Tegoroczny wyjazd odbędzie jednak nieco wcześniej ze względu na obowiązki zawodowe aktorki. Wyleci na wczasy przed świętami. Zabierze ze sobą dzieci, które spędziły Boże Narodzenie z tatą.

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Nowicki nie wytrzymał, gość był żywą kopią legendy polskiej muzyki. Usłyszał odpowiedź i zamarł

Katarzyna Cichopek święta spędzi bez ukochanego

Kurzajewski nie poleci z Cichopek. Prezenterka nie zdradziła jednak destynacji podróży, ale zapowiedziała, że wszystko będzie publikować w social mediach, dlatego warto ją obserwować.

- Tym razem przez zobowiązania zawodowe rozdzielamy się z Maćkiem na ten krótki czas. Ale nie zdradzę, gdzie lecę. Śledźcie moje social media, to zobaczycie, dokąd lecę. Oczywiście, lecę z dzieciakami - wyznała Katarzyna Cichopek.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pozwali Paulinę Smaszcz

Na pewno rozłąka podczas świąt dla nikogo nie jest to komfortową sytuacją, jednak dobrze świadczy to o prezenterach, że cały czas pamiętają o swoich dzieciach i także im chcą poświęcić swój czas.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
fot. Instagram/@katarzynacichopek

Źródło: pomponik.pl

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów