Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ludzie na stadionie przecierali oczy. Tak Anna Lewandowska wystylizowała się na mecz z Albanią
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 27.03.2023 22:32

Ludzie na stadionie przecierali oczy. Tak Anna Lewandowska wystylizowała się na mecz z Albanią

Anna Lewandowska
fot. IMAGO/Siu Lau/Imago Sport and News/East News

Anna Lewandowska pojawiła się na trybunach podczas meczu Polski z Albanią. 34-latka zaskoczyła swoją stylizacją, zdecydowała się odsłonić umięśnionych brzuch. Jak zawsze prezentowała się zjawiskowo.

Po ostatniej przegranej z Czechami gwiazda postanowiła ponownie wesprzeć męża. Fani zachwycają się jej stylizacją i krytykują polskich piłkarzy.

Anna Lewandowska na trybunach podczas meczu Polska – Albania

Mecz z Albanią dla Polski ma znaczenie ogromne. Po ostatnim meczu z Czechami Polacy muszą odrabiać straty. Stracili dwie bramki w pierwszych trzech minutach. Takiego początku do eliminacji do mistrzostw Europy nikt się nie spodziewał.

Anna Lewandowska zawsze pojawia się na trybunach, gdy grają biało-czerwoni, wiernie kibicuje mężowi niezależnie od wyniku. Tuż przed rozpoczęciem meczu postanowiła wrzucić fotkę na swojego Instagrama, dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę. 

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Nowicki nie wytrzymał, gość był żywą kopią legendy polskiej muzyki. Usłyszał odpowiedź i zamarł

Anna Lewandowska odsłoniła brzuch na trybunach

Lewandowska zawsze zachwyca swoimi stylizacjami, tak było też i tym razem. Na trybunach pojawiła się w krótkim "crop top'ie" odsłaniającym jej umięśniony brzuch. Do tego zdecydowała się na czarne obcisłe spodnie i czarne skórzane kozaki do kolan.  

Całość uzupełniła oversizową kurtką w kolorze jasnego brązu, jej outfit dopełniły hollywoodzkie loki i delikatny makijaż. 34-latka zapozowała na tle boiska tuż przed rozpoczęciem meczu. 

Internauci do żony Roberta Lewandowskiego "Kopacze bez rozumu"

Nowe zdjęcie na Instagramie wywołało burze emocji, jedni zachwycali się jej stylizacją, a drudzy byli oburzeni, że będzie rozpraszać Roberta. Pojawiły się również negatywne komentarze odnośnie do naszych piłkarzy. 

Super stylizacja.

Ania, jaki ficik, No klasa.

Kopacze bez rozumu.

Wow! Świetna stylizacja i nogi do nieba. Polska biało- czerwoni.

Co ona tam robi Robert, zamiast się skupić na meczu, to będzie się rozglądał za nią na trybunach czytamy w komentarzach pod zdjęciem. 

Anna Lewandowska (2).jpg
fot. TRICOLORS/East News
Anna Lewandowska (3).jpg
fot. KAPiF
Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik